• Antysiódemka dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem znowu trafiła się kolejka, w której "grono zainteresowanych" jest szersze niż liczba miejsc w antysiódemce. Miałem z kogo wybierać. I wybrałem. A więc zaczynamy! 1. Brady Kurtz - Unia Leszno (drugi raz w antysiódemce) - Australijczyk w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo słabo. Jednak (…)

  Więcej

 • Antysiódemka piątej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem przytrafiła się kolejka, w której mieliśmy dwie kompromitujące porażki. Różnica jednak jest taka, że jeden z tych zespołów miał mecz u siebie, a drugi mierzył się "w delegacji". W związku z tym - ta antysiódemka będzie zdominowana przez jeden klub. Antysiódemkę piątej kolejki przedstawiam (…)

  Więcej

 • Antysiódemka ósmej kolejki PGE Ekstraligi

  W przeciwieństwie do ostatnich kolejek tym razem trudno było nazbierać mi "nominowanych". Dwóch z nich jest "wsadzonych" tam tylko po to, aby zająć miejsce, bo po prostu nie było gorszych. A więc zaczynamy! 1. Piotr Protasiewicz - Falubaz Zielona Góra (pierwszy raz w antysiódemce) - bardzo słaby mecz (…)

  Więcej

 • Antysiódemka siódmej kolejki PGE Ekstraligi

  Kolejna kolejka, w której to zawodników jest więcej niż miejsc (tym razem głównie na pozycjach juniorskich). Może tym razem w "gronie zainteresowań miałem mniej żużlowców niż w dwóch ostatnich kolejka, ale było z kogo "wybierać". A więc zaczynamy! 1. Brady Kurtz - Unia Leszno (pierwszy raz w antysiódemce) (…)

  Więcej

 • Antysiódemka szóstej kolejki PGE Ekstraligi

  Kolejna już kolejka, w której mógłbym wyróżnić kilkunastu, jeśli nie więcej zawodników. Jednak mogłem wybrać tylko 5 seniorów, 2 juniorów i 1 rezerwowego (dzisiaj on na innych zasadach, ale o tym później). Więc "zapinamy pasy i jedziemy"! 1. Vaclav Milik - Sparta Wrocław (drugi raz w antysiódemce) - (…)

  Więcej

 • Antysiódemka trzeciej kolejki PGE Ekstraligi

  Co to była za kolejka? Jest kilkunastu żużlowców, których można by "wyróżnić". Jednak w składzie jest 5 miejsc dla seniorów, 2 dla juniorów i 1 dla zawodnika, który mógłby być rezerwowym. Antysiódemka trzeciej kolejki jest przedstawiana po antysiódemce czwartej kolejki, gdyż mecz Sparta Wrocław - GetWell (…)

  Więcej

 • Antysiódemka czwartej kolejki PGE Ekstraligi

  1. Andreas Jonsson - Motor Lublin (pierwszy raz w antysiódemce) - nie licząc meczu w drugiej kolejce Szwed na razie jedzie "piach". Możliwe, że odczuwa jeszcze skutki poważnej kontuzji, ale jeśli już wydobrzeje, a dalej będzie spisywał się tak słabo, to będzie można bezpodstawnie stwierdzić, że Ekstraliga (…)

  Więcej

 • Antysiódemka drugiej kolejki PGE Ekstraligi

  1. Adrian Miedziński - Włókniarz Częstochowa (drugi raz w antysiódemce) - bardzo źle wszedł w ten sezon. Miał tylko jeden dobry bieg, w którym pokonał Kenneth'a Bjerre i Marcina Turowskiego. Z pewnością to jego punktów zabrakło Włókniarzowi do lepszego wyniku w Grudziądzu. Musi solidnie popracować w (…)

  Więcej

 • Antysiódemka pierwszej kolejki PGE Ekstraligi

  1. Krzysztof Kasprzak - Stal Gorzów (pierwszy raz w antysiódemce) - to on ze Zmarzlikiem mieli ciągnąć wynik gorzowian. O ile Zmarzlik był jednym z liderów zespołu, o tyle Kasprzak zawiódł. Powinien podziękować Thomsen'owi, bo gdyby nie jego świetny wynik, Stal przegrałaby bardzo wysoko, a Kasprzak (…)

  Więcej

 • Typer I liga polska piłkarska - 4 kolejka

  Dzisiaj zaczynamy typowanie 4 kolejki I ligi polskiej piłkarskiej. Dzisiaj dodatkowo będą 2 pytania bonus, za które w wypadku prawidłowej odpowiedzi dostanie się 1 punkcik. Przypominam zasady. Za prawidłowe wytypowanie wyniku są 4 punkty. Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy są 2 punkty. Za prawidłowe (…)

  Więcej