gerth - lubi

 • gerth lubi Komentarz

  Bez przesady z tym Megahitem, pozyjemy zobaczymy. :)

 • gerth lubi Komentarz

  Przyszedl aby rozwalic Resovie od srodka .... dla dobra Skry

 • gerth lubi Komentarz

  Jako komentarz po trzech meczach napiszę taką mini refleksję:
  Muszynianka jest w stanie zagrać dobry mecz.
  Atom gra dobre mecze.
  Trener Serwiński może przygotować szczyt formy na najważniejsze mecze.
  Trener Micielli przygotowuje szczyt formy na najważniejsze mecze.
  Taka to właśnie drobna różnica jest pomiędzy polską, a włoską myślą szkoleniową.

 • gerth lubi Komentarz

  A.Werblińska - Cuccarini nie potrafił nas przygotować do turnieju. Byłyśmy zupełnie bez formy. Poproszę innego trenera. Najlepiej Pana Nawrockiego :D

 • gerth lubi Komentarz

  --Werblinska po meczu POwie===== zmienic tre-nera bozastrajkujemy ????????????? zmieniony tak -tak zmieniony === ok ide do fryzjera i po kase

 • gerth lubi Komentarz

  A tam... Czepiacie się. To tylko jeden mecz. Jutro też jest dzień.

 • gerth lubi Komentarz

  Zenik daj sobie spokój już z grą,Werblińska do ligi niższej tam będziesz gwiazdą.Kasza wciąż młoda ale chyba bierze przykład z kumpeli Werblińskiej dlatego nie nadaję się do gry bo nie wiele wnosi a same centymetry się nie przeniosą do bloku i ataku.Ponadto rozgrywająca faktycznie słaba nawet w prostych piłkach było źle.Pozostałe nazwiska przecież dobre okazały się słabe mentalnie.
  Gwiazdy na naszą marną ligę ale do poważnego grania dno.Zamiast gwiazdorzyć trzeba pokory i zapie....nia.

 • gerth lubi Komentarz

  Micelli robi dobrą robotę.

 • gerth lubi Komentarz

  brawa dla Atomówek za WALKĘ. nawet zaroslińska zapomniała sie w końcówkach i walczyła jak nie ona. Brawo!. A zimny prysznic dla Polic przed kupionym final Four jak najbardziej na miejscu. Wszyscy się zachwycają Cuccarinim, a wg mnie to przeciętny trener i niestety nie wróżę policom sukcesu w Final Four. ( ale mogłabym się mylić dla dobra polskiej piłki siatkowej :) )

 • gerth lubi Komentarz

  Brawo Atomówki! Nareszcie ktoś utarł nosa tym gwiazdeczkom z Polic! Można ... Ano można! Jeszcze raz brawo!

 • gerth lubi Komentarz

  Jest w tym wiele prawdy.Konflikty sa od trenera Niemczyka , gdy poklocil sie z Glinka , az po dzis.Bielecki stracil oko gra w reprezentacji.W meskiej siatkowce grac chce kazdy (jedynie przez pewien czas Wlazly) a kobiety to kompletnie nie obchodzi.Skowronska wielka bohaterka mowila ze rozwazy zawieszenie kariery reprezentacyjnej jakby robila laske.Werblinska nie ma 20 lat by narazac sie na kontuzje to kiedy ma grac jak nie w wieku 31 lat ? Co na emeryture sie zabiera ?I tak jest z wieloma innymi zawodniczkami.Co do trenerow z zagranicy to nie jest problemem ze nie sa Polakami.Problemem jest ich warsztat.W Meskiej w reprezentacji od lat mamy wielkie nazwiska Lozano , Castellani , Anastasi czy Antiga. Po za tym w klubach pracuja tacy szkoleniowcy jak Anastasi Piazza , Heynen , Santilli czy trenerzy wcześniej bez wielkich sukcesow , ale z wynikami jak Falasca , Gardini i Cretu.A w kobiecej ?Nie liczac Cuccariniego i Micelliego trenerow z sukcesami pracuja no name.Co do mlodziezy to jest pare zawodniczek w lepszych klubach , ale sa to zawodniczki 22 , 23 i 24 letnie , ktore juz teraz powinny prezentowac wysoka jakosc i byc czescia reprezentacji wspierane przez lepsze.Makowski tez bez winy nie jest bo pare bledow popelnil , ale nie jest 1 trenerem , ktory nie moze sobie z zenska kadra poradzic.

