Wojtek Martyna - lubi

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Dziękujemy w imieniu wszystkich Federian, naszemu bratu, Maestro Pióra za tę ważną i ważką dla nas informację.
  W Djokovicia jak widać nikt nie wierzy, dlatego nie trzeba o nim nigdy pisać i umieszczać na głównej szpalcie spoRtowychFaktów - naszego biuletynu informacji o Maestro.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  "Roger Federer na wielkoszlemowy tytuł czeka od stycznia 2018 roku, kiedy zwyciężył w Australian Open. - Od tego czasu minęły już prawie dwa lata. Prawdopodobnie on musi o tym myśleć - mówiła o swoim rodaku Martina Hingis"
  W latach 2013 - 2016 Maestro zwyciężył tyle razy w szlemach, że nie musiał myśleć o zwycięstwach w ogóle, ponieważ czytaliśmy na spoRtowychFaktach, że on już nic nie musi, bo jest GOAT, KRÓLEM i Geniuszem, i to on przewodzi tak zwanej " Wielkiej Czwórce".
  Ale po operacji zmiażdżonego przez wanienkę z kąpielą kolana, po 5 latach posuchy nasz Maestro wrócił silniejszy i w 2017 wygrał w AO wszystkie 5 setówki bez kropelki potu na boskim czole.
  I słowo stało się ciałem i maestRożer potwierdził słowa maestroPióra.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  @kosiarz.trawnikow: Dzięki za tę garść bajecznych spoRtoweFaktów z przygotowań do nowego sezonu przez naszego Rożera, kosiarzu. Robisz ostrą konkurencję naszym słynnym ekspertom od spraw Rożera. Skoro Maestro dwa lata nie myślał o wygranej, na pewno teraz, dbając tej zimy o swoje boskie ciało, trenując razem z Mirką, wróci silniejszy i pogoni te stare dziadygi.
  Ho ho ho, tak tak.
  P.S. Dzięki znajomościom tatusia, zdobyłam już pierwsze złote monety ze świętym wizerunkiem Króla Rogera.
  Rożer wygląda na monetach złotych bajecznie, prawie jak żywy!!!!
  Co za gratka. Mam ochotę wykupić cały pierwszy nakład monet z Maestro!!!!
  Jak spotkamy się na corocznym Zjeździe, będziemy mogli sobie napatrzeć się do woli na avers z podobizną naszego Króla i przemedytować wszystkie artykuły poświęcone boskiemu Rożerowi na naszych ukochanych spoRtowychFaktach.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Ja zawsze twierdziłem, że Hingisová (podobnie jak jej rodaczka Mirka Vavrincová, obecnia Szanowna Małżonka Naszego Króla) to tenisistka naprawdę znakomita, znakomita. Bardzo inteligentna i mądra, co potwierdza tym wywiadem. No i jest ogromnie seksowna. Prawie tak seksowna jak Mirka.
  A co do Przebijacza: wszyscy jego fani niech się napawają tym bilansem 23:26, póki mogą. Rożer w Londynie rozpoczął swój tryumfalny marsz w kierunku totalnej dominacji na światowych kortach w najbliższych sezonach. Biedni fani Dżokejowicza nie spostrzegą się, jak bilans H2H zostanie odwrócony i Nasz Maestro będzie w nim wkrótce prowadził nawet nie 33:26, lecz 43:26! To nieuniknione.
  Odnośnie uwagi Martiny na temat dbania o ciało, to jest 100% racji. Rożer jest wirtuozem dbania o własne ciało. Bardzo pomaga mu dieta oparta o makarony Barilla, ubieranie reklamowanych przez siebie chińskich dżinsów oraz uzupełnianie niedoboru cukru poprzez hurtową konsumpcję helweckich czekoladek z dużą zawartością tłuszczów wysokonasyconych, tzw. "rożerek czekoladowych". W dbaniu o dobrą kondycję Fedexowi wydatnie pomaga Mirka. Razem codziennie wieczorem na czas wykonują wspólnie minimum po sześć tuzinów pompek. Często więcej, aż obydwoje poczują się wypompowani. To jest pewna informacja, analizujemy ten temat zawsze na naszym corocznym Wielkim Zjeździe Sympatyków Rodżera Federera. To jest jeden z tajników sukcesu Geniusza. Oczywiście oprócz jego Boskich Mega Kosmicznych Genów. Nikt nie ma takich genów jak on. @fanka Rożera potwierdzi to, co piszę, bo była na ostatnim zjeździe i słyszała te pasjonujące debaty na własne uszy.
  No i na marginesie dodam, że najpiękniejsze technicznie, najbardziej estetyczne i bajecznie wyglądające pompki robi nie kto inny, jak właśnie Rodżer. Jego pompki to istna Magia i Mega Kosmos.
  Przy okazji nieśmiało się przyznam, że posiadam pewne rewelacyjne doniesienia na temat rekordów w zakresie robienia pompek, którymi odznacza się Rodżer. To jest temat na fantastyczny artykuł, w sam raz na stronę główną spoRtowych Faktów. Redaktor Marcin albo redaktor Rafał pewnie byliby zainteresowani, w końcu okazała wierszówka piechotą nie chodzi.
  W razie czego zapraszam do kontaktu do mnie, udostępnię niezbędne informacje. Oczywiście za friko, zrobimy wszystko ku chwale Naszego Roża!

