FCB.81 - lubi

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Tak broni ze sam sie wkopuje. Mowi ze minimalne ruchy zawodnikow sa dozwolone, i kiedy pokazuja bieg 7 gdzie Nicki ledwo co drgnal to nagle twierdzi ze to byl duzy ruch. Tym sposobem wybroni nawet milimetrowe ruszanie.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Brak komisarzy i mielismy Zuzel przez duze “Z”! Brawo Bartek!!! Fenomenalny final!

 • FCB.81 lubi Komentarz

  podczas DPŚ wiele razy Polacy taktycznie rozgrywali zawody. Bardziej opłacało się jechać w barażu niż być od razu w finale. To szczęście mieli wczoraj ruski i to wykorzystali. Tor się ciągle zmieniał Dudek przed finałem jechał ostatni raz w 18 biegu.. Wybory pól startowych na pewno zrobili pod Zmarzlika, to pewnie on chciał jechać z czwartek pola i założyć wszystkich.... Nie udało się , ruski byli piekielnie szybcy w finale i ODJECHALI !! Nasi zdobyli srebro i trzeba się cieszyć z tego co się ma! Przecież przed zawodami chodziły słuchy ,że może nawet medalu nie będziemy mieć ! Nowe zasady turnieju, do których trzeba się dostosować !

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Jest taki zamęt po tych zawodach jakby srebro było porazką! Przecież Artiom i Emil jechali są zaje....mi raiderami i jechali u siebie. Artiom też pojechał zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Nikt nie ma patentu na wygranie.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • FCB.81 lubi Komentarz

  A co w tym dziwnego . Jak np. Stoch zwyciężał to Horngacher miał sie nie cieszyć . Cieszył sie i podskakiwał . Ale Polakom przeszkadza wszystko

 • FCB.81 lubi Komentarz

  To oczywiste o czym piszesz jeśli chodzi o moc poszczególnych drużyn, więc dla mnie nie jest żadnym wytłumaczeniem postawa Maćka. Skoro gość aspiruje do najlepszych na świecie to czy Fricke, Iversen i Laguta są poza jego zasięgiem? Śmiem wątpić. Tym bardziej, że wczoraj dał się objeżdżać na trasie, gdzie w całych zawodach mijanek nie było za wiele.
  A Cieślak zawsze miał swój autorski plan, który czasem przynosił sukcesy (np. złoto DPŚ 2013 bez Golloba) jak i porażki (katastrofa Walaska i Protasiewicza w SWC 2012). Trudno oczekiwać po Polewaczkowym obiektywizmu. Janoś od zawsze jest jego pupilkiem. Za Bartkiem nigdy nie przepadał, stawia na niego tylko dlatego, że zapewnia mu punkty. Gdy tylko mógł to z niego rezygnował - przypomnij sobie zeszłoroczny SoN w kraju. Zobaczymy dzisiaj jak pójdzie lubuszanom w parze.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Co za farmazony piszesz o Pawlickim. Najskuteczniejszy z Polaków w PGE, jest w gazie. Takim tokiem myślenia jaki prezentujesz mamy co mamy. Zero Polaka w Challenge. Brawo

 • FCB.81 lubi Komentarz

  To na pewno Legia grała?
  .
  Znów się przyczepię do nieskuteczności. Jest koszmarna i to się dzieje od bardzo dawna. Cieszę się z wysokiego zwycięstwa, przede wszystkim z 3 punktów, ale ile można setek marnować? Akurat padały przy prowadzeniu, a jeśli by tak marnowali setki przy 0-0 czy 1-1? To nawet nie setki, a dwusetki. Mimo wszystko - brawo! W końcu coś się działo.
  .
  PS. Wisła leje mistrza Polski 4-0, który leje wicemistrza 3-0, a Wisła dostaje 4 gongi od niemalże murowanego spadkowicza. Ta liga jest memem. NASA powinna ją zbadać.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Ale chciał walczyć medale a nie bronić się przed spadkiem

 • FCB.81 lubi Komentarz

  DAREK - Lubiłem jak pisałeś, ale to co robisz jest po prostu śmieszne. Pozwolę sobie zacytować pisany przez Ciebie artykuł dot. T.Golloba.

