-f-iolka - lubi

 • -f-iolka lubi Komentarz

  To jest właśnie niemieckie podziękowanie za 8 lat dobrej pracy dla nich.

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Masakra! No to koniec :( Bo gdzie się podziać???

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Fakt, pytanie uzasadnione :-)
  Wczoraj/przedwczoraj na innym portalu zauważyłem kolejny tzw. artykuł, do którego treść została wzięta z... brudnego palucha.
  Rzecz dotyczyła Igi i podnoszenia przez nią rakiety w trakcie serwisu przeciwniczki. Misterna konstrukcja gniota prasowego (nazywając rzecz po imieniu) opierała się na "ćwierkach" jakichś anonimowych kibiców, których podnoszenie rakiety denerwuje i jest przez nich uznawane za akt naruszania etyki tenisowej.
  Podnoszenie rakiety u Igi (i nie tylko u niej) jest sygnałem nie mającym na celu dekoncentrację przeciwnika, a tylko zwracającym uwagę na przemieszczanie się w tle kibiców na widowni. I mogę zakładać, że to rozprasza koncentrację, choć w porównaniu do gwizdów i buczenia w trakcie serwowania w siatkówce jest wyjątkowo daleko :-)
  Natomiast wskazałbym (nie pierwszy raz zresztą) inne "pole do uprawy" choćby dla sędziów - właśnie jęki na korcie.
  Mimo pewnych kłopotów da się odróżnić jęk wynikający z jakiegoś wysiłku od tej "mantry oddechowej", która mocno drażni uszy.

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Niech mnie ktoś skoryguje, jeśli się mylę, ale IMO pierwszy raz ever tyle Polek w MD nie tylko szlema, ale jakiegokolwiek turnieju rangi przynajmniej WTA500. Piękne czasy zenisowe, brawo! :)

 • -f-iolka lubi Komentarz

  ---
  Kto by pomyślał? Maja Chwalińska w pierwszej rundzie Wimbledonu! :)
  Tym samym będziemy mieć naprawdę rozbudowaną pulę zawodniczek.
  Teraz tylko byle dziewczyny trafiły sensownie w losowaniu, to może się uda, że będziemy mieć wybitnie rozbudowany szablon nr 1 (żeby nie trafiły na nasze inne "ulubione").
  ---

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Kawa i Chwalińska piją kawę w głównej drabince Wimbledonu. Brawo!!

 • -f-iolka lubi Komentarz

  No faktycznie, niebieski pasek w kokpicie, tym razem to chyba koniec.

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Czy też zauważyliście taki komunikat:
  "Szanowni Użytkownicy.
  Uprzejmie informujemy, że w dn. 01.08.2022 sekcja Kibice na Sportowych Faktach zostanie wyłączona. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i zapraszamy na inne sekcje serwisu"
  Czy to koniec forum?

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Jest jeszcze Pani od kontraktów sponsorskich(i nie tylko)!! I jest wypowiedz mamy Igi!

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Nawet po tym jak to napisałaś popatrzyłem po postach Lady z czasu Meksyku. Ciekawie tam podsumowała parę rzeczy z ówczesnego teamu, szkoda że gdzieś znów przepadła ;)

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Wiktor i Ryszczuk!! Inne sprawy są niejasne, choć Iga wygrywa na szczęście!!!

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Też czytałam.
  Konkretnie i rzeczowo.
  Właściwa osoba na właściwym miejscu ;)

 • -f-iolka lubi Komentarz

  P.S. Wywiad z Wiktorem naprawdę znakomity, pełna racja :)

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Że Berlin obecnie nie pasuje - choćby ze względu na "ratowanie rekordowej serii" - to rozumiem. Głupio tylko że trzeba się w kółko tłumaczyć jakimiś rzekomymi kontuzjami (a jednocześnie się ostro trenuje). Dlatego pisałem, żeby jej nie meldować gdzie popadnie, tylko na te turnieje, gdzie na pewno zagra, bo 4 turnieje już opuściła, a w razie czego - gdyby się chciała koniecznie załapać, a nie byłaby zameldowana, to zawsze można poprosić o dziką kartę. Trochę za dużo tych odpuszczanych turniejów - już 4. A nawet jeden - jak Madryt - opuściła będąc już tam. Trochę się obawiam, że nabiera złej opinii u organizatorów tymi rezygnacjami na trzy dni przed. A w jej kontuzje i tak nikt nie wierzy, chyba tylko naiwni.

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Co za "najgorsze"? Jak najbardziej normalna i logiczna decyzja. Jak chce podtrzymać i wyśrubować serię w kirunku wygranych 40 meczów (tu już by była lepsza nie tylko od Venus, ale i od Hingis i Seles), to prawdopodobieństwo na to jest 5 razy wyższe w pierwszych rundach Wimbla z jakimiś kwalifikantkami, a nie w Berlinie w 1R z Ostapenko albo dobrymi soecjalistkami na trawie z top20.

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Kude !!! Przykro będzie jeżeli Rafa dzisiaj ogłosi zakończenie kariery :(((

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Dziękuję Wam wszystkim za wspólne emocje przy oglądaniu historycznego dla nas turnieju i drugiego wielkoszlemowego tytułu Igi. W Waszym towarzystwie była to jeszcze większa przyjemność :).
  Sargonowi gratuluję wygranej, Pandzie i Tomowi miejsc na podium. Wszystkim gratuluję udziału w etapie typerka tak ważnego turnieju, jakim okazał się dla nas ten Roland Garros.
  Bardzo dziękuję Zofii i Kiciusiowi za supervisoring, który był bezcenny. Mam nadzieję, że coraz sprawniej działająca współpraca pozwoli nam uczynić z typerka naprawdę wspólne przedsięwzięcie.
  I doceniajmy to, co mamy. Niech to się kręci.

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Dzięki Hippkku za super typerek... Super zabawę... Super emocje...
  Brawo dla Sargona za zwycięstwo!
  Dzięki wszystkim za współzawodnictwo!!!

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Jak Iga przegrała ostatni raz , benzyna była po 5,20zl.

 • -f-iolka lubi Komentarz

  Dzięki Hippkku! ♥ Radość wspólna przewyższa stokroć radość pojedynczą! :)