okaj - lubi

 • okaj lubi Komentarz

  Zieliński i Frankowski to max 3 pkt.
  Zieliński grał egoistycznie , Frankowski nie miał chyba nawet 1 celnego podania do przodu.

 • okaj lubi Komentarz

  U mnie w porównywarce Frankowski się nie zmieścił , tak jak nie mieści się od samego początku Brzęczek...ten sam poziom.

 • okaj lubi Komentarz

  Drużyna za cały mecz - 4; Lewy, Zieliński, Frankowski - słabe 2; Krycha i Szczęsny - 7; reszta 4-5... Serio, wymęczone 2:1 z tak słabym rywalem ???

 • okaj lubi Komentarz

  Pan Frankowski to chyba nieporozumienie w meczu.
  Co dostał to zrypał. Przy ostatnim golu to też wyrwana piłka Lewemu. Chyba za dużo gwiazd kreuje Pan Brzęczek i nie potrafi jasno określić kto rządzi na boisku i na pewno nie pan Kamil bo co do jego formy to ostatnio nie lepiej się nie wypowiadać/niech może dalej lepiej reklamuje blachy/.

 • okaj lubi Komentarz

  Szymański i Frankowski dali wielki koncert niecelnych podań, widowisko tracenia piłek i festiwal straconych szans 100%. Powinni raczej odejść. ocena 1.

 • okaj lubi Komentarz

  Kasai jest zatrudniony w firmie na stanowisku skoczka. Musi ciągnąć ten wózek...

 • okaj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • okaj lubi Komentarz

  Kółko leśnych dziadów jedzących sobie z dziubków

 • okaj lubi Komentarz

  Ludzie ile można .Wynocha mi z Nawrockim.Z tej mąki chleba nie będzie.Komentatorzy Polsatu ryczą trenerze pora na zmiany .A ten patrzy jak zaczarowany .Miarka się przebrała .Zabierać go do PZPS .Może na sprzątanie biur .Lub na innego ciecia.

 • okaj lubi Komentarz

  Nawrocki będzie się trzymał fuchy "selekcjonera" z jednego prozaicznego powodu!! Jest tak BEZNADZIEJNY (i sam o tym doskonale wie), że jeśli PZPS go zwolni - NIKT NIGDY I NIGDZIE INDZIEJ go nie zatrudni!!! Kiedy wylali go na zbity pysk ze SKRY Bełchatów - tej posady w kadrze kobiet chwycił się i trzyma się jak pijany płotu! Z jakimi "efektami" - wszyscy widzimy!!!

 • okaj lubi Komentarz

  Nawrocki podaj się do dymisji wstydu oszczędź.

 • okaj lubi Komentarz

  Nie wierzę aby zawodniczki sobie to wszystko wymyślimy i coś jest na rzeczy.To nie jest trener na kadrę i to jeszcze trener kadry kobiet.To jest specyficzna praca a ten człowiek może i ma wiedzę trenerską alę patrząc na niego nie pasuje on do tej kadry.

 • okaj lubi Komentarz


  ''Jeżeli ktoś wywołuje mnie do tablicy, odpowiadam, zawsze zgodnie z prawdą. Proszę zapytać jakąkolwiek osobę z mojego otoczenia czy kiedyś kogoś okłamałem.''

  No przecież okłamałeś siatkarki !!!

  Dnia 17 października 2019r. doszło do spotkania Zawodniczek Chemika Police grających w reprezentacji Polski z Prezesem Kasprzykiem, na którym Prezes Kasprzyk oświadczył, że do styczniowych kwalifikacji Trener Nawrocki pozostanie na stanowisku pierwszego Trenera Kadry Narodowej, natomiast po kwalifikacjach zostaną wznowione rozmowy i podjęte próby rozwiązania problemu.

  Nie ja przedłużyłem tylko zrobił to zarząd PZPS.
  Kłamie i to z jakim tupetem.

 • okaj lubi Komentarz

  Tak a Vital "samowolnie" opuścił chłopaków na lidze światowej bez zgody i wiedzy PZPS tak w studio na żywo mówił ten prawdomówny człowiek sportu. A swoją drogą to ja myślałam, że kompetencje na takie stanowisko jak Prezes Związku nie zamykają się tylko w stwierdzeniu "człowiek sportu". Jak dla mnie to musi być również człowiek, który potrafi zarządzać zespołem ludzkim, potrafi rozwiązywać kryzysowe sytuacje, no i musi to być swego rodzaju dyplomata. Nie wspomnę już o wizji rozwoju dyscypliny którą zarządza. Swoją drogą to biedne te dziewczyny. Jeśli chodzi o męską reprezentacją to jakoś ta wizja jednego selekcjonera na lata prezesa jakoś nie jest realizowana. Wystarczy jeden w miarę nieudany sezon i już się żegnamy. A tu proszę mieliśmy 4 lata totalnej mizerii i nic. A jeśli PZPS będzie dalej tak sobie lekceważył dziewczyny, to będziemy mieli kolejne 5 lat mizerii z tymi zdolnymi juniorkami. Tylko od kogo te biedne dziewczyny będą się uczyć to ja już nie wiem.

 • okaj lubi Komentarz

  prezesie mniej pan litość, nad sobą

 • okaj lubi Komentarz

  Nie wiedzialem, że nowy film kręcą - Czlowiek Z Betonu :/

 • okaj lubi Komentarz

  Nie wiem jak trener i zawodniczki ale ten pożal się Boże Prezes jest na pewno do wymiany. Najpierw się ośmieszył z Heynenem a teraz się pogrąża jeszcze bardziej.

 • okaj lubi Komentarz

  ... jest tylko jedna niewiadoma : który bardziej kręci, Nawrocki czy Kasprzyk?
  Zawodniczki nie wydumały sobie problemu, to niezwykle utalentowana i ambitna grupa, świadoma że mogłaby lepiej grać gdyby ktoś kompetentny tym pokierował i stworzył odpowiednią atmosferę w drużynie. Kasprzyk do reszty się skompromitował przedłużając umowę Nawrockiemu przed wyjaśnieniem do końca tak poważnego konfliktu. Awans do IO może uratować tylko pilna zmiana trenera.

 • okaj lubi Komentarz

  Prezesowi PZPK powiem jedno, nawet najlepszy trener bez zawodników jest NIKIM!
  Po tym jak potraktowano zawodniczki kadry powinny odmówić gry w reprezentacji i tyle.
  One nie są rzeczami.

 • okaj lubi Komentarz

  Beznadziejne i prymitywne tłumaczenie szefa związku.Człowiecze,jeśli nie potrafisz to odejdz.Dość tej kompromitacji.