Thom - lubi

 • Thom lubi Komentarz

  nie ma przyjemniejszego widoku niż Legła opuszczajaca swoje boisko z opadłymi koparami , po grzmotach jakie sprawił im Górnik Zabrze - brawo Zabrzanie.

 • Thom lubi Komentarz

  Legia obecnie najsilniejsza jest w gębie a prym wiedzie vuko.

 • Thom lubi Komentarz

  A po co oni mają się starać? Ludzie i tak będą oglądali ten shit zwany Ekstraklasą, także i tak wszystko będzie się kręcić i tak dostaną ogromną kasę, a czwarteczki będą wolne. Póki ludzie nie przestaną chodzić na te gówno, póki nie przestaną emocjonować się tym, że jakiś zespół zdobył mistrzostwo w lidze ułomnych to tak to będzie wyglądało.
  LUDZIE OTRZĄŚNIJCIE SIĘ! Nie wspierajcie tego łajna, nie oglądajcie meczy i nie chodzcie na nie to w końcu ktoś będzie musiał uderzyc pięścią w stół.

 • Thom lubi Komentarz

  Jeden z buraków, cebulaków na dole tylko czekał na porządny hejt aby podpiąć się pod niego i dać lajka, on jest tego samego zdania, podnieta jest bez wątpienia. Tylko jak można się podniecać farmazonami? Jak można przeczyć faktom? Człowiek wygrał w końcu LM, mało tego, został królem strzelców, z Gnabrym tworzą najlepszy duet. Trzeba się w C*** napocić żeby wykreować takie coś, trzeba zachować tą inteligencje boiskową mimo zmęczenia żeby stworzyć sb i innym sytuacje. Człowiek się natyrał i przerwa mu się należy i koniec kropka.

 • Thom lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Thom lubi Komentarz

  gratuluję rozbicia banku na emeryta, a wcześniej odpadania z zespołami w europejskich pucharach typu mistrz Finlandii czy Łotwy hahaha Legia bije wszelkie rekordy żenady! już od lat... dlatego tak mało warszawiaków chodzi na mecze!

 • Thom lubi Komentarz

  Brawo dla UEFA za FairPlay i walkę z COVID19. Teraz żaden zespół mający chorych się nie przyzna, aby nie stracić kasy. Dzięki takim zachowaniom wykończą się wszystkie drużyny. Zamiast karać zespół to powinni im dać alternatywę, a wręcz nagrodę za niezatajanie informacji o stanie zdrowia piłkarzy. Co do Legii to z trampkarzami z mojego podwórka mogą pograć ale nie w LM. Jak to zwykliśmy mówić oby do remisu doprowadzili. Może jeden mecz wygrają, bo później będą baty.

 • Thom lubi Komentarz

  Krogulec Kapuś Sp. zoo to nie jest Białystok. To chory z nienawiści idiota. Dość mam wpisów tego imbecyla. Nie bierzcie go poważnie. Nie taki jest Białystok. Nie taka jest Jagiellonia.

 • Thom lubi Komentarz

  Szczerze mi żal Piotra , i myslę ze dobrze , mimo przykrosci tej całej sytuacji , że zaczał w końcu mowić , bo podejrzewam że jego milczenie w tej sprawie , dla wielu mogło oznaczać przyznananie sie do winy za całe zło , jakie sie w tej rodzinie wydarzyło .. Nie jest zadną tajemnicą ze w sadach czy innych instytucjach , w 90 % facet jest bez szans !! Doskonale przedstawia to film ,, Tato ,, z Lindą .. To kobieta ma alimenty , to kobieta zostaje w dawnym wspolnym domu , a to co sie stanie z facetem , czy bedzie miał gdzie mieszkać z czego zyć , to już nikogo nie obchodzi .. Obserwuje w mediach Panią Justynę , jej olbrzymią cheć zaistnienia , i ok , każdy ma do tego prawo , tylko że robienie z siebie aniołka , kosztem byłego meża , czy dzieci , budzi we mnie obrzydzenie !! Trzymaj się Piotr i bąďż wierny cytatowi ,, Trzeba z żywymi naprzód isć , po życie siegać nowe ,, Powodzenia chłopie w zyciu i na skoczniach całego świata !! ..

 • Thom lubi Komentarz

  no celebrytka, na scianki z nia - jej "kariera" jest tylko kolejnym dowodem na zidiocenie wspolczesnych spoleczenstw, obok wyborow w polsce oczywiscie

 • Thom lubi Komentarz

  MO zapewne czuwało aby żelazny elektorat mógł dokończyć spotkanie wyborcze.

 • Thom lubi Komentarz

  A my mamy policję?
  Wywiadowcy nie pracują w środowisku (jak za komuny) tylko ochraniają dom pierwszego sekretarza partii!

 • Thom lubi Komentarz

  Jak długo to ścierwo kibolowe będzie miało układy z rządzącymi tak długo będą nietykalni przez sądy! Ustawki powinny być legalne aż wyrżną się do ostatnigo bandyty i bedzie spokój!

 • Thom lubi Komentarz

  Jakub sam jest sobie winien. Powinien pożegnać się razem z Łukaszem. To był ten czas. Teraz na reprezentację dla Niego jest już za późno.
  Szkoda, że tak uparcie trzymał się rękoma i nogami, zwłaszcza, że trenerem został Jego wujek i wiadomo było, że prasa to wykorzysta i w razie problemów "dokopie" obojgu.. Pan Kmita tu trochę przesadził, że zapamiętamy Jego ostatni "występ" w Rosji. Na pewno Kubę każdy kibic zapamięta z tych najlepszych momentów z Jego kariery w Borusii. Miał ich naprawdę wiele.

 • Thom lubi Komentarz

  Lech w dupe na wlasne zyczenie....slabo,bardzo slabo,a mecz padlina/polska pilka klubowa....

 • Thom lubi Komentarz

  @Mossad: buhahahaha,chyba z mistrzem kambodży bo mistrz luksemburga okazal sie za mocny. Okazało sie ze kelner z rybakiem I listonoszem ma wiecej polotu niz te nieudaczniki życiowe :-) w eliminacjach ligi mistrzow niech graja z eskimosami z grenlandii, to moze osiągnął jakus zwycieski remis

 • Thom lubi Komentarz

  Odkąd ten SB-cki kapuś, cinkciarz Soloż zwąchał się z Kaczyńskim i zainstalował pisowską oficer polityczną Gawryluk jako łączniczkę z Nowogrodzką to z Polsatu zrobił się polszmat. Taki TVP-bis. Nawet kanały sportowe (nie tylko informacyjne) zeszły tam na psy.

 • Thom lubi Komentarz

  Myślę, że z jego wiedzą,erudycją,szerokimi kontaktami itd.bez problemu będzie przebierał w ofertach.Dziwię się że Polsat rezygnuje z jego usług.

 • Thom lubi Komentarz

  Jak Piatek bedzie liczyl i czekal az Ibisevic straci forme....???....i od tego uzaleznia powrot do pierwszego skladu to jest nizle,kaszana na goraco....Piatek to sezonowiec,blysnal,zgasl,kasa sie zgadza wszystko....

 • Thom lubi Komentarz

  Czy TVP dostała za mało pieniędzy?