maK - lubi

 • maK lubi Komentarz

  Najslynniejszym chyba MSJ, ktory absolutnie nic wiecej nie osiagnal i sie stoczyl na samo dno byl Dawid Kujawa ;)

 • maK lubi Komentarz

  Dlatego jakieś 5 minut wcześniej Ci napisałem, że takie coś odbieram na 2 sposoby. Wiadomo Ward może i zachował się jak gówniarz, ale to pokazuje, że mu zależy, że nie traktuje tego jako zabawy a porażek nie przyjmuje z uśmiechem

 • maK lubi Komentarz

  Najlepszy dowód na to że liga w tym roku jest nudna i nie ma o czym gadać. Jeden mecz w miesiącu i tygodnie oczekiwania na coś nowego. Częściej mam okazję oglądać mecze ligi szwedzkiej i angielskiej niż polskiej - absurd. Gdyby nie -8 Unibaxu, to 4 pozostałe drużyny już by nie miały po co jeździć.
  Do tego brak prestiżu pozostałych rozgrywek krajowych. Smutno jakoś, zwłaszcza w siepniu.

 • maK lubi Komentarz

  Jedni tak zrobili i się dla nich źle skończyło

 • maK lubi Komentarz

  Z ostatnich 5 edycji DPŚ w 4 zdobyliśmy złoto więc dla mnie temat jest prosty, to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Mi też się jego powołania nie zawsze podobają widziałbym innych zawodników ale bronią go wyniku więc dyskusja taka ogólna nie odnoszę się tutaj tylko do Ciebie o trenerze Cieślaku moim zdaniem jest zbędna. Co do 2 pewniaków to zgadzam się z trenerem w 100% a dwóch trzeba dobrać. Myślę że ktoś z trójki Protasiewicz, Dudek, Kasprzak.

 • maK lubi Komentarz

  ja zawału zaraz dostane... kocham falubaz jako drużyne... niemniej jednak żygać mi sie chce na działaczy klubu. Kwaśnym śmierdzącym pawiem

 • maK lubi Komentarz

  Nie ma co narzekać na Bartka, bo w polskiej eliminacji i w Gorican nie przegrał żadnego biegu (raz był wykluczony, 9 biegów wygrał). Dziś miał słabszy dzień. Tak samo jak Piotrek Pawlicki. A Tobiasz wszedł ledwo z polskiej eliminacji, MBJ wszedł ledwo z duńsko-szwedzkiej, a dzisiaj obydwaj jechali super.

  Taki jest urok juniorów - ważne, żeby zbierać doświadczenie.

 • maK lubi Komentarz

  Witam
  byłem na turnieju i powiem szczerze że Emil prezentował się najlepiej z całej stawki był bardzo szybki i widać że tor w Gnieźnie mu odpowiada kapitalnie rozgrywał pierwszy łuk. Pierwszy wyścig przegrał z Gollobem bo Tomek startował z pierwszego toru i wystrzelił nie dając Emilowi żadnych szans. A co do Rayana to na sześć biegów wygrał cztery i to zasłużenie a tym bardziej bieg finałowy gdzie miał słabe tego dnia pole trzecie z którego w serii zasadniczej wygrali tylko on i Emil.
  Małe zaskoczenie to postawa Vaculika ale jak wiadomo w Gnieźnie tor jest zawsze przygotowany dość twardy więc preferuje trochę lepszych zawodników na starcie a jak wiadomo Martin dysponuje dość dobrym wyjściem z pod taśmy. Zawodnicy Startu po za Antonio który walczył z przeciwnikami walczyli z torem. Na minus i to spory Krzysztof Kasprzak który w czwartek pojechał poprawnie a dzisiaj po za jednym biegiem udanym katastrofa.
  Pozdrawiam