 • gerth lubi Komentarz

  Jak się nasze sfochowane gwiazdeczki nie dogadają to nigdy nie będzie dobrze. Faceci to faceci, dadzą se po razie po czym idą na piwo i spoko, a baby ehhhhhhhhh.

 • gerth lubi Komentarz

  Grt dla autora - fajnie zrobione, ze swada, tylko malenka uwaga: Tauron z KSZO to mecz 13 kolejki ale co tam bz ;)

 • gerth lubi Komentarz

  Ja proponuję, żeby panie zamiast robić magiel, zadzierać nosa i obrażać trenera wzięły się za siebie i za granie.
  Trener mistrzów świata (i jeszcze paru dobrych zawodników) nigdy nie dyskredytował swojego byłego klubowego trenera - wręcz przeciwnie, atmosfera w Delekcie była bardzo dobra.
  Klasę trzeba mieć - w PS ani w Playboyu jej się nie wyrabia.

 • gerth lubi Komentarz

  Obrażanie Makowskiego od Elfów to poziom p. Barańskiej - Werblińskiej,średnio co dwa lata będącej na językach dziennikarskich , jak to ona "dama" nie ma zamiaru reprezentować Polski. Nie takim tuzom odmawiała. Najgorsze to zły przykład dla takiej Bednarek i innym, którym również woda sodowa do głowy uderza.
  Trener tylko z dużym autorytetem przed Rio. P. Makowski nie miał szans z takimi "gwiazdami"
  ... a szanowały go jak zastępował Matlaka na mistrzostwach...

 • gerth lubi Komentarz

  Też mnie dziwi kiedy pannę Werblińską widzę na meczu w pełni formy ,a kiedy przychodzi do powolań ; nagle ją bolą kolana ... Zaraz zacznie wymyślać ż dupe potłukła i nie może przyjechać.

 • gerth lubi Komentarz

  Wydaję mi się że taka Panna Werblińska nigdy już nie zechce grać w reprezentacji,taki charakter... Dla niej liczy się kasa ,kasa i kasa ! A taka Kaśka udowodnila już że dla reprezentacji gotowa jest się poświęcić... A pozostałe ? Jeżeli w tym roku reprezentacja będzie budowana pod kątem jakiegoś sukcesu to i inne zechcą zagrać ... :)

 • gerth lubi Komentarz

  Jasne dlatego gramy juniorkami bo naszym niewolnicom nie chce się grać dla Orła.Na pewno tym składem podbijemy Rio.No bo im się nie chce.Co to k...a ma znaczyć .Nie możesz grać w kadrze to w kubie też nie możesz no przecież masz kontuzję.

 • gerth lubi Komentarz

  Wydaję mi się że dla Sz. P Werblińskiej zaszczytem powinno być granie w reprezentacji... A nie wymyślanie ciągłych bzdur ... A jeżeli nie chcę grać to nie potrzebujemy fochniętych gwiazdek !

 • gerth lubi Komentarz

  SiatkaPan Sp. z o.o. - Cuccariniemu też dadzą radę..
  Agencja "Jedna Pani Powiedziała" sprawdzi gdzie pan trener bywa między zajęciami i dlaczego nie zgłasza się na meczach.
  Tak na wszelki wypadek - żeby mieć argumenty.
  A później zacznie się niekulturalne znęcanie na treningach.