Tomaszek Kopczyński - komentarze

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziękuję reprezentacji Holandii za dzisiejszy mecz który mam nadzieję zadecydował o odsunięciu najsłabszego trenera w historii od prowadzenia naszej kadry , pozdrawiam.

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boże widzisz i nic nie robisz , najsłabszy trener z ligi prowadzi reprezentacjię , PZPN-en bez sternika , ta łajba nabiera wody i idzie na dno , ile jeszcze takich meczy będziemy oglądać ? pytam się ile.

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gabinet prezesa PZPN-u robi ogromne wrażenie dla osób które są w nim po raz pierwszy , aranżacia i wystrój wnętrza sprawia wrażenie ekskluzywnego i zarazem skromnego , ściany zdobią zdjęcia kadry z jej najlepszego okresu, mistrzostw świata oraz olimpiad. Jurek gabinet odpowiedzał systematycznie raz na dwa miesiące, dzisiejsze wezwanie troszkę go zaniepokoiło.
  Proszę może pan wejść - oznajmiła sekretarka jednocześnie pokazując drzwi.
  Prezes siedział jak zwykle w swoim ogromnym fotelu , mebel ten sprowadził jego poprzednik gdzieś z czarnego lądu , zdobienia z kości słoniowej i złota politura mieniła się w świetle wpadjącego przez okno słońca. Prezes pogrążony był w lekturze Twittera, zaznaczał co ważniejsze wypowiedzi i wysłał je do zanjomego . Kolega polonista pomagał mu w odpowiadaniu na te wszystkie wypociny internetowe w stylu ciętej riposty. Podniósł wzrok na stojącego przed biurkiem Jurka .
  -siadaj trenerze - oznajmił prezes.
  Jurek usiadł na krześle stojącym na środku gabinetu oddalonym od biurka dwa metry zgodnie z wytycznymi sanepidu.
  -dzie dzie dzień dobry - wydukał Jurek
  -dobry ? Jurek ciebie chyba nie było wczorajszym  meczu a na ławce trenera siedział twój koln. Spieprzyłeś sprawę i to nie jest pierwszy raz , czyałeś dziesiejszą prase , gdzie kolwiek zajrzeć hm hm - prezes z rozpędu otworzył przeglądarkę ale jak na złość wyświetliła się ostatnio zamknięta strona xxxcycusie , zgasił monitor.
  - gdzie kolwiek zajrzeć piszą tylko o tobie - kontynułował  bez wsparcia internetu
  - wszystkie memy z wczoraj są tylko o tobie .
  - ale panie prezesie przecież dzieliłem się z panem tak jak było mówione , część wynagrodzenia dla mnie i część dla pana, prowadzenie reprezentacji miało być tylko dodatkiem , przed obcięciem reprezentacji miałem  wspaniałą propozycje z FC Parzymiechy czekała na mnie wielka kariera w okręgowej lidze a pan to wszystko przerwał -  Jurek wspominał to ze łzami w oczach wypominał.
  - ja mu przerwałem kariere , ludzie kuźba trzymajcie mnie , bezemnie byłeś pipą którą ludzie mylili z trenerem , dopiero ja zrobiłem z Ciebie to kim dziś jesteś , kupiłem Ci fajne dresy z pepco i garnirury od pana tuktuka wyglądało na to że możesz zastąpić Nawałke ale nie ty wprowadzasz taktykę niewidkę którą nawet Robert nie chce wyjawić przed kamerami.
  - panie prezesie z dniem dzisiejszym składam rezygnację - przerywając monolog prezesa oznajmił i skierował się w stronę wyjścia.

 • Tomaszek Kopczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nr jeden bezapelacyjnie Jacek Balcerzak :)