Kurt Kobajn - lubi

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Leszno, Cze-wa, Gorzów, Zielonka - więcej się sadzić na "gwiazdy" (lol). Niby mocarze ligi, a takie płaczki. Jakoś słabeusze (GKM, ROW) mają już dawno odwodnienie liniowe... Jak myślicie, dlaczego?

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Czy to nie artykuł w stylu "Oj, trzeba coś napisać by się cokolwiek na podstronie "żużel" działo."? Informacja o mniejszym budżecie z miasta była już na początku listopada publikowana i SF też o tym pisały. Ani klub, ani Kępa nie stracili więc niczego dodatkowego, ponad to o czym wszyscy (łącznie z klubem) wiemy... od 3 tygodni. A wszyscy mniej życzliwi dla bankrutującego (jak rozumiem) Motoru mogą teraz spokojnie ściskać kciuki i radośnie czekać na początek sezonu odliczając dni do ogłoszenia upadłości tegoż jakże niegodziwego klubu i oddania walkowerem wszystkich spotkań. Kto wie, może jeszcze w lutym to ogłoszą? No, bo cóż innego teraz Motorowi zostało!?... Pozdrawiam, drodzy kibice żużla, nie dajmy się zwariować! :D :D :D

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Jednak, Verstapen miał rację, że w bolidzie Mercedesa, wygra nawet najgorszy kierowca w stawce. Gratuluję Dżordż

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Jedna a zasadnicza sprawa. To nie klub starał się o dodatkowe pieniądze a nasi radni chcieli zrobić nam dobrze.

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Jerrypl wspominałem już, że warto zrobić 9 i 10 kolejkę razem ale wyniki podać/zrobić oczywiście tych dwóch kolejek osobno.
  W międzyczasie rozgrywanej 9 kolejki będą rozgrywane spotkania 10 kolejki :
  07.11. 20:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
  09.11. 18:00 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie B-B
  ========
  Terminarz 9 i 10 kolejki jest następujący :
  ===
  9 Kolejka
  07.11. 15:00 Stal Mielec - Warta Poznań
  07.11. 17:30 Cracovia - Jagiellonia Białystok
  10 Kolejka
  07.11. 20:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
  9 Kolejka
  08.11. 15:0 Legia Warszawa - Lech Poznań
  08.11. 17:30 Raków Częstochowa - Wisła Kraków
  10 Kolejka 09.11. 18:00 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie B-B
  9 Kolejka
  16.11. 20:30 Podbeskidzie B-B - Zagłębie Lubin
  19.11. 20:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
  20.11. 18:0 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
  20.11. 20:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice
  10 Kolejka
  21.11. 17:30 Zagłębie Lubin - Stal Mielec
  21.11. 20:00 Warta Poznań - Wisła Kraków
  22.11. 12:30 Lech Poznań - Raków Częstochowa
  22.11. 15:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
  22.11. 17:30 Cracovia - Legia Warszawa
  23.11. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
  =====
  Chyba, że odpuszczamy 2 spotkania z 10 kolejki (Śląsk- Górnik i Pogoń-Podbeskidzie) a może masz inne rozwiązanie ?

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  @ksolar: ale ty masz srakę na punkcie Motoru. To jest jakiś dramat, że bardziej nakręca cię nienawiść do nas niż miłość do swojego klubu. Lecz się.

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Strasznie dużo tych negatywnych komentarzy wobec Motoru. Nie rozumiem skąd u tylu kibiców tak rodzinnego i przyjaznego sportu jak żużel (na szczęście ciągle dalekiego od kibolskiej nawalanki na trybunach) tyle nienawiści i zgryzoty. Motor ma budżet jaki ma, jak nie będzie miał wystarczająco to zrezygnują z niektórych zawodników za rok i tyle. Być może skończy się to spadkiem do 1. ligi.. a może nie. No i co z tego? Cieszmy się tym co mamy, emocjami wynikającymi z wyników naszych zawodników i drużyn a mniej tym kto ma ile pieniędzy, ile komu zapłacił za podpis i jaki paszport posiada w kieszeni. Pozdrawiam i oby wszyscy w zdrowiu do pierwszego ryku silnika na wiosnę dotrwali.

