Ahmed Pol - lubi

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Ale ten Servaas szasta kasą, mógł poczekać do kwietnia/maja na wyprzedaże i kupić kilku kozaków, potęga z "równie prestiżowej LE" tak robi.

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  To co ten nasz prezesina wygaduje to jeden wielki bełkot jest. No i zdanie klucz "tego nie mogę powiedzieć, tajemnica" nosz kur..!!!! o co nie zapytać to tajemnica albo covid. Jakie on chce wygrać mistrzostwo z kim?! Ten człowiek jest z matplanety, jak i cała rada nadzorcza. Z takim zarządzaniem i strategią - sorry miało być "stragedią" to my zawsze będziemy tkwić w tym bagnie i tylko czekać jak przegramy nie srebro a brązowy medal. Bez dobrej 7ki no 9tki zawodników na wysokim równym poziomie to nie ugramy złota nigdy. Prośba do redaktorów wszelkiej maści. Darujcie sobie wywiady z tym panem. Szkoda waszego i naszego czasu na te dyrdymały. Wstyd na całą Polskę albo i dalej!!!!!!!!!!

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Miszczyński kiedyś stwierdził, że w takim klubie jak Wisła dyrektor sportowy czy dyrektor ds, marketingu to zbędny wydatek, bo on sam jest w stanie zadbać o te sprawy. Ten wywiad może podnieść ciśnienie w Płocku bardziej niż poranna kawa.

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Czyli pytanie do ekspertów z klocka,jakie są rokowania ,,, czy w najbliższych sezonach na ich zakończenie będziecie w środku tabeli ???

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Maxi-102 "domaga się walkoweru" buhhahahaa. Jedyne miernoto czego się możesz domagać to papieru toaletowego od matki przed następnym upokorzeniem ze strony Kielc buhahhaaaa

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Od jakże bolesnego oklepu w pierwszym meczu sezonu i pierwszego sygnału że jest coś nie tak minęło sporo czasu.Balonik pompowany był z namaszczeniem.Meczyki wygrywane na farcie albo po horrorach .Pełna euforia , sen o potędze stawał się jawą.Na papierze transfery top to mało powiedziane.Kielce na kwarantannie ,Orlen w gazie.Zaklinanie ,knucie byle by tylko zagrali mecz (przecież Kielce mają układy),jest szansa pokazać kto tu jest mistrzem.Przyjechali , (bez treningu)z marszu ,zagrali. Pokazali kto jest prawdziwym mistrzem .Nie musieli się zbytnio wysilać. Tym którzy ciągle żyją w swoim dziwnym świecie utopii pokazali miejsce w szeregu.

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  O wróciły paparuchy :)) Dupy pieką po wczorajszej imprezie w Szczecinie ?? :)) I dobrze, jeszcze kilka dni będziecie spać na brzuchach. Buda burki :))))))

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Wisła stała się synonimem tandety i bylejakości, ot taka sobie popierdólka którą można co najwyżej dzieci straszyć, a nie poważnych przeciwników.Ostatnio ciągle we wszystkim są drudzy, a i o to może być w tym sezonie ciężko bo konkurencja nie śpi.Sparingi nie napawają optymizmem, rywale okazali się (aż trudno w to uwierzyć) jeszcze słabsi niż Wisła.Oczywiście osobny rozdział to występ w Mielcu czyli szał niebieskich ciał, który na zawsze wyryje się w zbiorowej pamięci fanów szczypiorniaka.Jednym słowem sytuacja nie jest optymistyczna, a ponieważ Wisła z własnej winy znalazła się w miejscu w jakim jest więc nikt tego niebieskiego dziadostwa żałował nie będzie.

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  JAK TO MOZLIWE ZE TA PATOLOGICZNA PILKA NOZNA MA W POLSCE JESZCZE SPONSOROW

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  hhhaaa lewa ...czy prawa?...ktora to sexi żonka?....przez całą noc....:)

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  No to zabolało durnotę , beka z wypocin w najlepsze . A już medale rozdawał , "pożyczkę" na łysą pałkę zarzucał z radochy ,pingle przecierał .Nie jadł ,nie spał tylko smolił durnotę za durnotą.No i zdurniał ze zgryzoty jeszcze bardziej.

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  ojej, "dobro narodowe" przegrało . A przecież pismak z tego portalu głosił, że "dobro" idzie po miszcza !!!

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Panie Nawrocki, kolejny raz piszę, że Pan nie wie co mówi i nie ma pojęcia o trenerce. Kolega, prezes PZPS zrobił Panu przysługę, robiąc z Pana selekcjonera kadry. Co o tym przesądziło, chyba wiecie tylko obaj, na pewno nie Pana osiągnięcia, jako trenera. Te dziewczyny mają potencjał, aby walczyć o podium IO, ale tylko dzięki Waszej (Pana i Prezesa Związku) bezmyślności nie pojadą na IO. W tej chwili dla dobra polskiej siatkówki powinniście obydwaj podać się do dymisji i więcej nie zasiadać we władzach tego związku. Jak patrzyłam na Pana bezsilność w przerwach meczu, oczy tęskniące za rozumem było mi Pana naprawdę szkoda. Jak olbrzymią krzywdę panu zrobiono. Były sygnały o Pana braku elementarnej wiedzy o trenerce , trzeba było zrezygnować i Pana upór sprawił, że dziewczyny nie pojadą na imprezę życia. Ale co, liczy się kasa................Wstyd, jeśli ten wyraz jest u Pana w słowniku.

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Widać wyrzucenie trenera pomogło Jastrzębskiemu , to samo zrobić z Nawrockim.

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  A gdzie krol strzelcow, niegasnaca gwiazda Zdrahala? :)))) A gdzie Igropulo??? A zapomnialem, Rosjanin moze liczyc tylko na tytul pacjenta roku... Albo na paszport Polsatu :)))))

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  sraka jeżeli chodzi o Turka, to powoli będzie ci zamykał jape :-))))))))))))

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  sraka a gdzie kierownik ławki rezerwowych- Igropulo :-)))))))))))))))))))))))))) transfer stulecia

 • Ahmed Pol lubi Komentarz

  Nawrocki, nie stój jak do dojenia, tylko podaj się chłopie do dymisji!