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  @fanka Rożera: Trzeba zauważyć, że gdybyśmy mieli stworzyć nową walutę, to jeden Rożer byłby równowartością 100 nadalów i 1000 djokoviciów. Tak, piszemy koniecznie małą literą, aby podkreślić wartość nominału. Wizerunek Maestra widniałby na banknocie 100-rożerowym, na banknotach 20-rożerowym i 10-rożerowym można by uwiecznić symbole przypominające najświetniejsze czasy tenisa, np. Wimbledon lat 2003-2007, USO 2004-2008 oraz AO 2006-2007. Większe monety (5 Rożerów, 2 Rożery i 1 Rożer) to upamiętnienie Bazylei, Halle i Dubaju. Na monetach o najniższych nominałach (np. 2 nadalach i 5 djokoviciach) powinny być widoczne podobizny Serba i Hiszpana przypominające o ich porażkach z Maestrem. No i wartość startowa 1 RF to powinno być jakieś 100 euro. 'RF" to oczywiście międzynarodowy skrót dla waluty Rożera.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Bajeczna wiadomość. Magiczna. Dziękujemy za tę ważną tenisową informacje o naszym Maestro. Zawsze mogę liczyć na mojego drugiego, (tuż po Maestro Pióra), niezawodnego redaktora naczelnego od działu tenisa.
  CZY MONETY SĄ WYBITE ZE ZŁOTA CZY Platyny?
  Od tej pory będę płaciła w sklepie z pamiątkami Rożera, tylko Rożerami!!!
  Czyż to nie cudowne?!!!
  Płacić Rożerem.
  Powinniśmy szybko wprowadzić zamiast kontrowersyjnego euro i dolarów, nową walutę.
  Walutę Federer
  -Ile kosztuje makaron Barilla? - zapytam w spożywczaku.
  -Trzy i pół Federera - odpowie uprzejma sprzedawczyni podobna do Mirki Wawrzyniec .
  Albo.
  -Ile kosztują czekoladki Lindla?
  -Bajeczna promocja. Liczba szlemów naszego Maestro 20 federerów.
  Och. Już pędzę wymienić złotówki tatusia na Rożery
  Jestem taka szczęśliwa dzięki tej informacji
  Nawet cwaniak Djokovic nie zepsuje mi tego bajecznego wieczoru.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  I znajdzie chętnych do gry? Wątpię. Przecież na Bliskim Wschodzie wszyscy kibicują Maestrowi Boskiemu Wirtuozowi. Tak jak w Południowej Ameryce, gdzie każdy kocha Roża. Nawet Maradona, który parę dni temu publicznie zadeklarował odstąpić Fedexowi jeden ze swoich kontenerów kokosów.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Hallo. Teraz czekamy na 3 posty o Rożerze. Na pewno Maestro coś dziś nam zakomunikował.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Niezawodny redaktor Motyka, znany w Polsce, jako Maestro Pióra, oddychający powietrzem wydychanym przez Rożera, czuję, że dziś jeszcze następnym poinformuje nas, do ilu lat zamierza grać Djoković, Nadal, Bautista Agut, Tsonga, Zverev Misza i Sasza, Stefanos Tsistsipas itp.
  A także co zamierzają, jakie mają plany na dalsze życie, na Igrzyska, na które muszą się wszyscy inni zakwalifikować, oprócz Rożera, bo On ma "specjalne przywileje w ATP" oraz w mediach.
  Czekamy Mestro Pióra i na te wiadomości, a potem,tak jak Rożera, wrzucamy tradycyjnie na jedynkę.