  "Nie mam nic przeciwko, ale z przymrużeniem oka traktuję wszelkie komentarze sugerujące Gollobowi przejście na emeryturę. Mówią, że komu jak komu, ale jemu to odcinanie kuponów zwyczajnie nie wypada. Mówią, że mógłby zająć się czymś innym, bo w żużlu to już tylko mógłby być jakimś mentorem. Dajcie spokój."

  I NAJLEPSZE (MOJE ULUBIONE):
  "Lubimy innym układać życie, ale ja mam taką propozycję, żeby zostawić Tomasza w spokoju. Skoro ma ochotę, niech jeździ. Jak dla mnie, może zepsuć kilka biegów, byle w tym jednym na dziesięć pojechał jak za dawnych lat."

  DAREK DO UJA BĄDŹ OBIEKTYWNYM DZIENNIKARZEM!!!
  GOLLOBOWI życia nie lubisz układać, ale REMPALE już tak???
  Żenada. Straciłeś w moich oczach jako dziennikarz.
  Ty masz propozycję, powiadasz... A ja mam lepszą. Zostaw i Tomka i Jacka i innych w spokoju. Chcą - niech jeżdżą. A gdybym ja się dop***dolił, że Ostafiński powinien skończyć z pisaniem, bo już wystarczająco dużo napisał? No to chyba byś się zdziwił. Ale to taka sama sytuacja. NIE MA PRAWA NIKT Z NAS KIEROWAĆ I USTALAĆ INNYM KARIERY. Szkoda że nie jest Pan obiektywnym dziennikarzem, bo to zajeżdża hipokryzją:(

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Zagar poruszył istotę sprawy. Im mniejsza masa motocykla wraz a kierowcą, tym lepsze przyspieszenie, czyli start. Przykładem niech będzie F1, gdzie na osiągi wpływa ilość paliwa w zbiorniku albo waga zawodnika. W rajdach z samochodu usuwane jest wszystko, byle masa samochodu była minimalna. Aby wyrównać szanse, w F1, kartingu i innych sportach wprowadzono ważenie pojazdu wraz z kierowcą. W hipice nikt nie waży konia ( jak motocykl w żużlu ), ale dżokeja z siodłem. I kiedy jest za lekki, to dokłada do siedzenia balast.
  Czas najwyższy, aby niereformowalne dziadki z FIMu poszli po rozum do głowy i wprowadzili określoną masę żużlówki wraz z zawodnikiem. Czy to takie trudne ?....

 • FCB.81 lubi Komentarz

  ...młodzież nie garnie się do sportu żużlowego we Wrocławiu, bo Sparta traktuje ją jak piąte koło u wozu, przede wszystkim nie wypuszczając jej na tor, wychowankowie WTS-u to są pionki potrzebne klubowi, żeby odfajkować liczbę juniorów w papierach, Liszka już półtora roku ma licencję i zaliczył raptem parę startów - już jest do tyłu w stosunku do rówieśników, bo nie dostał szansy na regularne występy i prawdopodobnie już nic z niego nie będzie, Krzywosza olali od razu po licencji, oczywiście jazdy w zawodach nie doczekał, poprzedni wychowankowie (poza Janowskim oczywiście) też niewiele jezdzili, Malitowski i Gradka mieli okazje, ale już takich wychowanków jak Łozowicki, Kozaczuk, Jaworski czy Kotwicki nikt we Wrocławiu na oczy nie widział w jakichkolwiek zawodach, podobnie było ze ściąganymi z zewnątrz Markiem Czerwińskim czy Marcinem Łysowskim, o którego WTS toczył zażarte boje z klubem motocrossowym z Głogowa - i po co ? po to, żeby go potem ani razu nie pokazać choćby w jednej młodzieżówce (?), był jeszcze Płuska, który na Olimpijskim pokazał się raz, Ruszkiewicz - awaryjnie kilka razy i Rowiński, który szybko zrezygnował - wszystko to byli juniorzy na sztuki, traktowani jak piąte koło u wozu, skrzydeł nie rozwinęli, bo nawet nie dostali szansy na jakiekolwiek występy na torze, normalnie klub chwali się wychowankiem po licencji i organizuje mu starty w zawodach, a we Wrocławiu tak postąpiono tylko z Janowskim (akurat najbardziej utalentowanym), no i tylko on się wybił, ale to nie wszystko, szkoda, że autor wymienia tylko tych, którym się we Wrocławiu powiodło, byli też mniej doświadczeni juniorzy, którzy po przyjściu do Wrocławia padali jak muchy i wkrótce kończyli swe przygody z żużlem, o Łysowskim i M.Czerwińskim już wspomniałem, do tego Piotr Korbel, Pacholak, Patryk Kociemba, Stróżyk, Podlaszewski, Bojarski - wszyscy oni byli za mało objeżdżeni, żeby we Wrocławiu rozwinąć skrzydła, a WTS nie lubi sobie brudzić rączek z takimi, których trzeba uczyć jezdzić, WTS ściąga tylko gotowych juniorów, gotowych na ligę i tylko tacy mogą we Wrocławiu zaistnieć, a ściągnąć gotowca najłatwiej, czy to jest jakaś umiejętność (?), wystarczy go dobrze podejść i coś zaoferować, ja nie wiem, czy to jest powód do chluby, Sparta konsekwentnie unika czarnej roboty z młodzieżą, którą za nią wykonuje ktoś inny, a potem pojawia się WTS zagaduje i zbiera owoce czyjejś pracy...

