led - lubi

 • led lubi Komentarz

  Dla mnie Mielec to kozaki, w niejednym klubie wylozyli by lache na wyniki bo nie placa kasy, a oni walcza, i Glinski z kontuzja kostki caly mecz i 10 bramek. Oby Mielec wygral 3 mecz i " Mała Świeta Wojna" bedzie pasjonujaca

 • led lubi Komentarz

  Biorąc pod uwagę mecze bezpośrednie Stal przegrała z Górnikiem i jest na 4 miejscu.

 • led lubi Komentarz

  A czy zwycięstwo to nie jest potraktowanie poważnie swoich obowiązków? Robią co mają robić. Punkty zostają w Mielcu. To, że ktoś w zarządzie fatalnie policzył pieniądze to nie wina zawodników i trudno oczekiwać od nich pięknych zwycięstw oraz pełnego zaangażowania. Tego nie da się wymusić, to musi być spontaniczne działanie, a kiedy klub dla którego zostawiało się zdrowie i serce leci w kulki to niestety trudno wzbudzić w sobie chęci do grania na 200%, a tego kibice oczekują. Mieleccy kibice są bardzo wrażliwi na zaangażowanie i grę z sercem, bo tym Stal wygrywała mecze. Potencjał sportowy nie zawsze był wysoki, ale zaangażowanie zawsze ponadprzeciętne i to w sporcie wystarcza. Niestety to już nie wróci i ja zupełnie nie widzę tutaj winy zawodników. Co zawodnicy potrafią pokazali we wrześniu. Później co potrafi miał pokazać zarząd i widzimy co pokazał. Mamy zespół z potencjałem na brąz, bo charakterologicznie i sportowo Stal ma jeden z najlepszych zespołów w historii, ale poprzez nieudolne działania zarządu szansa na kolejny brąz została zaprzepaszczona.

 • led lubi Komentarz

  Co to za umowa jak zawodnicy nie widzieli jeszcze grosza.Niektórzy piszą że zawodnicy nie szanują kibiców.Opamiętajcie się.To z chłopaków robią wała od ponad roku.Przecież trenują, grają. Może brakuje motywacji w niektórych meczach,ale nie piszcie że olewają swoją pracę.Jak Zydroń nie dostaje kasy to nie wychodzi na plac.Gdyby nie to że chłopaki dokładają do tego"interesu" z własnej kieszeni, często sami się zapożyczając,to klub nie występowałby w PGNIG superlidze.ZUS podatki i ubezpieczenie zawodnicy przecież opłacają sami.Gdyby robił to klub dawno by musiał ogłosić upadłość.To prawdziwy fenomen którego trudno zrozumieć że oni jeszcze chcą.Niestety nie potrafimy wykorzystać tego dobrego klimatu, atmosfery, dobrej chemii, która była w drużynie.Zbliża się niestety koniec tej drużyny.Wierzę tylko że prawdziwi kibice nie obarczą winą samych zawodników.Winnych jest wielu ale najmniej chłopaki.Led popieram w 100% to co wcześniej napisałeś.

 • led lubi Komentarz

  Czy Górnik w tym sezonie może zagrać w Challenge Cup?

 • led lubi Komentarz

  A co mają powiedzieć w Puławach - dzisiaj ponownie w d..ę !
  Pewnie polecą głowy !!!

 • led lubi Komentarz

  Jeżeli to Górnik jest ten zły to co z pozostałymi klubami? Aktorzy się zmieniają a rezultaty co roku mniej więcej podobne.

 • led lubi Komentarz

  Żenada. Gadają bzdury, no bo jak można 1200% procent przygotowań uzyskać, jak max. możliwości to 100%? Ale to detal. Prawdziwy problem to tragiczny przestój w I części II połowy i to, na co zwracam od dawna uwagę w kontekście tej ekipy(z przyczyn geograficznych tak memu sercu bliskiej) - obrona. System i bramkarze to jeszcze nie najgorsze, ale w składzie są niemal wyłącznie zawodnicy, których najchętniej by się w ataku nie wystawiało! I przyjście nowej pary kołowych czy Tatarincewa za Stodtko te problemy jeszcze uwydatnia...
  Taka katastrofa, chociaż i tak wyglądało gorzej, bo w dwumeczu było nawet i 7 bramek różnicy, a skończyło się na 1. To kolejna klęska polskiego handballu.
  Klepnę na blogu coś o tym w tygodniu. o Pucharze EHF już jutro, ale o sytuacji polskiego klubowego handballu w tygodniu.

 • led lubi Komentarz

  E tam zaraz do medalu...nie przesadzajmy:) Jeszcze stanowczo nie pora, by w taki sposób stawiać sprawę:)

 • led lubi Komentarz

  bez sensu jest podczas gry w osłabieniu wpuszczać zawodnika za bramkarza bo nic to nie wnosi
  kolejne to cały mecz siedzi na ławce krzysio Łyżwa
  brak słów...

 • led lubi Komentarz

  myślałem że sie rozkręcą z meczu na mecz a jest coraz gorzej tragedia co grają nie przypominam sobie tak słabych azotów i jak widac nazwiska nie grają bo ci zawodnicy nic od siebie nie dają

 • led lubi Komentarz

  Za co te 20 minut kar? Ta parodia to wina sędziów czy też Azoty tak cudownie w obronie zagrały?

 • led lubi Komentarz

  a ja stwierdzę, że w porównaniu do poprzednich meczy, to nie były strasznie złe zawody, widać pewien postęp (choć niewielki), Zagłębie nie zagrało dziś źle, odbijał im bramkarz, dobrze zagrali w ataku. Trzeba dodać, że sędziowie dzisiejszych zawodów TRAGEDIA, mylili się w obie strony koszmarnie, nie wiem skąd oni się urwali, ale na Superligę to sie nie nadają, po raz kolejny emocjonujące widowisko psują sędziowie.

 • led lubi Komentarz

  Przyjście Adama to najlepszy transfer po Gromyko w ostatnich latach. Najlepszy na boisku i widać,że poza nim również lider ;) Oby dzisiaj poprowadził Chrobrego do zwycięstwa.

 • led lubi Komentarz

  Ciekawe jak wyglądała sprawa z karnymi bo po samych liczbach jeszcze wiele się nie wywnioskuje ale Mińsk 7 karnych 6 bramek Zabrze 1 karny 0 bramek czyżby sędziowie troszkę pomogli gospodarzom w zamian za bezpieczny powrót do domu.

 • led lubi Komentarz

  Zabrze: Jurasik 8, Tatarintsev 6, Kubisztal 5, Kuchczyński 5, Gromyko 2, Orzechowski 2, Tomczak 2

 • led lubi Komentarz

  W sumie żadna sensacja. Nawet spodziewałem się łatwiejszego zwycięstwa Zagrzebia, ale Metalurg jak to Metalurg - zawsze walczy.

 • led lubi Komentarz

  Jeszcze się skończy tak że Witaszek sięgnie po swoją tajną broń i Kowalczyk ich postawi na nogi i jest szansa na utrzymanie w lidze

 • led lubi Komentarz

  bramkarz ok ale reszta w polu pięciu zawodników obcokrajowcy grają beznadziejnie jak widać po zagłebiu trzeba budowac zespół na polskich graczach a nie oddawać babicza i tylutkiego

 • led lubi Komentarz

  na cud