  PS.Gdyby Maestro Pióra napisał, że młodniejący Rożer zdraził, że zamierza grać do 80siątki (w co wierzymy, patrząc jak Rożer młodnieje), byłoby to przynajmniej coś.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  No tak. Ostatni tydzień Maestro Pióra spłodził 16 wpisów o Maestro, 3 o Nadalu, to dla równowagi 0 o Djokoviciu. Według obiektywnego inaczej redaktora Motyki, Serbski biedak nie pobił żadnego rekordu, więc nie warto o nim pisać.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Mało interesująca obsada. O wiele ciekawsze będą doniesienia z obozu Rodżera. Na przykład: co Mirka zamierza przyrządzić na świąteczny stół? Maestro to Nasz Człowiek, spędzi święta w swoim apartamencie w Dubaju. Może znajdzie czas, żeby sypnąć groszem dla głodujących dzieci w Afryce w ramach swojej rekordowo filantropijnej działalności.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  "To terytorium należące do Chile, na którym znajdują się charakterystyczne pomniki pozostawione przez dawną kulturę." Podobno szykują się już do postawienia pomnika Rodżerowi. W ogóle moim zdaniem wielka Statua Rożera Zwycięzcy powinna stanąć w Nowym Jorku zamiast Statuy Wolności. Na cześć Maestra, który wygrał US Open niezliczoną ilość razy.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Ujmę to tak: moralnym mistrzem finałów Masters w Londynie zdecydowanie jest Maestro Roger. Mecz Szczypasa z Timem oglądaliśmy z pobłażliwą miną, bo wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie pojedynki kompletnie nikogo nie ruszają. Prawdziwe emocje wzbudza tylko Fedex i wszyscy kibice w Londynie (zarówno na Wimbledonie jak i w O2 Arena) mi przytakną. Poza tym jestem dumny z Tomasza Tomaszewskiego. Podczas dzisiejszej transmisji przypominał o Rodżerze ze średnią częstotliwością 1 minuty i 46 sekund. Tomasz nie omieszkał wspomnieć, że z Serbem Rodżer zagrał "wspaniale, wspaniale". Podwójnie wspaniale. A ciągłe nawracanie w wypowiedziach do Maestra? To naturalne! Widzisz grę w tenisa - myślisz "Rodżer". W ogóle telewizja dała ciała. Mogli pokazywać tylko na dole ekranu liczbowy wynik z Londynu, a jako wideo puścić nam z odtworzenia coś dobrego, np. finał Masters z 2006 roku, kiedy Mistrz w finale bajecznie pokonał tytana tenisa Jamesa Blake'a. Teraz już nie ma takiego poziomu, teraz poziom spadł. Dlatego, powtarzam, triumfy Maestra z lat 2003-2007 powinny być wartościowane podwójnie albo nawet potrójnie. Król Rodżer jest i będzie numerem jeden. Tak, w tym względzie w 100% zgadzam się z niektórymi tutejszymi kibicami, którzy uaktywnili się między czwartkiem a sobotą. Ja też uważam, że Maestro to Nadludzki Mega Kosmiczny Geniusz. Jednym głosem ogłaszam razem ze @Zbigniew Rorat, iż Rożer to ultraprofesjonalista.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Ważne, że pamiętał, aby podziękować Rożerowi "Dziś miałem wielkie szczęście, że w finale nie grałem z Maestro, a z Thiemem Gdyby nie Rożer nie byłoby tego sukcesu. Wczorajszy mecz dał mi wiele pewności, lecz przyznaję, mam świadomość, że to Maestro wczoraj był ode mnie lepszy w każdym elemencie gry. Rożer jest goat, numerem 1 na zawsze w moim sercu i to nie ja, ale On jest prawdziwym zwycięzcą i Ojcem mego sukcesu. Także brawami dziękuję osobiście Maestro."I zaczął bić brawo, a razem z Grekiem cała publiczność.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Jasne Rafałku. Najlepiej do półfinału grać z kelnerami a mocni rywale niech się sami eliminują. Takie turnieje najbardziej lubisz. Gorzej jak trzeba pokonywać samych mocnych. I co się wtedy okazuje? Że Hiszpan wielki miszcz a nigdy nie wygrał turnieju ATP Finals. Federer wygrał 6 razy Djokovic 5 a Nadal...? 0

