Chrisopher - lubi

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Fabian został uznany ostatnio bramkarzem roku w najsilniejszej lidze świata, a nieszczęsny wpuszcza wszystko co leci do bramki, panie wielki znaffco tomaszewski.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Czy jako społeczeństwo nie moglibyśmy kupić Tomaszewskiemu jakiejś działki rekreacyjnej? Niech sobie pojedzie, odpocznie, trawkę skosi, róże poprzycina, marchewkę i szczypior zasadzi. Może gdzieś nad wodą, to ryby też połowi. Do lasu na grzyby pójdzie. Wieczorem kiełbaskę upiecze w ognisku i z ogórkami kiszonymi do wódeczki będzie w sam raz.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  w bramce powinien grać Drągowski , ale Tomaszewski nie ogląda ligi włoskiej. Szczęsny ma doła formy , a Fabian nierówne mecze

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Pan Szczęsny już na dwóch mistrzostwach pokazał swoją klasę już w pierwszym meczu i to już na początku. Wystarczy już eksperymentów. 10 strzałów Ronaldo ? Co to za liga. To Fabian gra z lepszymi i to co trzy dni.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Piszczu, to jest super gość.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Rybak ma racje w 100%. Amatorka w Lechu bije po oczach . Od Arajuri to nie ma żadnego dobrego środkowego obrońcy . Ciągła sprzedaz sprzedaz i kupują szrot z zagranicy . Dziadostwo

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Panie Ryszardzie ma Pan w 100% rację. Transfery Lecha w ostatnich latach to śmiech. I nikt nie poniósł za nie konsekwencji, tak też będzie z transferem Sykory. Bo do Lecha sprytni menago "wcisną każdego". I na koniec przypomnienie dla niezorientowanych wizji budowy Lecha z 2014 roku...
  https://epoznan.pl/new...bow_europy

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Wszyscy kibice, eksperci i krytykanci działań Lecha mogą Rutkowskiemu nagwizdać. To on jest właścicielem klubu i jego strategiczne decyzje są wiążące. Niech to grono spróbuje nakazać tok postępowania właścicielowi fabryki samochodów albo innego podmiotu. Głównym celem spółki jest maksymalizacja zysków, a nie zadowolenie kibiców i ekspertów.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Nie wiem, o co Panu Jurkowi chodzi. Nawet jeśli 10ciu odpadnie, to przynajmniej młodzież widzi, że jest obserwowana i brana pod uwagę do gry w najbardziej prestiżowej drużynie, i dostaje bodziec do zap*ierdalania na boisku. To najlepsza możliwa praktyka psychologiczna dla młodzieżowców/młodych seniorów, więc w czym problem? Dać komuś wędkę, a nie rybę, ot i cała filozofia.
  Wiadomo, że taki Ślisz, Kozłowski czy Helik nie dostaną się (a może jednak) do ścisłej kadry, ale przynajmniej jest to kop motywacyjny, którego potrzebuje każdy młody piłkarz. Nie patrzenia na gwiazdki, ale samemu aspirowania do bycia jedną. Aczkolwiek chętnie takiego Ślisza bym zobaczył zamiast choćby Grosickiego czy Świderskiego zamiast Piątka.
  Bez spiny i pozdrawiam.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Nowy trener na stanowisku. Ma swoją wizję, wie co robi, to teraz 12-mcy bez komentarzy.
  Inaczej buduje się drużynę na jeden mecz. Inaczej reprezentację na lata.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Wydaje mi się , że Dudek powinien podejrzeć inne reprezentacje a zobaczy jak młodzi są wprowadzani do gry i ile mają lat.Częściej ostatnio się zdarza , że 17 letni grają , zresztą przypomnę Dudkowi ile lat miał w debiucie Lubański wychodząc w meczu w Szczecinie otóż nie miał lat 17 - tu!!! Więc trzeba mieć odwagę by powołać młodego do reprezentacji a Sousie jak widać jej nie brakuje.Brawo.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Pan Dudek jest trochę absurdalny.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Trochę to pokazuję, że ,,szambo wybiło". Jerzy Brzęczek to kolega Dudka z reprezentacji. Razem grali za Wójcika. Engel nie korzystał z Brzęczka, ale panowie dobrze się znają. Moim zdaniem Jerzy Dudek zapomniał o jednym, że co innego być dobrym piłkarzem, a co innego dobrym komentatorem piłkarskim. Jego komentarz jest z gatunku ,,tych czepliwych". Daleko mu do chamskich zagrań Hajty, ale jest on nie potrzebny. Trener nie ma ani jednego meczu oficjalnego na tym stanowisku, a już wbija się go na pal. Podobnie robił Piechniczek z Leo. Od Dudka, bramkarza co w Holandii i Anglii, bo nie liczę Hiszpanii zagrał ponad 200 oficjalnych spotkań powinno się oczekiwać większej klasy. Sousę będziemy weryfikować po ME. Wyjście z grupy będzie sukcesem, ale jest wielkie ryzyko blamażu w stylu pkt po 3 meczach, więc Sosua naprawdę musi mocno zmobilizować i wyselekcjonować resztę, bo nie możemy się bać o formę 6-7 piłkarzy, a reszta jest wielką zagadką.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Dudek nie kracz zawczasu

 • Chrisopher lubi Komentarz

  U21 a Dudek używa słów "pchanie ich na siłę do kadry"...? Czyżby Jurek reprezentował typowo polską myśl szkoleniową?? 21 lat to za mało aby dostać powołanie? Czyli co, tylko zasłużeni? A potem na mistrzostwa nie powołujemy najlepszych, tylko tych którzy zasłużyli? I standart; mecz otwarcia, meczo wszystko i o honor? Jureczku zostań lepiej przy golfie. Takich doradzaczy to my tu mamy od groma:)

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Niezła szopka. Pytanie, czy władze Berlina-Brandenburgii tak całkiem bezinteresownie(??) dały mocny atut klubowi AL Ahly Kair - niedzielnemu rywalowi Bayernu...

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Może troszeczkę więcej szacunku dla internautów redaktorzy o? W 2021 roku 8 lutego wypada w poniedziałek! Jakim cudem w Katarze będzie to niedziela? Czy ktoś dokonuje jakiejkolwiek korekty tych wypocin? Żenada w pis stylu.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Do każdej bzdury wykorzystują wizerunek Lewego, byle tylko zainteresować ludzi. Treść już kompletnie nie jest ważna, bo samo zdjęcie Roberta gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Czarny Marek po wypożyczeniu z Lecha w jeszcze lepszej formie. Znów jeździec bez głowy

 • Chrisopher lubi Komentarz

  Taką pokraczną tezę może uknuć każdy i w zasadzie to można tak powiedzieć , że to piłkarze ale w jakim sensie?Nie realizowali jego(trenera)założeń , jego taktyki?Co do taktyki to ja jej nie widziałem , poza wywalaniem gały do przodu, jak najdalej a że Lewusowi nie udawało się tej gały przyjąć , to można uznać , że nie realizowali.I tyle w temacie taktyki.