fan handball - komentarze

 • fan handball napisał/a komentarz do Polonia vs. Sambor, czyli hit w Kępnie - zapowiedź 2. kolejki I ligi kobiet

  Brawo kolego Felipe przynajmniej napisałeś jakie teksty idą na meczach pod wpływem emocji i tyle.Za odwagę duży plus!!!!!!!!

 • fan handball napisał/a komentarz do Polonia vs. Sambor, czyli hit w Kępnie - zapowiedź 2. kolejki I ligi kobiet

  Przekonamy się co będzie u was w rewanżu czy jesteście w pełni kulturalni ,pożyjemy zobaczymy.A mecze to są emocje i tyle czasami coś powiesz czy krzykniesz to się zdarza.Z tego co wiem po meczu z paroma chłopakami z Tczewa kibice z Kępna przybili piątki i chwilę pogadali.Jak was uraziliśmy takimi tekstami tego typu co śpiewaliśmy to ja niewiem gdzie tu jest wielka obraza ale w takim razie napiszę te słowo przepraszamy!!!!!!!!!!!

 • fan handball napisał/a komentarz do Polonia vs. Sambor, czyli hit w Kępnie - zapowiedź 2. kolejki I ligi kobiet

  Chyba będziemy wam musieli przesłać płytę z tego meczu bo to co tu wypisujecie o jakiś fackach i głupich tekstach jak schodziły zawodniczki po meczu to jest lekka przesada. a to ze gwizdaliśmy to normalne na każdym meczu żeby zdeprymować.Wasz doping tez nie zrobił wrażenia może 3 razy zaśpiewaliście Sambor Tczew i to wszystko ale na filmikach dajecie radę .A wasze zawodniczki niespodziewały się pewnie że będzie taki hałas i tyle w temacie.W każdym meczu gwiżdżą na zespół gości a bydlo pozostawię bez komentarza. Poczekamy co nasze zawodniczki powiedzą po rewanżu u was i zobaczymy czy nie będzie gwizdów. Pozdro z Kępna

 • fan handball napisał/a komentarz do Polonia vs. Sambor, czyli hit w Kępnie - zapowiedź 2. kolejki I ligi kobiet

  A co do meczu wygrał zespół lepszy i tyle .Fajnie Tczew grał kontrą za to brawa dla Magdy Stanulewicz według mnie najlepszej zawodniczki meczu. Napewno to jest kandydat numer 1 do awansu ale liga jest długa a Tczew niema zbyt długiej ławki w meczu do 50 minuty grały jedną siódemką na 1 ligę to może starczy ale na ekstraklasę raczej nie.Co do naszych dziewczyn szwankuje skuteczność 3 nierzucone karne o tym świadczą.Jak to dziewczyny poprawią to z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.Pozdro z Kępna

 • fan handball napisał/a komentarz do Polonia vs. Sambor, czyli hit w Kępnie - zapowiedź 2. kolejki I ligi kobiet

  Do Samborzanin: z tego co widzę to nie było cię na meczu bo żadnego obrażania drużyny przeciwnej nie było. Owszem kibice z Kępna zaśpiewali o awansie i spadku ale to wszystko,nie było wyzwisk w stronę dziewczyn z Tczewa. Obejrzyj sobie jakiś mecz pomiędzy Vive Kielce a Wisłą Płock co tam się dzieje jakie są teksty i wyzwiska a ty tu siejesz zamęt po jednym tekście. Pozdro dla kolegi z Olkusza bo bardzo mądrze napisał Olkusz@Kępno

 • fan handball napisał/a komentarz do Twierdza w Kępnie zdobyta - relacja z meczu KKS Polonia Kępno - SPR Olkusz

  Chociaż jestem kibicem Polonii to muszę stwierdzić że zespół z Olkusza wygrał zasłużenie,było widać większe doświadczenie w zespole gości w meczach o dużą stawkę.Szkoda że u nas nie mogła zagrać Alina Antoszewska wtedy siła naszego w ataku byłaby dużo mocniejsza.Dziękuję naszym dziewczynom za walkę niema się co załamywać gramy dalej.Walczymy do końca o jak najwyższe miejsce.Pozdrowienia dla świetnych kibiców z Olkusza myślę że miło będziecie wspominać wyjazd do Kępna i tak na koniec:I Olkusz też i Olkusz też przyjacielem Polonii jest!!!!!!!!!

 • fan handball napisał/a komentarz do Reprezentant Słowenii miał grać w Kielcach

  Napewno nie zagra 3 Chorwatów Strlek lewe skrzydło,Cupić prawe skrzydło i Buntić prawe rozegranie do treningów powoli wraca duński bramkarz Cleverley Pozdro!!!!!!

 • fan handball napisał/a komentarz do Kornelia Karwacka w KKS Polonia Kępno

  Brawa dla całego zarządu Polonii.Do drużyny wraca rodowita kępnianka, która na pewno będzie sporym wzmocnieniem ekipy Marcina Pawłowicza.Myślę że będzie jeszcze większa rywalizacja w zespole co dobrze wróży na 2 rundę.Lutowy mecz z Olkuszem pokaże w którym miejscu jest nasz zespół i czy włączy się do walki o awans.Runda rewanżowa jest trudniejsza bo mamy więcej wyjazdów ale jak dziewczyny dobrze przepracują okres zimowy to będzie dobrze.
  Pozdro dla Kory i wszystkich kibiców Polonii!!!!!

 • fan handball napisał/a komentarz do Zmian na fotelu wicelidera? - zapowiedź 11. kolejki I ligi kobiet

  Ostatni mecz w tej rundzie Polonii. My kibice damy z siebie wszystko będzie głośny doping od 1 do ostatniej minuty.Zapowiada się ciekawy meczyk bo Oborniki pomimo braku rezerwowych grają ciekawą piłkę ręczną.Polonia tylko zwycięstwo!!!!!!!!!!

 • fan handball napisał/a komentarz do Powalczą o uśmiech Dominiki - zapowiedź turnieju charytatywnego w Olkuszu

  Bardzo fajna akcja!!!!!!!!!!!
  Pozdro z Kępna