Milan4ever - lubi

 • Milan4ever lubi Komentarz

  Zanim zaczniesz lać krokodyle łzy i drzeć szaty Najpierw przestań łamać polskie prawo, oraz własny regulamin WP. gdzie na potęgę banujecie, usuwacie komentarze, które są zgodne z regulaminem i obowiązująxym w Polsce prawem o wolności wypowiedzi.
  BAWICIE SIĘ W CENZOROWANIE, jeśli wypowiedź użytkowników nie jest zgodna z linią propagandową redakcji.
  GDYBY ZACZĄĆ USUWAĆ NA ŚMIECI, W KOSMOS, WASZE ARTYKULIKI I POSTY OD WIDZI MISIE, DARLIBIŚCIE SIĘ, JAK LAMANE SĄ WASZE PRAWA O WOLNOŚCI PRASY I WYPOWIEDZI.

 • Milan4ever lubi Komentarz

  Przecież oni ("gwiazdy" sportu, piłkarze w szczególności) czują się bogami. Stąd taka czelność, żeby nie powiedzieć bezczelność w publicznym deklarowaniu "wsparcia". O jakie wsparcie chodzi ? Facet ma 1,6 w środku nocy, to znaczy ni mniej ni więcej tylko tyle że jest nawalony i nikt mi nie wmówi że nie jest tego świadomy. Dlaczego wsiada za kółko ? Bo czuje się przynajmniej pół-bogiem. I nagle, jak się okaże że trzeba przeżyć lądowanie na ziemi, to żeby za bardzo d...a od tego nie zabolała (a powinna i to mocno) zjawiają się inni pół-bogowie, którzy zadbają o komfort psychiczny delikwenta. Patologiczne zachowania narcystycznych ekshibicjonistów.

 • Milan4ever lubi Komentarz

  100 % racji Panie Marku.