Piotrassss - lubi

 • Piotrassss lubi Komentarz

  Czegoś nie rozumiem i proszę o wyjaśnienia. Skąd przekonanie, że z tej kadry będzie w przyszłości cokolwiek? Czy reprezentacja w piłce nożnej czy siatkowej bierze młodzież i inwestuje lata żeby osiągnąć sukces ? Nie. Do kadry bierze się najlepszych w danej chwili. Jeśli to są najlepsi to współczuję kibicom szczypiorniaka w Polsce. Czuwara- w tym sezonie nie zrobił żadnego postępu w Zagłębiu. Czy zrobi postęp bo będzie grał w kadrze / jeździł na kadrę ? Wątpię. Lata sukcesów zostały bezpowrotnie zmarnowane. Popatrzcie na boiska. Gdzie dzieciaki grają w ręczną? Ile dzieciaków trenuje nożną a ile ręczną ? Znam przykłady utalentowanych młodych , którzy rezygnują z treningów bo nie mają z tego złotówki. Poświęcanie zdrowia dla niepewnej przyszłości ? A co jeśli przydarzy się kontuzja o którą w tym sporcie łatwo ? Rodzice nie chcą dokładać do interesu. Dopóki nie będzie kasy na szkolenie młodzieży i młodych w tej dyscyplinie i solidnego szkolenia w klubach to zapomnijmy o sukcesach.

 • Piotrassss lubi Zdjęcie

   

 • Piotrassss lubi Polska - Brazylia 29:25

 • Piotrassss lubi Komentarz

  "A ja nie pozwolę, żeby w Niemczech tak opluwano polski zespół" I bardzo dobrze zrobles Bogus :)

 • Piotrassss lubi Komentarz

  bez obrazy, ale opieranie sie na zdobyczach bramkowych to niespotykany w skali światowej kretynizm. Pomijając już, że dla najlepszych ekip mecze u siebie z ogonem tabeli byłyby meczami sezonu - bo juz widzę mobilizację Vive na Piotrków czy Opole i zdobycz 50-60 bramkową, przy stracie kilkunastu.
  Poza tym młody zawodnik nigdy nie wszedłby na boisko się ogrywać, bo przecież każda minuta meczu to możliwość poprawy ostatecznego wyniku w sezonie.
  Żeby tylko nie było tak gorzko - pomysł z 3-4 beniaminkami jest ciekawy, bo sprawiłby, że na dole więcej ekip walczyłoby o stawkę.

 • Piotrassss lubi Komentarz

  Tylko że wtedy związek musiałby dopuścić ewentualność, że delegat się pomylił, a związki bardzo nie lubią podważać nieomylności swych reprezentantów. Chyba to zadecydowało.

  Z innej beczki, kwestia której tu chyba jeszcze nikt nie poruszył: samo opóźnienie to duży problem i związkowi powinno zależeć, aby takie zjawiska tępić. W szczególności zdarza się, że przyjedzie telewizja, ma zarezerwowane okienko w programie i niespodziewanie ma też kłopot. Aspekty organizacyjne są istotne, przecież pod każdym innym artykułem zarzucamy federacji brak profesjonalizmu, a nie brak ducha sportu. Kłócenie się o sekundy jest po prostu głupie, to jest takie "czy organizator bardziej naruszył regulamin czy mniej". Karetka miała być na godzinę przed meczem i tyle, a właśnie klub ponosi za to odpowiedzialność przed związkiem (odpowiedzialność a wina to dwie różne sprawy). Według mnie gospodarze bezspornie powinni ponieść finansowe konsekwencje takiego stanu rzeczy. Ciekawe czy by je ponieśli, gdyby związek podjął dziś inną decyzję. Jeżeli nie, to według mnie jest to powód do zmian w regulaminie i rozdzielenia odpowiedzialności finansowej i sportowej. Ta pierwsza powinna być bezwzględna i niezależna od dobrej woli gości lub jej braku. Klub powinien zostać ukarany nawet wtedy, gdyby mecz się odbył w pierwotnym terminie.

 • Piotrassss lubi Komentarz

  nie powinno być mowy o żadnych 36 sekundach czy 3 minutach . po 15 minutach stoper powinien zostać wyłaczony i koniec. nie było by gadki.po to są przepisy żeby ich przestrzegać.

 • Piotrassss lubi Komentarz

  Jedziecie na Piotrkowianina a takich klubów i trenerów wcześniej było więcej: W Warszawie tylko w ostatnich latach nie chcieli czekać na lekarza/ratownika medycznego i wygrywali walkowerem:
  na UW w zeszłym sezonie Sokół Kościerzyna,
  na AWF w 2011 Pogoń Handball Szczecin oraz na AWF kilka zesonów wcześniej Nielba Wągrowiec.
  Dodam, że wtedy Nielbę prowadził "płocki" trener Koziński.
  Nawe kilku sekund wtedy Koziński nie chciał poczekać tylko szybciutko się z zawodnikami zawinął po zainkasowaniu dwóch punktów.

 • Piotrassss lubi Komentarz

  Ci wszyscy kibice Wisły którzy teraz dywagują nad tym jak było itd itd. że czas satelitarny bla bla bla ludzie ocknijcie się!! regulamin regulaminem i koniec i nie tłumaczcie się że teraz specjalnie dla Kielc to zrobili czy coś.. co za róznica i tak zagracie o 1 miejsce z Vive i tak! jakby Kielcom się to zdarzyło to byście się śmiali wyzywali i kochali sekretarza za to co zrobił. NIE DOPILNOWALIŚCIE tego żeby było dobrze i tyle! kompromitacja nie Piotrkowa ale Wasza tylko i wyłącznie. tyle w temacie