• Kto komu nie podał ręki?

  Przed pojedynkiem Manchester - Liverpool odbyło się tradycyjne podanie dłoni rywalowi. Na pierwszy rzut oka, to Luis Suarez nie podał ręki Patrice'owi Evrze, ale czy tak było w rzeczywistości?- Przegraliśmy i jesteśmy niezadowoleni, gdyż ten mecz kosztował nas wiele wysiłku... Jestem rozczarowany, gdyż (…)

  Więcej

 • Kto testuje w Maranello?

  Na początku ubiegłego tygodniu na torze Mugello na którym to testuje Ferrari słychać było odgłosy bolidu F1. Jak mówią mieszkańcy przylegającej do toru miejscowości Scarperia testy trwały 3 dni. Pytanie który kierowca Ferrari mógł testować w tych dniach? Robert Kubica był wówczas w szpitalu ?! No właśnie? (…)

  Więcej

 • Odwapnienie u Kubicy

  Dziś po raz kolejny wezmę pod analizę kolejny "dziwny fakt" złamania u Kubicy. Chodzi tutaj o odwapnienie, a dokładnie o ten fragment z włoskiej gazety:W sobotnim wydaniu "La Gazzetta dello Sport" napisała także, że pęknięcie kości piszczelowej nie było bezpośrednią konsekwencją upadku kierowcy. Powodem (…)

  Więcej

 • Złamanie Kubicy, czy aby na pewno?

  W środę wieczorem dowiedzieliśmy się, że Robert Kubica złamał nogę. Następnie pojawiła się plotka, że to tylko piszczel. Dziś już "oficjalnie" wiemy, że doszło do uszkodzenia w piszczela w tym samym miejscu, w którym było złamanie po lutym wypadku. Jednak czy nasz rodzynek w F1 rzeczywiście miał wypadek? (…)

  Więcej