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Gdzie oburzenie Chomskiego, że GKM śmiał dać jeszcze więcej od skandalicznie wysokiej oferty Motoru?!

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  @zielony pagór: Jakąś podstawówkę to skończyłeś? bo gdzie Kępa powiedział o tym, że Stal gadała o awionetce ?

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Chomski dowartościował się nowym kontraktem do samej emerytury.Chciał zabłysnąć ale słabo mu to wyszło.Śmieszą mnie komentarze tych zazdrośników,plujących jadem,inaczej by pisali jakby było odwrotnie, Obłuda. Psy szczekają,a karawana jedzie dalej. Tyle w temacie.

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  @MarS_80: A można by powiedzieć,, że wisienką na torcie był 14 bieg finału jak Piter pięknie pilnował Kacpra Pludrę przez całe cztery okrążenia. Czy Bartek Zmarzlik z całym szacunkiem dla jego indywidualnych umiejętności potrafiłby zrobić coś podobnego?!
  Pozdrawiam

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  A ja uważam, że wprost przeciwnie. Każdy klub odpowiada za swój budżet i to kogo, i za ile kontraktuje. Kępa zrobił to co uznał za właściwe dla Motoru i realizacji strategii na kolejny sezon. Nic w tym złego nie widzę. Jak klub 2. ligi będzie chciał zakontraktować kogoś za 2mln to co, nie wolno im bo to 2. liga i jest "nieetyczne"?

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Uczyć się przy Zmarzliku ??? Przecież Zmarzlik nawet parą nie umie jechać .

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Jeśli już jakiś junior miałby gdzieś pójść "na staż" to do Leszna a nie Gorzowa. Z całym szacunkiem, ale juniorzy Stali pod bacznym okiem trenera Chomskiego kończą kariery po ukończeniu 21-go roku życia, w przeciwieństwie do leszczyńskich. Druga sprawa jest taka, że jak cię nie stać to nie kupujesz i nie robisz z tego afery na pół supermarketu.

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  znalazł się etyk i moralizator od siedmiu boleści.Sprowadzanie w trakcie sezonu gdy dooopa się paliła zawodnika "gościa" w miejsce zawodnika, z którym się podpisało kontrakt przed sezonem żeby siedział na ławie i nie zarabiał już dla ciebie stasiu nie jest nieetyczne prawda? Nie mówiąc już o tych kombinacjach z torem,uciekaniem z meczu bo tor się nie podoba, rozdzielniach, walkowerach itp.
  Oczywiście kontrakt piszczały jest "normalny"
  No ale co tu dużo mówić.To zardzewiała stal gorzów.krytykują innych , siebie nie widzą :P

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Oczywiście , żadne szczęście , tylko pech prześladował R. Kubicę , ale końcówka , to znakomita jazda . Wiadomo , gdyby to Russel jechał zamiast Kubicy , to by nie było końca zachwytów , jaki to utalentowany jest Dżordż . I tutaj wyrażnie widać , że coraz lepsza jest jazda R. Kubicy ( nawet mechanicy ostatnio nie psują mu jazdy )

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Michael porażka, że musiałeś odejść, ale mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz, przykro żegnać takiego zawodnika jak Ty, zawsze będziesz mile witany w Zielonej, szacun za wszystko co dla nas zrobiłeś, trzymaj gaz i samych trójek

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Skład: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz, Max Fricke, Matej Zagar, + średniej klasy zawodnik U24 + dwóch kiepskich juniorów.
  Dobry skład...

 • Kurt Kobajn lubi Komentarz

  Sporo tych transferów w tym roku. A ja jestem zbudowany postawą żużloków. I to nawet bardzo! Żadnemu z nich nie chodziło o pieniądze! Zmieniali kluby bo chodziło o nowe wyzwania by podnieść swoją wartość sportową. To jest piękne, że ci młodzi w większości ludzie nie stawiają mamony na pierwszym miejscu heh