Jednak nie samobójstwo? Nowe fakty ws. tragedii w Miami

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/sabalenka_aryna / Na zdjęciu: Konstantin Kolcow
Instagram / instagram.com/sabalenka_aryna / Na zdjęciu: Konstantin Kolcow
zdjęcie autora artykułu

Śledczy poinformowali, że najprawdopodobniej przyczyną śmierci Konstantina Kolcowa było samobójstwo. Inne zdanie ma była żona hokeisty, Julia Michajłowa.

W tym artykule dowiesz się o:

18 marca świat odbiegła tragiczna informacja o śmierci Konstantina Kolcowa (czytaj TUTAJ). Jak się okazało kilka dni później, od jakiegoś czasu hokeista nie był już partnerem Aryny Sabalenki (więcej na ten temat przeczytasz pod TYM LINKIEM).

Amerykańska agencja UPI dotarła do komunikatu policji z hrabstwa Miami-Date w sprawie powodu śmierci Kolcowa. Śledczy poinformowali, że najprawdopodobniej doszło do samobójstwa. 42-latek miał skoczyć z balkonu.

Kilka dni po śmierci hokeisty głos w mediach zabrała Julia Michajłowa, była żona Kolcowa. Kobieta uważa, że ojciec jej trójki dzieci nie popełnił samobójstwa, lecz doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Michajłowa zdradziła, że po śmierci byłego partnera zalogowała się na maila Kolcowa (wciąż miała jego dane do skrzynki elektronicznej). Tam znalazła rzeczy, które pozwalają jej myśleć, że 42-latek nie planował samobójstwa.

- To był wypadek. Wciąż mam stary rodzinny komputer z e-mailem Konstantina. Konstantin zarezerwował wtedy mieszkanie w innym miejscu. Zakupy, które jeszcze nie dotarły, zostały opłacone. Samochód wynajmowany jest na długi czas. To znaczy, że nie chciał umrzeć. Nic nie zapowiadało tragedii - powiedziała dla news.zerkalo.io.

Nie jest wykluczone, że w momencie śmierci Konstantin Kolcow był pod wpływem alkoholu. Mogą o tym świadczyć rzeczy, jakie zostały znalezione w pokoju, w którym znajdował się były hokeista.

- Musiał być bardzo pijany. W pokoju, w którym przebywał Konstantin, znaleźli puste butelki po alkoholu - zdradziła Julia Michajłowa, matka trójki dzieci: Daniela, Aleksandra oraz najmłodszego Stefana, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Dodajmy, że śledczy pobrali materiały do badań toksykologicznych. Wszystkie wyniki mają być znane w ciągu miesiąca.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (12)
avatar
tedy00
21.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
a może przypatkowa wycieczka z kijowskiego KGB  
avatar
Sir Lolo Suski
21.03.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Putina zabił Nawalnego, Biden zabił Kolcowa i świat sie kręci dalej.  
avatar
Hash
21.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Kogo to interesuje? Pierwszy raz słyszę o jakimś ruskim typie niech idi wiadomo gdzie  
avatar
token
21.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jakie FAKTY jakieś opinie byłej żony to teraz fakty!  
avatar
Nadalfanka
21.03.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Zakończył karierę hokeisty, ale nie skończył z alkoholem. Cecha ludzi ze wschodu (Polaków też) Dlatego związek z Sabalenką nie przetrwał.