MAN - lubi

 • MAN lubi Komentarz

  Kułakow super, Choldery na nice lige będzie moc, Miedziak też będzie wymiatał, do tego jeszcze Musielak te 8pkt dorzuci. Toruń szybko wróci do najlepszej ligi Świata.

 • MAN lubi Komentarz

  Właśnie wróciłem z konferencji. Skład oczywiście bardzo dobry jak na 1 lige. Najwazniejsze ze wracają Adrian i nazwa Apator. dalej największym problemem będzie juniorka. Curzytkowie z tego co oglądam ich to na razie z torem walcza. Gdzie ta szkółka z której wychodzili : Kowalik, Krzyżaniak, Sawina, Jaguś, Bajerski i mogłbym tak wymieniac dalej.

 • MAN lubi Komentarz

  No brawo toruniaki ale za rok i tak was zlejemy Ave POLONIA

 • MAN lubi Komentarz

  Witamy Toruń w Nice lidze, może wam się spodoba i zostaniecie na dłużej :)
  Troszkę dziwię się Musielakowi , skacze chłopak po klubach niczym uciekający zajączek a po ewentualnym awansie w Toruniu raczej mu podziękują.
  Czekamy na rewelacje z innych pierwszoligowych klubów. W Gnieznie chętnie bym widział Gruchalskiego ale to raczej mało prawdopodobne.
  Pzdr.

 • MAN lubi Komentarz

  Błagam rozwincie braci. Poznań ich cofnął. Nie liczę na nich w Rzeszowie, ale są tak pozytywni, że mam nadzieję że będą z nich ludzie. Curzytkowie wykupieni?

 • MAN lubi Komentarz

  Co by nie mówić Apator trzeba szanować toż to legenda polskiego żużla.

 • MAN lubi Komentarz

  Ostafa rozdziela zawodników po klubach a wy to wszystkie, wyssane z palca informacje, łykacie jak gęsi gałki. W takim wypadku najbardziej mnie zastanawia jak skład Torunia według Ostafińskiego ma się do obietnic prezesa KS Toruń pana Termińskiego odnośnie klubu w sezonie 2020.
  Za półtora miesiąca, nie wcześniej, przekonamy się kto kłamie...

 • MAN lubi Komentarz

  Jakby się dobrze sprzedawały, to by ich już nie było. Czyż nie?

 • MAN lubi Komentarz

  Fatalny rok, jednak ten jęk zawodu niemal całej "żużlowej Polski" po barażach był bezcenny ;)

 • MAN lubi Komentarz

  Jak dobrze, że są jeszcze na tym świecie uczciwi złodzieje!
  ;-)

 • MAN lubi Komentarz

  Człowieku mamy Adika, Pawła i póki co Grega, któremu Rudy może zapychać furmanki. Gomóła z hukiem wyleciał z Torunia i nie ma już u nas dla niego miejsca. Sam Ginger nie ukrywa niechęci do naszego klubu więc jakim trzeba być kołkiem, żeby oskarżać nas o chęć przekupienia Kacpra kontraktem. Mnie osobiście nie zdziwiłoby, gdyby to sam Kacper maczał palce w tej pseudo korupcyjnej aferze, żeby się na nas zemścić. Poza tym propozycja padła w środę, to czemu Wybrzeże czekało z tym do niedzieli i to do zakończenia meczu???

 • MAN lubi Komentarz

  ale wiesz to na 100% czy tylko masz urojenia?

 • MAN lubi Komentarz

  Holder przywiózł zera, jak wynik był ustalony, przy czym drugie 0 było po ostrym ataku Gomóły na ostatnim łuku, gdzie już o nic nie walczono, a kości lepiej mieć całe... Do momentu uzyskania utrzymania przez Toruń Holder był najpewniejszy, a jechał z juniorem i nikt mu nie mógł pomóc gdyby nie wyszedł start, a Grześkowi MJJ parę razy pomocy udzielił

 • MAN lubi Komentarz

  Nie przypuszczałem, że to kiedyś napiszę ale współczuję kibicom Torunia. To co im się w tym roku serwuje to masakra. A im bliżej końca sezonu tym gorzej.

 • MAN lubi Komentarz

  Oglądać można, słuchać nie radzę.

 • MAN lubi Komentarz

  No i dobrze kroczek po kroczku modernizacja trwa. Po sezonie reszta spraw stadionowych. Fajnie,ze na lifting parku maszyn znalazl sie prywatny sponsor.

 • MAN lubi Komentarz

  dobry gospodarz w Grudziądzu brawo

 • MAN lubi Komentarz

  brawo Grudziądz:}

 • MAN lubi Komentarz

  Widać po ex żużlowcach starej daty że nie mogą się odnaleźć w nowoczesnym speedway'u. SPB to takie żużlowe WRC, F1 czy Moto GP gdzie nikt się nie pyta jakiej narodowości jest zespół czy zawodnicy. Zawodnicy chcą zarabiać a sponsorzy chcą się jak najlepiej zareklamować. Temu służy ten cykl. 100 razy wolałbym żeby z SPB zrobić konkurencję dla SGP a turniejów tyle nagromadzić by najlepsi dali sobie spokój z mniej opłacalnymi ligami.

 • MAN lubi Komentarz

  W wielkim skrócie to przyczyną, z powodu której Zenek nie kupuje SBP jest fakt, że robi to firma związana ze środowiskiem toruńskim. A tego, jak wiemy, Zenek nienawidzi, co daje dowód czy to pisząc na SF czy w PS, bez względu na temat. Wszyscy wiemy, że SBP to jedyny obecnie turniej par o zasięgu międzynarodowym. Skoro nie ma oficjalnych mistrzostw świata par, to jest SBP. A, że startują w nim ekipy sponsorskie, to przyczynę przecież znamy. Więc to jest klucz doboru zawodników, o czym Zenek doskonale wie. No, ale hejt musi być. To zwiększa klikalność. Takie czasy. Co do SGP i lig zagranicznych. Pewnie, że tam żużlowcy nie jeżdżą dla kasy tylko dla prestiżu, tytułów i zabawy. Dla kasy to jeżdżą w lidze polskiej dojąc niemiłosiernie polskich prezesów przy uciesze "działaczy" Ekstraligi, "dziennikarzy" i "ekspertów", którzy się jarają tym mówiąc, że to jest wyznacznik do tego by określać nasze rozgrywki jako "najlepsza liga świata". I tak jeszcze na koniec. Pomysł SBP Zenek zanegował. Argumenty przeciw wątpliwe. A co w zamian? Jakaś własna idea? Nie. Bo umysł nie pozwala. Ot, cały "ekspert".