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Kryjom to jednak hipokryta. Cyt. z wypowiedzi kryjoma sprzed kilku lat: "Dla mnie osoba aktualnego leszczyńskiego szkoleniowca (R.J. - przyp.) jest trochę przejaskrawiona. To człowiek, który de facto pracę trenerską zaczął w sezonie 2009 w Unii Tarnów, a rok później przeszedł do Unii Leszno. Podczas tych dwóch lat, jeśli sobie przeanalizujemy składy drużyn, jakie miał do dyspozycji, to dojdziemy do wniosku, że ślepy z głuchym mogliby prowadzić te zespoły i też by wygrywali. Jestem rozczarowany jego postawą, bo wydawało mi się, że do tej pory stosunki między nami były dobre. Aczkolwiek po tej jego wypowiedzi będę musiał chyba zmienić podejście do tego człowieka. Jakoś tak w sporcie zawodowym jest, że nie pamięta się tego, co się wcześniej robiło i to jest z pewnością przykre - stwierdził pracownik toruńskiego klubu". Źródło: http://sportowefakty.w...h-unii-les

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Dla Darusia sponsoring Azotów i tak jest najgorszą rzeczą w polskim żużlu. No chyba, że GA wzięłaby na indywidualny kontrakt sponsorski Golloba - wtedy to byłoby "docenienie klasy wielkiego mistrza" :))

 • FCB.81 lubi Komentarz

  A teraz wyobraźcie sobie co by się działo gdyby takie słowa wypowiedział biały bokser o swym czarnoskórym przeciwniku. Byłaby z tego WIELKA afera i koleś byłby skończony. A czarny może sobie klepać co mu ślina na język przyniesie i nic...

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Problem w tym, że to nie przeszkadza sponsorom, ale idiotom w klimatyzowanych lożach, którzy biorą kasę za nic, ale szukają chu do du... a koszulki to oczywiście niejest zły pomysł

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Oj panie Baran dałeś się podpuscic jakiemus dziennikarzynie i teraz ma dziecinada na forach SF radoche ze moze rózne głupoty wypisywać na nasz klub i miasto.Macie jakies żale to najlepiej takie sprawy rozwiazywać w cztery oczy.Nic az tak wielkiego sie nie stało ze zawodnik skrytykował własny klub bo przecież daleko jemu w funkcjonowaniu do ideału.Czas pomyslec o sezonie a nie brac sie za zupełnie nie potrzebne nic nie dajace spory.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Może Jankes podpowie to,czego Baron nie zauważy.
  Zresztą-przykład Sqry pokazuje,że jak będą w gazie to niewiele trzeba robić.
  Jak nie będą to niewiele zrobić się da.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, niech się chlopak rozwija. Będziemy mieli 4 naszych w g.p. Patryk również ma duże oparcie w rodzinie i dużo mu pomagają. Życzę mu aby odpalił w gp jak Bartek. Na pewno lekko nie będzie, każdy to wie ale fajnie byłoby aby nasi przysporzyli nam wiele radości. Jest 4 Polaków i myślę, że w każdym turnieju w półfinałach dwóch naszych będzie zawsze a czasami więcej. Mamy czwórkę na wysokim poziomie i tylko się cieszycieszyć, kibicować i bić brawo naszym.
  A kto błędów nie popełnia? Każdy ma coś na sumieniu. Sztuką nie jest unikać upadków ale upaść i podnieść się. Pozdrawiam wszystkich kibiców