FCB.81 - lubi

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Hynek jak i ostaf zero pojecia o zuzulu... żenada dajcie se spokoj

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Przeczytałem, niestety. Piotr bez Unii ogarnie się zawsze i bez problemu, odnoszę jednak wrażenie, że autor tego sensownego i logicznego wywodu, bez pudelka przepadnie z kretesem

 • FCB.81 lubi Komentarz

  I znowu bicie piany,czemu ma służyć takie podburzanie kibiców przeciwko Emilowi i Piotrowi.
  Żaden z tych wybitnych dziennikarzy na SF nie zna dokładnie przebiegu negocjacji, więc nie przystoi snuć insynuacji.Chyba że artykuł jest napisany na polecenie konkurencji, która chciałaby jakiegoś zawodnika podkupić.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Kuczera, w Lesznie zamknęli Tesco, to po pierwsze, ale wiesz co, dla Ciebie pewnie otworzą! Chociaż wątpię czy dałbyś radę przepracować uczciwie choć tydzień!

 • FCB.81 lubi Komentarz

  "Piotr Pawlicki w Tesco?". Lukasz,raczej Ty z tymi wypocinami powinienes tam trafic(bez urazy dla kadry Tesco),bo o zuzlu masz pojecie jak Olkowicz,Ryczel,Slak,Cugowski i lamotte-"najwiekszy znawca speedwaya w Europie",ten ktory twierdzi ze Piotr Swist ma tytul IMP seniorow. Laiki i pikniki.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  @Vuko: W wp są już tylko takie tytuły :D

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Ten tytuł to najbardziej chamski rodzaj clickbaitu...

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • FCB.81 lubi Komentarz

  @Biff Tannen: Oczywiście PS czy po-bandzie to jest profesjonalizm, a tu zabawa i farsa. Ci co piszą artykuły udają dziennikarzy choć kompletnie się na tym nie znają, kalkują tylko to co już zaistniało w sieci, czy to w innych portalach, czy w mediach społecznościowych, bo nikt nie chce im udzielać wywiadów. Takie rzeczy jak pisanie nieprawdy, lub jej naciąganie, czy zamieszczanie nawet zdjęć na których widnieje ktoś inny to normalne praktyki na SF i dlatego uważam, że należy ten dział zmienić na Sportowe Plotki, lub Sportowy Głuchy Telefon, gdyż są to nazwy bardziej adekwatne.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  @Poznaniak z Gorzowa: Mają różne charaktery. Nie każdy jest grzecznym chłopczykiem jak Bartek

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Panie Kuczera !!! Niech Pan się zajmie poważnymi sprawami a nie pisaniem artykułów na kształt portali rozrywkowych. Cienko...

 • FCB.81 lubi Komentarz

  co za żenujący tytuł, o reszcie już nawet nie wspomnę, bo to nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. na miejscu Pawlickiego, pomyślałbym o pozwaniu was, bo to co wy robicie to się w głowie nie mieści. to zwykłe hejterstwo a nie dziennikarstwo, gdzie jest komisja etyki dziennikarskiej ? przecież autor tych wypocin powinien w tym momencie szukać sobie nowej pracy, chociażby w Tesco .

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Redaktorzy. Żądamy publicznego podania nazwisk lekarzy wystawiających fikcyjne zwolnienia lekarskie!

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Szkoda komentowac tych Panow my sie irytujemy i martwimy a oni zwczajnie robia na tym kase. Odnosi sie wrazenie, ze swiadomie daza do zagrzebania zuzla i tylko brak refleksji co potem z nimi. A...! A...! Przeniosa sie do komentowania polityki bo tam latwizna wszystkie klamstwa i oszczerstwa sprzedja sie jak swieze buleczki.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Piter przesłał swoje przeprosiny
  https://twitter.com/93...94/photo/1

 • FCB.81 lubi Komentarz

  "Powinno paść słowo "przepraszam" Owszem, ze strony SF za ciągłe hejtowanie zawodników.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Wynalazki ze SF nie za dużo sobie pozwalacie? Buntownicy? To te L4 były podrobione? Może lekarze którzy je wystawili zrobili to bezpodstawnie, może nie znają swojego fachu? Wynalazki ze SF jak macie jakieś dowody to je wyciągnijcie, bo inaczej można uznać wasz hejt za publiczne oszczerstwa lub pomówienia. To jest zdaje się karalne. Poza tym obowiązuje chyba jakaś tajemnica, a wy nie wiadomo jak publicznie napisaliście jakie to choroby dotknęły zawodników. To brutalne i bezczelne wkroczenie z ubłoconymi buciorami w ich osobiste sprawy. Jakim prawem nazywacie ich buntownikami? Przekraczacie wszelkie bariery i granice dobrego smaku. Nazywacie zawodników wynalazkami, parszywymi, teraz buntownikami? Jak naczelny brukowca "Fakt" został waszym naczelnym to nie oznacza że żadne granice was nie obowiązują, nie oznacza że możecie łamać prawo prasowe. Jakoś na portalach żużlowych nie ma większego problemu z L4, natomiast tu na brukowcu sensacja chyba na kilka lat. Czego się spodziewać jak wynalazki z redakcji zajmują się hejtem zamiast żużlem. Jestem przekonany że obrzydliwa działalność SF doprowadzi w końcu do złożenia pozwu przez kogoś pokrzywdzonego przez tzw. redaktorów.
  Do moderatorów: Spodziewałem się usunięcia komentarza więc tradycyjnie wrzuciłem sobie kopię do swojego archiwum. Używanie słowa "wynalazek" czy "parszywy" jest na SF legalne. Tak wasi redaktorzy odnoszą się do żużlowców. Tych określeń używa nawet hejter Ostafiński.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Przepraszamy p.Marka za to,że nas szantażował brakiem nominacji.Przepraszamy GKSŻ za to,że dopuścili tor w Pile do użytkowania.Przepraszamy p.J.Krzyżaniaka który odebrał tor nie nadający sie do rywalizacji jako tor bezpieczny.Nasza wina...nasza wielka wina...i tak zaraz to usuną...

 • FCB.81 lubi Komentarz

  A Przygoński i inni nominowani sportowcy to obywatele drugiej kategorii? Dajcie sobie na wstrzymanie z takimi tekstami. Każdy głosuje jak chce i każdy może promować kogo chce. Ale nie, dziennikarze jak hieny, żyją z konfliktów, które sami kreują.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Panie komarnicki, nie będziesz mi Pan życia układał i mówił na kogo mam głosować.