• Ocena zawodników Ekstraligi 2020 - Row Rybnik

  Sezon Zasadniczy 2020 w PGE Ekstralidze żużlowej można uznać za zakończony. Wiadomo kto spadł wiadomo kto awansował do PO wiadomo kto nic nie zyskał. A co wiadomo o zawodnikach? O tym poniżejDzisiaj na tapetę najgorsza drużyna Rozgrywek - Row Rybnik. Przez 14 spotkań niestety nie pokazali niczego co (…)

  Więcej

 • Robert Kubica - podsumowanie sezonu

  Koniec sezonu 2019. Sezon ten zostanie zapamiętany głównie przez dominację Mercedesa, jednak my polacy zapamiętamy ten sezon głównie ze względu na Powrót Roberta Kubicy. Jak on wypadł w tym sezonie?Kwalifikacje:W tym sezonie w kwalifikacjach Robert jedyną walkę mógł toczyć ze swoim partnerem zespołowym (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców - Kolejarz Opole

  Kolejna ekipa z 2 ligi. Sezon Opola na pewno był bardzo udany. Zebrali na tyle dobrą ekipę żę udało im się nawet bez większych problemów wejść do Półfinałów i nie byli tak daleko od finału. Ale w tym roku się nie udało. Pora więc prześledzić po krótce ich poczynania.Niesklasyfikowani: -Adrian Balik (…)

  Więcej

 • Ranking Żużlowców - Wilki Krosno

  No i znów trzeba wrócić do 2 ligi. Półfinały już za nami a w nich nie doszło do żadnej większej sensacji. Polonia i Poznań w finale a Opole i Krosno już mogą się przygotowywać do kolejnego sezonu. A dzisiaj będzie o Krosnie. Klub ten w tym roku zrobił stosunkowo duży progres względem poprzedniego roku (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  Przed sezonem Zdunek Wybrzeże było stawiane wysoko przez ekhem "ekspertów" portalu WP Sport. Rzeczywistość trochę zweryfikowała ich oczekiwania i jakby nie patrzeć, pojechali niemal to samo co rok wcześniej. Jak tym razem zawodnicy zaprezentowali się w zespole Wybrzeża?Niesklasyfikowani: - Joel Kling (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców - Lokomotiv Daugavpils

  Przed sezonem Lokomotiv prawodopodobnie nie zakładał że w sezonie zwojuje szcyzt tabeli i doskonale żużlowcy lokomotivu wiedzieli że w tym sezonie będzie im bliżej do walkio uniknięcie baraży niż o play offy. Ostatecznie sezon skończyli na 6 miejscu. Jak wypadli w perwpektywie sezonu żużlowcy lokomotivu?Niesklasyfikowani: (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców - Polonia Piła (2 liga)

  Jak karabin wystrzliwuje kolejne podsumowanie tym razem na stół trafia klub z Piły. U nich jednak na wstępie o tym że roszczarowali. Od nieszczęsnej afery z torem po brak awansu do play off co w tym roku wydawało się nie być takie trudne. Ale tak bywa że to co łatwe jest niemożliwe.Jak w tej ekipie (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców - Kolejarz Rawicz(2 liga)

  Jestem leniwy ale też i pracowity nie no dobra nie ale miałem to ruszyć to ruszę to znowu. Kolejna ekipa do prześledzenia pod względem punktowym za cały sezon a tym razem jest to kolejarz Rawicz( zwany również przez niektórych Unią Leszno 2). Ekipa służąca bardziej za taką aby rozjeżdzała nowych zawodników (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców - Wanda Kraków

  Początek sierpnia ale już część zespołów zakończyła sezon. Dla niektórych może to być początek rozglądania się za ofertami z innych ekip polskiej ligi żużlowej. Dobra wstęp to encie przez poklęcie ale wiadomo o co biega. Postawnowiłem w związzku z powyższym reaktywować coś co zacząłem w przerwie E ligowej (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców E ligi - Stal Gorzów(stan po 10 kolejkach)

  Po krótkiej przerwie która była wymuszona poprzez problemy z połączeniem się z portalem WP sport dostarczam kolejny ranking tym razem z drużyny kryjącej się pod nazwą Stal GorzówJedziem!Miejsce 7 - Mateusz BartkowiakNiewątpliwie jest to talent prosto ze szkółki Gorzowskiej. I niewątpliwie na DMPJ(ale (…)

  Więcej