Poot-Cris - komentarze

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do "Nie jest diwą". Legenda Bayernu zabrała głos ws. Lewandowskiego

  @robson: 100/100. Faktycznie mógł przejść do Real. Tym bardziej, że Watzke o to zabiegał. Robert miał drogę wolną. Był tylko po "Handschlag" z Uli.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Po tych słowach wszystkie wątpliwości zostały rozwiane

  ... i co dowiedzieliśmy się nowego? ... NIC!!!! ... kompletne siano!!!

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Lewandowski i nie tylko. Kolejny gracz Bayernu na liście życzeń Barcelony

  Ponieważ sezon niemieckiej ligi zakończony rozpoczął się sezon "ogórkowy". I tak dowiadujemy się o zainteresowaniu Barcy - Serge Gnabry. Fakty są takie, że piłkarzem Bawarii interesuje sięt Real. Są w tym m.in. "działania" Alaby. Sam zainterosowany w zmianie klimatu jest również Serge. Niby wszystko dogadane ale zarząd klubu z Madrytu zastanawia się nad kwotę wykupienia. Czyli dla Realu, który jest w lepszej(?) sytuacji finansowej aniżeli Barcelona, Gnabry jest za drogi, natomiast wg "sierchejowskich fantazji" - kwota jest ok. Barcelona "NIE UZBIERAŁA" jeszcze kasy na Lewandowskiego a tu ktoś wyskakuje z takimi nowinkami.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Trwa czyszczenie szatni w Borussii. Kolejny zawodnik poza klubem

  @Addddd: Cóż z tego, że mają nowych, dobrych graczy skoro ich potem sprzedają? Do czego to doprowadza? Do zadłużenia!!! Ich wzorem jest Bayern - "zdrowo finansowy" klub. Obrotu mieli tyle samo co Bayern i... "rozsprzedali" zawodnikówch, roztrwonili kasę. Mimo pandemi, "mizery" w rozgrywkach CL, wiadomych "transferów" Salihamidzica - Bayern jest na plusie 216 mln euro /bilans 2020/21. Bilans Dortmundu jest odwrotny. Watzke planował wyjść z długów... wygrywając LE. Co gorsza - BVB nie ma piłkarzy za których mogliby skasować jednorazowo 40 czy 100 mln a tym samy podreperować konto.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Podwójny transfer do Bayernu Monachium? W niemieckich mediach wrze

  ... tak czytam i... czytam te doniesienia i dochodzę do wniosku: jeżeli Bayern zrealizuje te wszystkie tranfery o których "donoszą specjaliści faktów sportowych" serwisu wp.pl Bawarczycy będą miały nie jedną a co najmniej trzy pierwsze drużyny. Odnośnie transferów w/w. "Redaktorze" Byczkowski - koledzy redykcyjni "sportowych faktów" Pana uprzedzili... i to o kilka dni!!!

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Jest akt oskarżenia przeciwko Cezaremu K. Chciał 20 mln euro za milczenie

  @Poot-Cris: ...nie wiem o kim piszesz? Piszesz o Kucharskim Czarku czy o Cezarym K.?

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do "To mrożący krew w żyłach przykład". Ostrzeżenie dla Lewandowskiego

  Czy należy "patrzeć na innych" i udawadniać że... no właśnie, że co? Co mają dać te przykłady Ąorównania? Ile to było dyskusji gdy Lewy podpisał umowę z Bayernem. Ilu to "znaFców" typu Juskowiak i inni, przepowiadało "trudności"? Obecnie nie wiadomo nic!!! Nie wiadomo CZY Robert przeniesie się do innego klubu? Na dobrą sprawę: DO KTOREGO? To wszysko są spekulacje: bajkopisarzy, fachoFców nie wspominam o "specjalistach piłki nożnej" piszący swoje uwagi na wp.pl. Bundesliga się skończyła. Tematów brak więc będziemy "karmieni idiotycznymi tematami z najwyższej półki". Proszę przejrzeć artykuły o Lewandowskim i porównać Z LICZBA punlikacji napisanych w tym samym czasie o Polskiej Ekstraklasie. Srednio wychodzi ta sama ilość napisanych o jednym człowieku i o 18 klubach piłkarskich w Polsce. PA-RA-NO-JA!!! Dlaczego nie ukaze się np analiza "spadku z piedestału" warszawskiej Legii? Wiecie dlaczego takiego czegoś nie ma? Zaraz odpowiem i poprę przykładem. Wszystkie "artykuły" niby dziennikarzy sportowych tego serwisu to kilka zdań "rzuconych na translator, ubrane" w kilka polskich zdań i... artykuł gotowy. Np o "wściekłym" Lewandowskim artykuły... straciłem rachubę. Szczytem ostatnich dni był artykuł nt wypowiedzi lLothara Mathausa. Kolega redakcyjny w/w niejaki Kozanecki, napisał na ten temat dość „szykowny i komiczny” artykuł. Otóż poinformował on /Kozanecki/ że: "legendarny zawodnik podkreślił, że do tej pory w Bayernie NIE BYŁO żadnego GRACZA KLASY ŚWIATOWEJ klasy światowej PO TRZYDZIESTCE. A gdy w końcu się pojawił, to klub źle go potraktował i najprawdopodobniej go straci". A co powiedział FAKTYCZNIE Mathaus? - - - "jest on absolutnym liderem Bayernu Monachium pod względem marketingowym i wizerunkowym. KTȮRY PIŁKARZ BAYERNU ZOSTAŁ NAJLEPSZYM PIŁKARZEM W CIĄGU OSTATNICH 30 LAT? Ani jeden! Teraz wreszcie go macie i traktujecie go w ten sposób"- - - Naja... nie dziwota, że po takich artykułach następuje „wysyp” idiotycznych komentarzy, opini. Zastanawiam się; czy „redaktorzy” sportowych fantazji nie są wynagradzani od faktu, kto napisze największy absurd?

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Lewandowski znów rozmawiał z trenerem Barcelony. Wyciekły szczegóły

  - - - Według dobrze poinformowanego dziennikarza Fabrizio Romano - - - NIE ROZUMIEM! Wydawało mi się, śe najlepiej w sprawie poinformowany/zorientowany jest – bardzo często cytowany na tym portalu, niemiecki redaktor BILDa Chrystian Falk!?

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Jest akt oskarżenia przeciwko Cezaremu K. Chciał 20 mln euro za milczenie

  Chciałem przypomnieć, że były agent Lewandowskiego Cezary Kucharski powrócił do zdrowia.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Kibice Bayernu wprost, co klub ma zrobić z Lewandowskim

  @zbych22: Polska mowa - trudna mowa. A jeżeli chodzi o fakt aby "zrozumieć co napisane"... CYTAT.: - - - fani mistrzów Niemiec jasno WYRAZILI się, co klub powinien zrobić z Polakiem - - -.