trzeźwy - lubi

 • trzeźwy lubi Komentarz

  Szybko podziałali, brawo :) Swoją drogą troche żenada ze strony związku, że na niecały tydzień przed meczem jest losowanie - gdzie czas na załatwienie spraw marketingowych?

 • trzeźwy lubi Komentarz

  Takiej korupcji, nepotyzmu i kumoterstwa ten kraj nie widział nawet za czasów SLD, nie wiem czy byłeś na świecie w ogóle na świecie wtedy? Powiedz mi jak reagujesz na ostatnie doniesienia "korupcyjne"? Udajesz, że deszcz pada jak Ci ktoś na morde pluje?

 • trzeźwy lubi Komentarz

  Nie chcę już dłużej wdawać się z tobą w polityczną polemikę. Mnie najbardziej interesuje gospodarka. A ta za czasów zaledwie dwóch lat rządów PiSu była w wyśmienitej formie. W przeciwieństwie do tej teraz. Tym się różnimy koleś! Dla ciebie ważne są poboczne tematy typu: Rydzyk, kot Alik, Konto w banku itp. Ja patrzę na co innego, bo mnie pierdoły nie interesują. Mnie interesuje stan gospodarki i poczucie bezpieczeństwa. A to jest w opłakanym stanie teraz. I kończmy ten temat, bo jest to portal sportowy.

 • trzeźwy lubi Komentarz

  Widzę, że sporo tu osób "pochłoniętych kończącą się już propagandą PO"... Powiem Wam tak: mecze piłkarskiej Wisły są relacjonowane w Katolickim Radio Płock - nikomu to nie przeszkadza, ba wręcz nikt nie ma o to żadnych wątów, bo ten kto choć raz słuchał tego typu rozgłośni więc, że to są NORMALNE media. Katolicy to nie Swiadkowie Jechowi, którzy nakłaniają do wiary!
  Jeśli ktoś wypisuje tu takie brednie na temat Trwam czy Katolików, widać ze bardzo się "tego" Boga boi... tylko czemu?

 • trzeźwy lubi Komentarz

  Lemingi nie myślą. Najbardziej charakterystyczne dla lemingów jest to, że nie umieją sami wyciągnąć wniosków z informacji, które posiadają. Za nich wnioski wyciąga TVN, Wyborcza i TVP. W kraju dzieje się źle, wyniki ekonomiczne spadają, podatki rosną, a oni o wszystko obwiniają Rydzyka i Kaczyńskiego. Dla nich tragedią jest to, że Kaczyński ma kota w domu i że nie ma konta. Ale to, że zabijają się na dziurawych drogach, bo ryży mimo obietnic nie wybudował nawet połowy autostrad, to już dla nich jest nieważne. To, że więcej płacą, aby matoły w rządzie brały milionowe premie, to też jest dla nich nieważne. To, że tysiące stoczniowców i rybaków nie ma pracy, to nieważne. To, że będą tyrać do 67 r.ż. to też nieważne. To, że zbankrutowały firmy budowlane, które nie dostały kasy na swoją pracę na autostradach i masa ludzi poszła na bruk, to nieważne. Ważne, że Kaczor jest zły, bo nie ma konta i ma kota. Kot jest sprawą wagi państwowej dla lemingów. Kot Alik daje im chleb, kot ich żywi i zabiera podatki. Trzeba ciągle gadać o kocie, o Kaczorze i o Rydzyku. Bo tak gadają w TVN i piszą w Wyborczej.

 • trzeźwy lubi Komentarz

  trener jest dobry jak ma wyniki, a Dyzma ich nie miał, poza tym sam piszesz o pewności siebie, nieuleganiu presji, a ten pajac tak się zjarał w meczu z Grecją, że nic do niego nie docierało, w ogóle nie dało się z nim rozmawiać, wiem to do osoby, która zna bardzo dobrze członków jego kadry, dał ciała na maksa, stała się katastrofa, turniej u siebie, szansa na wyjście, tego nie można było spieprzyć, a oo to schrzanił, ja dodatkowo nie lubię go za pewną sytuację w lidze, w skrócie: jak sędziowie pomylili się/pomogli przeciwnikowi to lamentował, rugał itp. itd., ale jak grał z moją drużyną i błędy/pomoc sędziego wypaczyły przebieg meczu to zapytany na konferencji stwierdził, że nic się nie stało, zresztą temat rzeka,

  poza tym gimbusie nie wszyscy, którzy się tu wpisują to dzieciaki

 • trzeźwy lubi Komentarz

  Smuda to trener klubowy, trenując reprezentację nie miał pojęcia co robić. Ale jako trener, który miał awans w ćwierćfinale pewny na 90% i do niego awansował zapisze się w historii jako największy nieudacznik wśród trenerów.

 • trzeźwy lubi Komentarz

  Na razie o wzmocnieniach w Gdyni nie słychać, a skoro Wybrzeże myśli o awansie to musi grać z jak najmocniejszymi rywalami. Z Gdynią mogą pograć sparingi w tygodniu, a jak chcą przyjeżdżać drużyny z Superligi i jak się wydaję silne Legionowo (Albin, Olęcki,Pomiankiewicz ) to trzeba to wykorzystać. Bez żadnej napinki życzę Gdyni jak najlepiej, ale sam Rafał I ligi nie wygra, to jest jednak duży przeskok Z II ligi do I-ej.

 • trzeźwy lubi Komentarz

  A zamiast Wybrzeża, Sokół Gdańsk :)