 • maK lubi Komentarz

  Witam.Chciałbym ustosunkować się do twojej wypowiedzi na temat falubazu, masz prawo szczególnie nie darzyć sympatia naszego klubu,wypunktowałeś parę rzeczy które Ci się nie podobają,ale wiedz że normalni kibice w Zielonej a jest wydaje mi się przeważająca większość tak samo zauważają butę Dowhana tępią na forach tych niby fanatycznych kiboli którzy ostatnio w Gorzowie stworzyli tą haniebną oprawę.Chciałem Ci powiedzieć że czasem można się zagalopować z nienawiścią,Twoja walka z kretynami na tym forum przynosi powoli skutki i już dawno podpisałem się pod Twoją ideą ale widzę że zaczynasz się znowu napinać i dyskutować z trolami i przez to wydaje mi się mały krok do nienawiści.Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę że idiotów nie brakuje w każdym mieście są tacy u nas ale są też w Twoim mieście,więc zluzuj łydkę i nie napinaj się tak. Pozdrawiam

 • maK lubi Komentarz

  To Stal chciała przerwania zawodów bez rozstrzygania wyniku po 7 biegu - Falubaz nie przystał na tę propozycję. A później, po przegranym biegu, poczuli się rozbici?!

  W relacji TV wyraźnie było słychać jak przedstawiciel Zielonej Góry przyznaje się że wie o śmierci od 1 biegu, dlaczego wtedy nie chieli przerwać meczu. Poza tym decyzję o kontynuowaniu podjęli wszyscy zawodnicy, a zaraz po tej decyzji na tor nie wyjeżdża Falubaz tylko żeby na tego złego wyszedł Gorzów.

  RELACJI NA ŻYWO, JAK KIEROWNIK FALUBAZU BYŁ W BUDCE Z ORŁEM I POWIEDZIAŁ " MY JUŻ PO PIERWSZYM BIEGU WIEDZIELIŚCIE ŻE ON NI ŻYJE" , I JAK INNY GOŚCIU Z EKIPY STALI MÓWIŁ ŻE INFORMOWAŁ PRZED 7 BIEGIEM ŻE LEE NIE ZYJE.

 • maK lubi Komentarz

  A mi się dzisiaj podobało jak w telewizji powiedzieli, że w tym roku w Stali nikt się nie napina, ani nie podnieca, że muszą mieć mistrza, tylko każdy robi swoje. Ja do Stali nic nie mam, wkurzają mnie głupie szczeniaki, które się napinają i jadą jeden po drugim. Zresztą po stronie Falubazu wcale nie jest ich mniej. Stal będzie w tym roku tak silna jak jej druga linia. Od początku to pisałem, nie przesadzajcie, że pokona każdego, bo tak nie będzie, zresztą każdy na wyjeździe będzie się męczył. Kadydatów na mistrza mamy kilku, jak dla mnie także jest nim Stal. Ale sezon pokaże!! Szanuję kluby - a coraz bardziej nienawidzę tych kibiców ze zwierzyńca (tych co skaczą i fruwająci starsi kibice wiedzą o czym mówię) w przypadku Zielonej oczywiście mam na myśli pieniaczy z pierwszego łuku!

 • maK lubi Komentarz

  A JEŚLI NIE DOWIDZISZ TO SA INWINDUALNE ZAWODY PAN GAPIŃSKI DOBRZE MÓWI

 • maK lubi Komentarz

  Oj tam, kto gwizdał to gwizdał, prawo kibica, wygrał Holder drugi byl Gollob 3 Jarek tyle w temacie. nie wiem po co tyle gadania?

 • maK lubi Komentarz

  Dedykuję dwa pozdrowienia. Jeden dla napinaczy z Gorzowa, a drugi dla kibiców z Gorzowa. Tych pierwszych pozdrawiam środkowym palcem, a tym drugim gratuluję w pełni zasłużonego zwycięstwa.

 • maK lubi Komentarz

  To nie do Ciebie ta odpowiedź tylko do Garymen'a żeby mu udowodnić że ocenianie Golloba w ten sposób jest nie na miejscu. Ciągle mnie to dziwi że wyzywacie go za to, że nie pojawił się na sparingu. Tak samo trzeba by skrytykować piłkarzy, że są panienkami i się boją, bo nie chcą grać w meczach towarzyskich swoich reprezentacji.