• Antysiódemka trzynastej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem przytrafiła się kolejka, w której liczba zawodników w "gronie zainteresowanych" jest ogromna. Ciężko było wybrać tych naprawdę najsłabszych. Mieliśmy w tej kolejce również mecz, w którym jeden z zespołów odniósł druzgocącą porażkę. Już tutaj napiszę, iż z tego zespołu - w tej antysiódemce (…)

  Więcej

 • Antysiódemka dwunastej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem - podobnie jak w antysiódemce jedenastej kolejki - trafiła się kolejka, w której nie ma zbyt wielu zawodników w "gronie zainteresowanych", ale i tak jest ich więcej niż miejsc w antysiódemce. A więc zaczynamy! 1. Jarosław Hampel - Unia Leszno (drugi raz w antysiódemce) - słaby występ Polaka (…)

  Więcej

 • Antysiódemka jedenastej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem trafiła się kolejka, w której nie ma tak dużej liczby zawodników w "gronie zainteresowanych" co zwykle. Jednak mimo wszystko "grono" jest szersze niż liczba miejsc w antysiódemce. A więc do roboty! 1. Szymon Woźniak - Stal Gorzów (pierwszy raz w antysiódemce) - bardzo słaby występ przeciwko (…)

  Więcej

 • Antysiódemka dziesiątej kolejki PGE Ekstraligi

  Dzisiaj zaczynamy już jedenastą kolejkę, ale ja jeszcze napiszę coś o dziesiątej, która miała miejsce cztery tygodnie temu. To "coś" to antysiódemka. Jak w prawie każdej kolejce miałem sporo więcej zawodników w "gronie zainteresowanych" niż miejsc w antysiódemce. W tej kolejce niektórym odpuściłem, (…)

  Więcej

 • Antysiódemka dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem znowu trafiła się kolejka, w której "grono zainteresowanych" jest szersze niż liczba miejsc w antysiódemce. Miałem z kogo wybierać. I wybrałem. A więc zaczynamy! 1. Brady Kurtz - Unia Leszno (drugi raz w antysiódemce) - Australijczyk w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo słabo. Jednak (…)

  Więcej

 • Antysiódemka piątej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem przytrafiła się kolejka, w której mieliśmy dwie kompromitujące porażki. Różnica jednak jest taka, że jeden z tych zespołów miał mecz u siebie, a drugi mierzył się "w delegacji". W związku z tym - ta antysiódemka będzie zdominowana przez jeden klub. Antysiódemkę piątej kolejki przedstawiam (…)

  Więcej

 • Antysiódemka ósmej kolejki PGE Ekstraligi

  W przeciwieństwie do ostatnich kolejek tym razem trudno było nazbierać mi "nominowanych". Dwóch z nich jest "wsadzonych" tam tylko po to, aby zająć miejsce, bo po prostu nie było gorszych. A więc zaczynamy! 1. Piotr Protasiewicz - Falubaz Zielona Góra (pierwszy raz w antysiódemce) - bardzo słaby mecz (…)

  Więcej

 • Antysiódemka siódmej kolejki PGE Ekstraligi

  Kolejna kolejka, w której to zawodników jest więcej niż miejsc (tym razem głównie na pozycjach juniorskich). Może tym razem w "gronie zainteresowań miałem mniej żużlowców niż w dwóch ostatnich kolejka, ale było z kogo "wybierać". A więc zaczynamy! 1. Brady Kurtz - Unia Leszno (pierwszy raz w antysiódemce) (…)

  Więcej

 • Antysiódemka szóstej kolejki PGE Ekstraligi

  Kolejna już kolejka, w której mógłbym wyróżnić kilkunastu, jeśli nie więcej zawodników. Jednak mogłem wybrać tylko 5 seniorów, 2 juniorów i 1 rezerwowego (dzisiaj on na innych zasadach, ale o tym później). Więc "zapinamy pasy i jedziemy"! 1. Vaclav Milik - Sparta Wrocław (drugi raz w antysiódemce) - (…)

  Więcej

 • Antysiódemka trzeciej kolejki PGE Ekstraligi

  Co to była za kolejka? Jest kilkunastu żużlowców, których można by "wyróżnić". Jednak w składzie jest 5 miejsc dla seniorów, 2 dla juniorów i 1 dla zawodnika, który mógłby być rezerwowym. Antysiódemka trzeciej kolejki jest przedstawiana po antysiódemce czwartej kolejki, gdyż mecz Sparta Wrocław - GetWell (…)

  Więcej