panda25 - lubi

 • panda25 lubi Komentarz

  Masz rację Mariusz, Gdańsk to jest to :) A w zasięgu ręki Sopot, Gdynia, Trójmiejski Park Krajobrazowy, Kaszuby, Kociewie, do tego morze i dziesiątki kilometrów pięknych plaż, a na Mazury nową S7 rzut beretem.
  W Polsce nie ma lepszego miejsca do życia niż Trójmiasto. :)

 • panda25 lubi Komentarz

  Polska mentalność, tragedia.... Wygrywamy z mistrzem świata, pierwszy raz od 48 lat pokonujemy Hiszpanów a większość dalej marudzi... Nawet gdy byłby to 6, 7 czy 8 skład dalej są to mistrzowie świata i to ich problem którym składem grają. Wielkie Gratulacje dla chłopaków i czekamy na więcej:)

 • panda25 lubi Komentarz

  Kozietulska jesteś monotematyczna, ponadprzeciętnie nudna i lata świetlne nieaktualna. Zmień płytę, bo zakłamywanie rzeczywistości przestało się sprzedawać:-)
  Kozietulska=obciach:-)

 • panda25 lubi Komentarz

  W wieku prawie 39 lat być w półfinale,jednak chyba trzeba w końcu pomyśleć o zakończeniu sportowej rywalizacji.

 • panda25 lubi Komentarz

  Wszystko niby racja ale po co teraz z tym wyskakiwać? Przecież jasne jest, że jest już na to o pół roku za późno. Jak słusznie powiedział Zagumny - mamy wylosować Mistrza Polski? A jak zaczną ścieśniać kalendarz to skończy się kontuzjami i Heynen będzie miał szpital zamiast treningów.

 • panda25 lubi Komentarz

  nie kazdy sportowiec zdobywa ..mistrzostwo swiata i medale olimpijskie .....mateja .reprezentował polskie jak skakal tak skakał ...ale był polskim reprezentatntem i za to nalezy sie mu minimum szacunku w koncu to sympatyczny czlowiek grzeczny spokojny zatruwanie mu zycia jest swinstwem ktore wroci..do tych co je sieją ....i gloszą

 • panda25 lubi Komentarz

  Pozostaje czekać na wyleczenie kontuzji (mam nadzieję,że drobnego urazu) i z przyjemnością będę jej kibicował w kolejnych meczach.Nawet od 2.30-tak jak dzisiaj.....Idę odsypiać......

 • panda25 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • panda25 lubi Komentarz

  SZACUNEK ZA POSTAWĘ!!! Piękna i skromna !! W tym zepsutym świecie tacy ludzie lśnią jak diament !! Razem z Kamilem tworzą super związek piękna, skromności i talentu..

 • panda25 lubi Komentarz

  Postawa p.Stoch to dzisiaj już niestety rzadkość.Sympatyczna i naturalna kobieta.Tak trzymać.

 • panda25 lubi Komentarz

  Ja pierdzielę, można być spokojnym o kobiecą siatkówkę, tylu tu potencjalnych kandydatów objęcia funkcji trenera z gotowym planem na zwycięstwa.

 • panda25 lubi Komentarz

  Mecz właściwie o pietruszkę, ale też trochę mówi o tym, jaki postęp udało się zrobić przez kilka lat - na ME 2017 nasze przegrały z Azerkami jako gospodyniami, a dziś bez większego kłopotu uporały się z nimi, grając od pewnego momentu tylko rezerwami.
  Na tamtym turnieju nasze uległy też Turkom, więc jutro pora na kolejny przełom :).

 • panda25 lubi Komentarz

  @ajax44: Dokładnie, wszędzie Niderlandy A oni Holland. Może wolali Agnieszkę (rezyserke)

 • panda25 lubi Komentarz

  W Polsce cały czas obowiązuje nazwa HOLANDIA. Jak słowniki i mapy będą wskazywały coś innego, to wtedy będzie można tego używać. Polskie nazwy krajów są polskie, a to że Italia zmieni sobie nazwę na Kitalia, nas nie interesuje, dla nas to są Włochy, Deutchland może być Gothlandem, a dla nas będą to Niemcy!
  Jak można było spłodzić tak idiotyczny artykuł?

 • panda25 lubi Komentarz

  Chciałem pochwalić, ale tylko się wkurzyłem: najpierw ograniczenie wielkości wpisu, jak skróciłem - to i tak zaczęło mnie gdzieś przerzucać na jakieś dodatkowe wymogi i nie umieściło wpisu w ogóle!!! Nie mam czasu powtarzać. Maksymalny skrót: chwała SF za wyjaśnianie ludziom ale nie róbcie wody z mózgu, poczekajcie Królestwo Niderlandów jest polską ich nazwą długą skracaną, forma krótka Holandia. Dajcie czas na analizę KSNG i póki co postępujcie z polską racją stanu, wg polskich nazw, które powstały z analizy historycznej, bo przecież Niderlandy też w polszczyźnie funkcjonowały, jednak jako popularniejszą wybrano Holandię. Jeżeli zaś próbować zrozumieć Was, jak nagle piszecie w pospiesznej poprawności politycznej - to do licha ciężkiego, czemu wciąż piszecie, że R. Lewandowski najlepszy jest w Niemczech? Przecież on w Germanii najlepszy, nieprawdaż? Do czół ludzie lodu przyłóżcie sobie nieco! Owszem, może w oficjalnych protokołach meczowych po angielsku pisanych trzeba już stosować Niderlandy, jeżeli jest sformułowanie typu "reprezentacja państwa x z reprezentacją państwa y". W innych kwestiach - to wciąż ta sama Holandia, Holendrzy i Holenderki, jeżeli chcecie unikać nazwy kraju. Po prostu. Jak napisałem. Dajcie czas na analizę KSNG i poczekajcie na werdykt - bo to nasz komitet, nasza organizacja i nasz język. Po to ją mamy, by korzystać. Jeżeli fachowcy od języka, m.in. od analizy historycznej języka uznają, że w tym wypadku trzeba wprowadzać zmianę, to wprowadźmy ją wtedy. Oni bowiem lepiej to zanalizują, co jest zgodne z duchem języka polskiego, czy ta zmiana ma skutkować czy nie. Nie zanalizują tego też w dwie godziny, więc póki co - dajmy im ten czas.

 • panda25 lubi Komentarz

  Dla czego ten mecz jest tak często pokazywany od "tyłu" zamiast z boku. TRAGEDIA, tak się nie da oglądać !!!!!!!!!!!!

 • panda25 lubi Komentarz

  Brawa dla Bartka

 • panda25 lubi Komentarz

  Brawo Zmarzlik i brawo drugi lewy !!! Cała Polska za wami

 • panda25 lubi Komentarz

  Brawo Bartek! Brawo Lewy!

 • panda25 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika