Fylymygyhy - lubi

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  No ale takiej popularności to można Falubazowi pozazdrościć. Na przestrzeni miesiąca został odmieniony przez wszystkie przypadki. Napisał o tym klubie chyba każdy. Jeszcze tylko czekam co ma do powiedzenia na ten temat Magda Gessler lub Korwin Mikke. Nie ważne jak mówią, ważne żeby nie przekręcili nazwy/nazwiska. Różowego już nie ma i jego Magii również (ponoć) a popularność dalej jest. Reszta e-ligi, uczcie się od najlepszych :P

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Niby dominuje, ale w półfinale ze sparta był bezsilny, a ta sama sparta była bezsilna w finale przeciw Pawlickiemu. Dzisiaj najważniejszą role odgrywa odpowiednie ustawienie motocykla, a z tym największe problemy ma niestety Pawlicki.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  wrad sie urodzil mistrzem

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  ogladajac turnieje gp od A do Z to piotrkowi ewidentnie przeszkadzala glowa a nie zaden sprzet!!! jedzie pierwszy raz dwa trzy i w kazdym przypadku traci koncentracje i robi blad nie godny szkolkowicza!!!Piter musisz wierzyc ze jestes najlepszy bo inaczej !!! dojedziesz 4 do mety!!A to wielka szkoda bo niczym nie ustepujesz Doyle-mu Woffindenowi czy .....

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Oczyscie
  oni beda obaj sie mijac..
  raz jedne bedzie lepszy raz drugi
  DWIE POLSKIE PETARDY NA LATA

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Będzie jeszcze jeden ! Dodam że już był kiedyś w Falubazie.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości:) jest jednak pewien warunek, nasi juniorzy muszą się wzbić na Mount Everest swoich możliwości.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Czego tu się doszukiwać? Wiadomo że Baron nie stawiał na Grzesia i ten zawsze musiał więcej walczyć o swoje. Zengi ma większe aspiracje niż walka o skład. Przy takiej rozbiórce Falubazu pojawiła się wielka szansa być bardziej docenionym. Falubazowi w takiej sytuacji odmówić? Wcale się Grzesiowi nie dziwię. Tam może z Dudkiem być główną siłą drużyny a w Lesznie zawsze był tym doparowym. Dzięki za wszystko Grzesiu. Na pewno będziesz miło witany w Lesznie i jeszcze wrócisz jak Kołodziej.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Szacun za to co napisałeś.Nic dodać nic ująć.
  Swego czasu napisałem,że jeśli Grześ odejdzie to nie dlatego,że nie wystarczy siana dla Niego,a ze względu na jego zrozumiałe ambicje bycia kimś więcej w Drużynie niż czwartym czy piątym seniorem.
  Powodzenia Grześ - na Smoku zawsze burza braw dla Ciebie.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Generalnie się zgadzam, ale umówmy się że Zengota to jest materiał na mocną drugą linię... Tylko tyle i aż tyle. Zawodnik z serii tych, co do których nigdy nie masz pewności czy przywiozą ci 12 czy 2 punkty w meczu....

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Ostafa go nie lubi i gdy tylko jest okazja to sobie ulży. Nie pierwszy raz. Skoro jest tak światły to czemuż to ach czemuż marnuje się na tym portalu?!? Mógłby zostać maklerem, prognostykiem lub dyrektorem finansowym jakiejś firmy należącej do skarbu państwa. Usuwanie niewygodnych komentarzy pasuje do poprawności politycznej aktualnego ustroju "welcome back to Ciemnogród". ;-)

  Gdzieś na tym forum przeczytałam, że problemy z Gregiem mieli Ci co mieli "liberalny stosunek" do terminów płatności. Ale faktem jest że jeśli to prawda że jest zapis o karniaku pieniężnym za nieobecność na meczu jeśli leczysz kontuzję to jest chore. To tak jakby każdy miał płacić karę jak pójdzie na L4 z powodu wypadku w miejscu pracy. Ja pitolę.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Następny cwaniak. Wiadomo że w kilku klubach się sparzył, ale sam też swoje za uszami ma. A ja powiem że w jego szaleństwie jest metoda. W E-lidze moim zdaniem przy tak dużej konkurencji dużo nie zarobi bo ciężko będzie o punkty przy tak wyrównanych składach z dobrymi seniorami. A stawiam że kasę chciał do ręki przed sezonem, a tu klops... Ligę niżej dostanie mniej, ale mniej też włoży a i tak pewnie będzie się kręcił koło kompletów i w taktycznych parę razy sobie dorobi. W E-lidze tak wesoło by nie było. Jeśli rozmawia z Lublinem to chyba są w 1 lidze bogatsze kluby które dadzą więcej. Swoją drogą gdyby trafił do Lublina to historia zatoczyła by koło. Kiedyś Nielsen wyprowadził Motor na prostą, teraz to samo może zrobić Hancock. Takie nazwisko może przyciągnąć sponsorów że o kibicach nie wspomnę. A to oznacza kasę. Dużo kasy.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Banda zawistnych polaczkow ma pretensje do kogoś że potrafi walczyć o swoje.Przecież on nikogo nie zmuszał do podpisania z nim kontraktów.

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  To mówiłem JA SAMOCHWAŁA... :) a poważniej
  Panie Władysławie troszke skromności, a byłby Pan bardziej doceniany...

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  BARDZO CELNE I TRAFNIE napisane :))
  Niech obaj piszą swoją ( nie czyjąś) historię, niech przynoszą nam powody do dumy, a dla siebie coraz to nowe sukcesy z tytułami IMŚ i to wielokrotnie ..a co !!

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  BRAWO CELNA WYPOWIEDŹ

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Jak mówi klasyk......"taki mamy klimat."

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Masz rację może nie powinien dawać słowa że zostanie ale nie wiemy jak naprawdę przebiegała rozmowa ,to wiedzą tylko Panowie co w niej uczestniczyli,jeśli wcześniej dał słowo na powinien go dotrzymać,jednak nie wszyscy ludzie tak postępują niektorzy lubia zmieniac zdanie ,taki jest ten swiat

 • Fylymygyhy lubi Komentarz

  Uwaga prezesi, od dzisiaj jesteście na podsłuchu. Wybieracie numer, a w słuchawce - tu Darek Ostafiński. Rozmowa kontrolowana... Polecam gołębie pocztowe - bezpieczniej i poufniej :-)