Jura - komentarze - strona 2

 • Jura napisał/a komentarz do Terminarz nie oszczędza KSM-u. Kiedy przełamanie?

  "Później czekają nas nieco łatwiejsze spotkania " , ego Krosna jest na odpowiednim poziomie.

 • Jura napisał/a komentarz do Wybrzeże wydało oświadczenie. "Decyzją sędziego zawodów żadnych prac nie podejmowano"

  Zaczyna się polskie piekiełko, Częstochowa ma pretensje do Wybrzeża, Rzeszów do Polonii, PSŻ do Betardu i ROW-u, wśród kibiców to sami toromistrze nam się narodzili, proponowałbym swoje traumy i frustracje leczyć gdzie indziej. Od oceny toru i jego przydatności do rozgrywania zawodów jest sędzia i toromistrz i lepiej niech tak zostanie.

 • Jura napisał/a komentarz do Lech Kędziora: Nie dziwię się Fajferowi

  Sprawdź najpierw co oznacza ironia, sądząc po twojej wypowiedzi nie masz tej wiedzy, argumenty Fajferowi odebrał nieudolny sędzia, wymierzaniem sprawiedliwości w żużlu jak i w życiu powinien właśnie zajmować się sędzia, gdy nie spełnia tej roli to zawodnicy ( obywatele) zaczynają wymierzać ją sami, przykładów na to jest wiele. Nie pochwalam tego ale tak już jest.
  Jeżeli tak ma wyglądać atak z całej siły to Fajfera pobiłby dwulatek. Ogarnij się człowieku, zacznij być choć trochę obiektywny, twoje teksty są żałosne.

 • Jura napisał/a komentarz do Oskar Fajfer: Chciałem się położyć, ale cudem z tego wyszedłem

  Może zapoznaj się z oceną sędziego Spychały przez oceniającego jego pracę sędziego Demskiego, który wytyka jego błędy , tam jest mowa o błędzie w sprawie wykluczenia Thomsena i braku wykluczenia Kościucha, te korzyści o których mówisz to są "twoje" korzyści, co innego jest jazda na styk a co innego uderzenie , bądź wywrócenie przeciwnika, jeżeli już piszesz o jakiś korzyściach to dopisz jeszcze wywiezienie Gafurowa na bandę przez Pedersena, po której Gafi musiał się ratować przed upadkiem.O przekroczeniu linii przez Jabłońskiego nie wypowiadam się bo tego dokładnie nie widać. Sędzia Demski tez tego nie zauważył.W 15 biegu sędzia chyba chciał nieudolnie wyrównać rachunki na korzyść Wybrzeża stąd taki wynik tego biegu.

 • Jura napisał/a komentarz do Oskar Fajfer: Chciałem się położyć, ale cudem z tego wyszedłem

  To jest twoja wersja wydarzeń, szkoda , że w ramach twojego "obiektywnego" spojrzenia nie dołożyłeś do tych przypadków wywiezienie Gafurowa na bandę przez Pedersena, Gafurow musiał się bronić przed upadkiem, choć te wszystkie przypadki poza starciem Fajfera z Kościuchem to twarda jazda na styk ale w ramach przepisów, poczytaj sobie oświadczenie Demskiego, który ma za zadanie ocenić pracę sędziego i to zrobił wytykając mu szereg błędów.Te błędy to wykluczenie Thomsena oraz brak wykluczenia dla Kościucha oraz błędna ocena miejsc w 15 biegu, tu chyba sędzia się zreflektował, że dwukrotnie skrzywdził Wybrzeże i chciał coś naprawić.

 • Jura napisał/a komentarz do Oskar Fajfer: Chciałem się położyć, ale cudem z tego wyszedłem

  Ty powinieneś zostać ministrem propagandy w kraju bananowym, przeczytałeś uważnie to co mówił Demski, jak nie to przytoczę jego konkluzję "Moim zdaniem Kościuch nadawał się jednak do wykluczenia, bo to on przeprowadzał atak - wyjaśnia Demski "

 • Jura napisał/a komentarz do Ciekawe widowisko w Pile. "Z każdym takim spotkaniem Polonia się odradza"

  To jest twoja wersja wydarzeń, szkoda ,że nie dołożyłeś do tych przypadków wywiezienie Gafurowa na bandę przez Pedersena, Gafurow musiał się bronić przed upadkiem, choć te wszystkie przypadki poza starciem Fajfera z Kościuchem to twarda jazda na styk ale w ramach przepisów, poczytaj sobie oświadczenie Demskiego, który ma za zadanie ocenić pracę sędziego i to zrobił wytykając mu szereg błędów.Te błędy to wykluczenie Thomsena oraz brak wykluczenia dla Kościucha oraz błędna ocena miejsc w 15 biegu, tu chyba sędzia się zreflektował, że dwukrotnie skrzywdził Wybrzeże i chciał coś naprawić.

 • Jura napisał/a komentarz do Tadeusz Zdunek: 11. bieg powinien być ewidentnie przerwany

  Problem w tym ,że ty masz mile do obiektywizmu w tej sprawie, tych dwóch sytuacji nie da się porównać co innego jest jazda na styk a co innego uderzenie w przeciwnika
  wskutek czego jego motocykl staje w poprzek, poczytaj sobie lepiej opinię sędziego Demskiego, który ocenił pracę arbitra wytykając mu szereg błędów, w tej sprawie jego komentarz jest jasny, Kościuch powinien zostać wykluczony.

 • Jura napisał/a komentarz do Promotorzy Tomasza Adamka protestują. Chcą zmiany werdyktu!

  Największy błąd sędzia Jankowiak popełnił podczas walki Zimnocha, Zimnoch zamieścił na FB ujęcia z innej kamery, gdzie widać jak sędzia wkłada swoją rękę między jego prawą rękę i to uniemożliwia zablokowanie ciosu, notabene po komendzie stop. Później zamiast przerwać walkę , żeby dać odpocząć Zimnochowi walka jest kontynuowana jakby się nic nie stało a Mollo nie dostaje nawet ostrzeżenia.W walce Adamka też są zastrzeżenia.
  Kto promuje tego sędziego, POLSAT nie może znaleźć lepszego.

 • Jura napisał/a komentarz do Edward Mazur przeprosił "normalnych" kibiców Polonii

  Zderzenie Curyły i Mazura oraz przypadek Sucheckiego na pewno lepiej widać w TV
  chodzę na mecze Wybrzeża od 1981 roku czyli dość długo i wielokrotnie przekonałem się , że to co widziałem będąc na stadionie ma się nijak do tego co można obejrzeć w powtórkach podczas transmisji.Do samej scysji miedzy kibicami oraz Mazurem się nie odniosłem bo temat nie jest mi znany.
  Jak nie wiesz z kim masz do czynienia to lepiej nie nazywaj kogoś fachowcem sprzed telewizora.
  Sympatyk żużla pisał o zajechaniu drogi Mazurowi i zaraz posypały się na niego obelgi.Jesteście z Bydgoszczy i widać ,że sędziowanie w tym meczu przypadło wam do gustu. Mnie, komentatorom oraz 'waszemu" Dołomisiewiczowi nie.