Thom - lubi

 • Thom lubi Komentarz

  Te całe "mecenasy" jakieś cienkie bolki... Nawet nie wiedzą, że wysokość poręczenia majątkowego ustala Sąd w jakiejś korelacji z dochodami oskarżonego a nie rodzajem zarzutów. Godz. 6.00 to nie jest środek nocy... Chytry traci dwa razy chce się powiedzieć parząc na Kucharskiego. Los mu podarował owcę ze złotym runem, a ten zamiast ją delikatne strzyc chce ją zaszlachtować... Mam nadzieję, że papugi lewo puszczą go w skarpetkach... ale nie tak jak kiedyś obiecywał Lech Bolesław Wałęsa

 • Thom lubi Komentarz

  Słaby piłkarz, super kombinator, który przy Lewandowskim dorobił się fortuny!!!!

 • Thom lubi Komentarz

  Żeby tak donosić na rodaka Niemcom? Szkoda, że mu paszport zabrali, bo jakby wyjechał byłoby o jedną gnidę mniej w tym kraju.

 • Thom lubi Komentarz

  Kucharski dzięki Lewemu zarobił masę pieniędzy, w zamian za co obsmarował go w niemieckiej i polskiej prasie. To jest ostrzeżenie dla innych piłkarzy by omijali go szerokim łukiem. Jak przyjdzie mu żyć ze zaskórniaków (na pewno są tego grube miliony) i zaczną mu się kurczyć to może doceni to co stracił.

 • Thom lubi Komentarz

  O czym będziecie pisać żałośni pismacy jak ten arcymistrz dobijania z 3-ech metrów odejdzie na emeryturę ?

 • Thom lubi Komentarz

  Najwyższy czas odstawić od władzy paranoików, którzy ze zwykłej grypy robią show i niszczą nam życie. Zniszczyli gospodarkę, zadłużyli na dziesiątki lat i ciągle im mało.

 • Thom lubi Komentarz

  nie ma przyjemniejszego widoku niż Legła opuszczajaca swoje boisko z opadłymi koparami , po grzmotach jakie sprawił im Górnik Zabrze - brawo Zabrzanie.

 • Thom lubi Komentarz

  Legia obecnie najsilniejsza jest w gębie a prym wiedzie vuko.

 • Thom lubi Komentarz

  A po co oni mają się starać? Ludzie i tak będą oglądali ten shit zwany Ekstraklasą, także i tak wszystko będzie się kręcić i tak dostaną ogromną kasę, a czwarteczki będą wolne. Póki ludzie nie przestaną chodzić na te gówno, póki nie przestaną emocjonować się tym, że jakiś zespół zdobył mistrzostwo w lidze ułomnych to tak to będzie wyglądało.
  LUDZIE OTRZĄŚNIJCIE SIĘ! Nie wspierajcie tego łajna, nie oglądajcie meczy i nie chodzcie na nie to w końcu ktoś będzie musiał uderzyc pięścią w stół.

 • Thom lubi Komentarz

  Jeden z buraków, cebulaków na dole tylko czekał na porządny hejt aby podpiąć się pod niego i dać lajka, on jest tego samego zdania, podnieta jest bez wątpienia. Tylko jak można się podniecać farmazonami? Jak można przeczyć faktom? Człowiek wygrał w końcu LM, mało tego, został królem strzelców, z Gnabrym tworzą najlepszy duet. Trzeba się w C*** napocić żeby wykreować takie coś, trzeba zachować tą inteligencje boiskową mimo zmęczenia żeby stworzyć sb i innym sytuacje. Człowiek się natyrał i przerwa mu się należy i koniec kropka.

 • Thom lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Thom lubi Komentarz

  gratuluję rozbicia banku na emeryta, a wcześniej odpadania z zespołami w europejskich pucharach typu mistrz Finlandii czy Łotwy hahaha Legia bije wszelkie rekordy żenady! już od lat... dlatego tak mało warszawiaków chodzi na mecze!

 • Thom lubi Komentarz

  Brawo dla UEFA za FairPlay i walkę z COVID19. Teraz żaden zespół mający chorych się nie przyzna, aby nie stracić kasy. Dzięki takim zachowaniom wykończą się wszystkie drużyny. Zamiast karać zespół to powinni im dać alternatywę, a wręcz nagrodę za niezatajanie informacji o stanie zdrowia piłkarzy. Co do Legii to z trampkarzami z mojego podwórka mogą pograć ale nie w LM. Jak to zwykliśmy mówić oby do remisu doprowadzili. Może jeden mecz wygrają, bo później będą baty.

 • Thom lubi Komentarz

  Krogulec Kapuś Sp. zoo to nie jest Białystok. To chory z nienawiści idiota. Dość mam wpisów tego imbecyla. Nie bierzcie go poważnie. Nie taki jest Białystok. Nie taka jest Jagiellonia.

 • Thom lubi Komentarz

  Szczerze mi żal Piotra , i myslę ze dobrze , mimo przykrosci tej całej sytuacji , że zaczał w końcu mowić , bo podejrzewam że jego milczenie w tej sprawie , dla wielu mogło oznaczać przyznananie sie do winy za całe zło , jakie sie w tej rodzinie wydarzyło .. Nie jest zadną tajemnicą ze w sadach czy innych instytucjach , w 90 % facet jest bez szans !! Doskonale przedstawia to film ,, Tato ,, z Lindą .. To kobieta ma alimenty , to kobieta zostaje w dawnym wspolnym domu , a to co sie stanie z facetem , czy bedzie miał gdzie mieszkać z czego zyć , to już nikogo nie obchodzi .. Obserwuje w mediach Panią Justynę , jej olbrzymią cheć zaistnienia , i ok , każdy ma do tego prawo , tylko że robienie z siebie aniołka , kosztem byłego meża , czy dzieci , budzi we mnie obrzydzenie !! Trzymaj się Piotr i bąďż wierny cytatowi ,, Trzeba z żywymi naprzód isć , po życie siegać nowe ,, Powodzenia chłopie w zyciu i na skoczniach całego świata !! ..

 • Thom lubi Komentarz

  no celebrytka, na scianki z nia - jej "kariera" jest tylko kolejnym dowodem na zidiocenie wspolczesnych spoleczenstw, obok wyborow w polsce oczywiscie

 • Thom lubi Komentarz

  MO zapewne czuwało aby żelazny elektorat mógł dokończyć spotkanie wyborcze.

 • Thom lubi Komentarz

  A my mamy policję?
  Wywiadowcy nie pracują w środowisku (jak za komuny) tylko ochraniają dom pierwszego sekretarza partii!

 • Thom lubi Komentarz

  Jak długo to ścierwo kibolowe będzie miało układy z rządzącymi tak długo będą nietykalni przez sądy! Ustawki powinny być legalne aż wyrżną się do ostatnigo bandyty i bedzie spokój!

 • Thom lubi Komentarz

  Jakub sam jest sobie winien. Powinien pożegnać się razem z Łukaszem. To był ten czas. Teraz na reprezentację dla Niego jest już za późno.
  Szkoda, że tak uparcie trzymał się rękoma i nogami, zwłaszcza, że trenerem został Jego wujek i wiadomo było, że prasa to wykorzysta i w razie problemów "dokopie" obojgu.. Pan Kmita tu trochę przesadził, że zapamiętamy Jego ostatni "występ" w Rosji. Na pewno Kubę każdy kibic zapamięta z tych najlepszych momentów z Jego kariery w Borusii. Miał ich naprawdę wiele.