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Zweriew wygra z Thiemem 2:1. Bóg Tenisa zmasakruje Tsitsipasa 2:0. W finale Geniusz rozgromi Zweriewa 2:0.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  On się nazywa Zweriew. Jeśli piszecie Miedwiediew, to piszcie Zweriew. Albo Zverev i Medvedev. Bo jest pomieszanie z poplątaniem.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Fantastyczny mecz Maestra. Kapitalny poziom gry. Poezja. Wiecie, że według najnowszych plotek Djoković po obejrzeniu poczynań Geniusza na korcie wpadł w histerię i zaryglował się w hotelowej łazience? Tak! Tak! Siedzi w kącie i kwili pod nosem, bo już w oczy zajrzało widmo klęski, która go czeka w czwartek. Rodżer "na musiku" to jest Niepokonany Rodżer. Ja się tylko dziwię, że w awans Króla wierzy tylko 62% ankietowanych. Nie wiem co by się musiało teraz stać, żeby Fedex nie wszedł do półfinału.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz


  Rożer nie wygrał jak Djoković z debiutantem. Pamiętajmy.
  Rożer nie mógł pozwolić, aby zjadacz makaronów okazał się lepszy od Ambasadoora Makaronów!!!.
  I któa strzelba wystrzeliła więcej asów i wygrywających serwów?
  Jak zawsze Maestro.
  Król tajów wygrał znowu kolejnego taja i od razu poprawiły się humorki nam i redaktorowi -naszemu kochanemu Maestro Pióra. Od razu materiał trafił na jedynkę, bo po wygranej trzeciej z rzędu Thiema z Fedexem, zasłużenie artykuł Iwanka straszył w piwniczne spoRtowychFaktów.
  "Rożer zgodnie z tradycją" - jakże piękną obchodzimy tradycję. Rożer znany jest z krzewienia, pielęgnacji i podtrzymywaia wielu tradycji. Na przykład ostatnio podtrzymuje tradycję w meczach z Thiemem. Bo Rożer to tradycjonalista!
  "Szwajcar zmierzył się z Matteo Berrettinim i musiał zwyciężyć, by sprawę awansu mieć we własnych rękach" - pisze Maestro Pióra w swoim ważnym Artykule.
  Rożer nigdy niczego nie pozostawia przypadkowi, jak robi to Serb, czy Thiem. Rożer tylko raz w historii tenisa pozostawił swój los w rękach Opatrzności w tegorocznym Wimbledonie, dając łaskawie serbskiemu Rzemieślnikowi zagrać z Nim tajbrejka ( ukochaną dogrywkę Artysty o bajecznym backhandzie, a także młotkó serwisowych Karlovicia i Isnera). No i jak dowiedzieliśmy się z felietonu Maestro Piora, Serbski Rzemieślnik wykorzystał ten przypadek i wygrał, choć pamiętamy, że moralnym zwycięzcą i Królem Wimbledonu został ogoszony spontanicznie nasz Ambasador Makaronów i Dżentemen Kortów.
  W tegorocznym finale wimbledońskim Rozęr posłał 25 asów serbskiemu Przebijakoviciovi, a ten 8. A i tu gramy w Londynie!!!
  Teraz Rożer pośle mu 30 asów a Serb z barkiem, który trzyma się na jedynym, cieniutkim jak rozgotowana Barilla ścięgienku, zrobi to, co zrobił ostatnio z Wawrinką.
  Tak czuję. Tak mocno to czuję, że jestem pewna.
  Tabela końcowa będzie wyglądać tak.
  1 KING ROGER, GOAT 2 wygrane i 1 zaplanowana taktyczna porażka z Konikiem
  2. Konik Austriacki 2 wygrane ( w tym jedna przypadkowa) i wysoka porażka z Berretem
  3 Berret Barilla 1 wysoka wygrana z Konikiem Austraickim i 2 porażki
  4 Serbski Rzemieślnik 1 wygrana z debiutantem i 2 wysokie porażki.
  Miłe złego początki. Głowy do góry bracia i siostry. Wracajcie na forum. Pokażemy kto tu rządzi.

 • Wojtek Martyna lubi Komentarz

  Co jest nieregulaminowego w komentarzu o treści: "Dziś 20-19, za rok 24-19. Wspomnicie moje słowa."? Dlaczego mój komentarz zniknął? Redaktorze Marcin Motyka, proszę się tym zainteresować, bo pod Pana wspaniałymi artykułami, które ujawniają Pana olbrzymią tenisową erudycję i dziennikarską przenikliwość, znikają wypowiedzi czytelników!