wojmar - komentarze

 • wojmar napisał/a komentarz do Oficjalnie: SPR Pogoń Szczecin przestała istnieć!

  "Dziwi mnie nadal, że nie dało się uratować klubu choćby na niższym poziomie" ja też się dziwię, że w takim dużym mieście nie znalazł się żaden pasjonat, który by pociągnął ten wózek dalej i jak widać takich ludzi ze świecą szukać. Czemu decyzja teraz ? może Panu M. z dnia na dzień zmieniły się plany życiowe, a może szukał następców już od pół roku, kto to z nas wie. Wiem jedno był Pan Mańkowski był mocny klub, zabrakło go i klub się zwija.

 • wojmar napisał/a komentarz do Oficjalnie: SPR Pogoń Szczecin przestała istnieć!

  Może wiesz coś więcej niż ja, czytam tylko artykuły, ale ja to widzę tak:
  Prezes M. jest od początku w klubie, inwestuje swój czas, a z tego co się orientuje to potrzeba go dużo poświęcić i nerwów trochę stracił zapewne przez ten okres ;). No i z tego co wiem kasy trochę też "zainwestował " (stopa zwrotu raczej marna), a mógł sobie kupić np. parę mieszkań. Jak ciężko o takich ludzi widać właśnie teraz, nie ma takiego który chce przejąć ster klubu stabilnego finansowo, On go wypromował i utrzymywał dobrej kondycji przez wiele lat. Nie znam prawdziwych motywów rezygnacji, ale czy to jest wypalenie, zmęczenie, brak środków finansowych czy chęć oddania się innej pasji, każdy ma praw do własnych wyborów i powinniśmy je szanować i dziękować za to co dokonał. Szanowni hejterzy polecam zakasać rękawy, poprowadzić klub z sukcesami przez przynajmniej 5 lat i oddać go komuś bez długów, satysfakcja gwarantowana.

 • wojmar napisał/a komentarz do Energa AZS Koszalin nie dała szans niemieckiemu zespołowi

  Przeciwnik zaprawdę słaby i widać było zmęczenie meczem rozegranym 30 min wcześniej. Szukając plusów, bardzo fajne długie podania Izy, było tego dużo i wszystkie dochodziły. Musi jeszcze tylko popracować nad obroną, Beata postawiła wysoko poprzeczkę.

 • wojmar napisał/a komentarz do Energa AZS mocno pokrzyżowała plany MKS-u Selgros. "Walczymy tylko o swoje"

  Drogi VRC fachowcu i wielki znawco dyscypliny.
  Podziel się z nami małymi, plebsem tej dyscypliny, jak to możliwe że drużyna z tak amatorskimi działaczami, trenerką bez doświadczenia i znajomości, zawodniczkami dobrymi tylko na filmach z youtuba, jest w stanie zajmować 6 miejsce w lidze.
  Strach pomyśleć co się dzieje w klubach walczących o utrzymanie w lidze ;)

 • wojmar napisał/a komentarz do Energa AZS mocno pokrzyżowała plany MKS-u Selgros. "Walczymy tylko o swoje"

  Dyskusja nie jest w twojej naturze, TY tylko krytykować potrafisz.
  Znajomości zapewne masz ogromne, a i znajomość dyscypliny twoja jest ogromna, to powiedz czemu nie działasz, tylko bijesz pianę w internecie.

 • wojmar napisał/a komentarz do Energa AZS mocno pokrzyżowała plany MKS-u Selgros. "Walczymy tylko o swoje"

  twoje teksty są strasznie monotonne - działacze do bani, kibice nie z kk kiepscy, trenerka fatalna, przychodzące zawodniczki cienkie.
  Kolego zamiast pisania weź się do działania, jak cię nie chcą jako fachowca w Enerdze, to na pewno w innych klubach z otwartymi rękami przyjmą taką kreatywną osobę, będziesz miał okazję się wykazać.
  Jak dla mnie jesteś typowy internetowy Janusz, znasz się tylko na narzekaniu i wypowiadaniu krytyki w każdym kierunku.

 • wojmar napisał/a komentarz do Kto selekcjonerem reprezentacji Polski za Kima Rasmussena? Oto potencjalni następcy

  Selekcjoner doświadczony, z sukcesami, znający naszą ligę ? hmm, to 2010 Kim był idealnym kandydatem, podobnie jak Wenta w 2004 :).

 • wojmar napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Puchar Polski ?! :) a ja już myślałem że przegraliśmy pierwszy mecz w play-offach

 • wojmar napisał/a komentarz do Energa AZS - Start: Elblążanki jedną nogą w półfinale play-off!

  Faktycznie trochę się rozciągnęło :)
  Sumując to co chciałem przekazać KIBIC powinien wspierać na dobre i złe swój zespół, a nie obrażać i wyśmiewać przeciwnika, bo to faktycznie rodzi złe i niepotrzebne emocje, które nikomu nie są potrzebne. Bo przecież łączy nas wszystkich jedna pasja, tylko nasze szaliki mają inne kolory

 • wojmar napisał/a komentarz do Energa AZS - Start: Elblążanki jedną nogą w półfinale play-off!

  Ale czy uprawnia ją to do takich wypowiedzi? A może to właśnie czuje, z całym szacunkiem ale nikt nie jest idealny i jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Na pewno zaangażowanie kibiców jest wielkie, dają od siebie wiele serca, czasu i kasy, ale nie wszystkim musi to odpowiadać.Może Pani K.K. czegoś brakowało i znalazła to w Koszalinie i dla tego jak pisze fankaEKS ", u was 9/10 meczy jej wychodzi, w Elblągu (nota bene jej rodzinnym mieście) może 2/10 były udane". Nie chce nikogo oceniać, jakie słowa i kogo powinny lub nie powinny obrazić, mi się strasznie nie podobał styl demonstracji swojego niezadowolenia, względem aktualnie zawodniczki naszego klubu.

  drogi EB definicja słowa Wyzwisko (Wikipedia) -" Wyzwisko to jednostka leksykalna, za pomocą której mówiący może w sposób spontaniczny ujawnić swoje negatywne emocje względem adresata bądź adresatów.
  Wyzwisko może (lecz nie musi) wiązać się z użyciem przekleństw bądź wulgaryzmów." i jeśli byłeś na hali w Koszalinie to potwierdź lub zaprzecz czy wyzwiska względem jednej z naszych zawodniczek padły