SKS. - lubi

 • SKS. lubi Komentarz

  "Sąd" Okręgowy w Warszawie zdecydował że Gazeta Polska Codziennie nie może pisać artykułów o towarzyszu Bońku ! Chodzi o to że w publikacjach nie pojawiały się stwierdzenia jakoby były piłkarz miał powiązania z władzami komunistycznej "polski" i SŁUŻBĄ BEZPIECZEŃSTWA ,a OFICER SB i współpracownik kierowanego przez Bońka PZPN rozpracowywał w przeszłości Jana Pawła Drugiego .

 • SKS. lubi Komentarz

  Nawet fajny tytuł tego news "Niczym cichy AGENT" he he he :) redaktor Kmiecik ma czarne poczucie "humoru" :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @nitro8: Tam gdzie jest teraz :)

 • SKS. lubi Komentarz

  Ja pisałem już w 2018 roku że "007" to fenomen SOCJOLOGICZNY z takim budżetem jakim dysponował przez te wszystkie sezony de facto zniszczył ROW pod względem sportowo-wizerunkowym klub z Rybnika kojarzy się z OBCIACHEM i teraz facet opowiada o szybkim powrocie do E-ligi a jednocześnie Szczepaniak i Lebiediew wybierają UWAGA Krosno przecież to jest TRAGI-Komedia do czego doprowadził "agent 007" :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @docent furman - Bu ha ha rozj.... system Berntzon i "ustawienia" na tor w Gnieźnie he he he facet przez cztery lata męczył się na swoim domowym torze i był najsłabszym seniorem jeśli chodzi o mecze w Gnieźnie ! Ps Mnie zastanawia jedno czy Berntzon wie że podpisał umowę z klubem który otwarcie przyznał że ma DŁUGI ? Bo może się zdziwić jak wystawi fakturę po meczu i po 24 H nie wpłyną pieniążki na jego konto tak jak miał przez cztery lata w Starcie Gniezno :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @AveMotor - zauważyłeś że w każdym sezonie "ogórkowym" od sezonu 2018 Start Gniezno jest zawsze skazywany na degradację lub rozpaczliwą walkę o utrzymanie się ciekawe prawda ? Ps Chyba że nadal masz BÓL d... po sezonie 2017 he he he :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @GD: Gala ikona? Teraz to do.ebales heheh. To NAJSŁABSZY senior Startu, którego kibice lubią za waleczność ale niestety zamiast się rozwijać idzie od kilku lat w dół. W takim układzie każdy zawodnik musiałby być ikona. A co do A.Fajfera czy Cieslewiczow to jak wyszli na przejściu do Gdańska to każdy wie. Skończyli się jako żużlowcy, a niektórzy Sie jeszcze mocno pogubili w życiu

 • SKS. lubi Komentarz

  @GD: A mówisz o atmosferze w którym wieku?

 • SKS. lubi Komentarz

  @Rysio z taxi klanu - Żeby sprawa była jasna ksywkę "Henioo" mogą używać tylko kibice Wielkiego Startu Gniezno dla ciebie jako tyfusa rysio to PAN Adrian Gała !

 • SKS. lubi Komentarz

  @GD- Wielki Start Gniezno i "Bomby" transferowe he he he nie zauważyłeś że my zawsze jedziemy "odpadami" i to od sezonu 2014 u nas są nie chciani zawodnicy i nic się nie zmienia teraz przyjdą Pieter Kildemand "odbudowuje" się od 5 lat i Mirek Jabłoński który chyba zrozumiał że poza jazdą dla Startu Gniezno nie ma dla niego przyszłości w Polskiej lidze i wiesz co znowu będzie jak zawsze WIELKI Start będzie w play off a twoje wybrzeże tym razem z "pewniakami" może zajmie to 5 miejsce ale jak pokazują ostanie sezony pewności nie ma bo nawet z Thomsenem i Michaelsenem wam się nie udało awansować do play off w 2018 roku he he he :) ps TAKI MACIE KLIMAT :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @gieras - 8.30 jutro masz na myśli oficjalne ogłoszenie tego CWANIAKA Zengoty w tyfusowie który PODBIJAŁ kontrakcik przy pomocy "007" z Rybnika który aktualnie mógł mu zaoferować "przelew " z "pieniążków" z GRY EURO "BIZNES" he he :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @GD- Co mam ci powiedzieć SZCZĘCIE sprzyja Lepszym dlatego regularnie jesteście niżej w tabeli od Wielkiego Startu ps Wcale się nie zdziwię jak w Gnieźnie Kildemand zaliczy sezon życia he he :)

 • SKS. lubi Komentarz

  Maks 5 miejsce na koniec sezonu.

 • SKS. lubi Komentarz

  Szkoda że nie do Unii Tarnów tam by miał wyjątkowy warunki "aklimatyzacyjne" :)

 • SKS. lubi Komentarz

  Zengota to niezły CWANIAK wykorzystał "007" który aktualnie płaci pieniążkami z gry Euro-"Biznes " żeby podbić sobie kontrakt w tyfusowie facet będzie miał kontrakcik w Bydgoszczy nie wiele gorszy jaki wynegocjował w Motorze Lublin he he he :)

 • SKS. lubi Komentarz

  W 2018 roku wybrzeże miało Michelsena i Thomsena zajęli 5 miejsce tam jest wykańczalnia zawodników pewnie Kułakow nie osiągnie tam nawet śr 2.0 taki tam mają "klimat" :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @GRUBY- Twoje zachwyty przypominają mi te z przed roku jak Kanclerz postanowił zostawić zawodników którzy w "cudownych" okolicznościach odrobili 28 punktów straty do PSŻ Poznań z kapitanem Brzozowskim na czele he he :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @rzeszuf- Jak w ogóle możesz porównywać Wielki Start z klubikiem z Bydgoszczy ??? O takich zawodnikach jak Oskar Fajfer,Timo Lahti czy Peter Kildemand mogą tylko pomarzyć bo "pająk" nawet w kryzysie to ta sama śr co "Henioo" w tym sezonie :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @BVB 09- Nie wiem co bierzesz ale zmień dragi :)

 • SKS. lubi Komentarz

  @gieras - Ja wiem że spodziewałeś się Zengoty,Jamroga ,Iveresena może kończącego karierę Lindbecka ale zrozum na AWIONETKE na GP muszą być odłożone pieniążki w budżecie Polonii dla WŁACICIELA Kanclerza i jego RODZINY więc kibicuj "Henioo" żeby się rozwinął sportowo bo po to do was przyszedł :)