-GO- - komentarze

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja życzę Dawidowi, żeby szkółka jaką prowadzi w Piotrówce wykształciła piłkarskie talenty, a jemu samemu praca z dziaciakami sprawiała wiele satysfakcji :)

 • -GO- napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Hans Andersen nowym zawodnikiem Lokomotivu Daugavpils!

  @simon: i do tego kiedyś jeździł w Opolu...

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nasz stadion wymaga remontu to pewne, ale... bliskość toru wynagradza wszystko. Praktycznie obojętne gdzie się stanie/usiądzie/położy tor jest na wyciągnięcie ręki. Pod tym względem to unikat ;)
  do pana Redaktora: dobrze gdyby Pan osobiście odwiedził wszystkie obiekty i trochę zmodyfikował kryteria. Na naszym na pewno Pana nie było...

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Staram się nie komentować sytuacji w innych klubach, ale że chodzi o naszego byłego drugiego... O tym, że będzie miał pod górkę pisało wielu. Można mówić, że brak doświadczenia, charyzmy. Raczej nie wiedzy i przeglądu sytuacji. A może tak ktoś wreszcie podda w wątpliwość dalsze trwanie prezesa? W końcu kasa idzie ze spółki państwowej. Może kto inny lepiej wykorzystałby duży potencjał Puław.

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla trenera Kuptela. Zawodnicy Gwardii idą za nim jak w ogień. Cokolwiek się wydarzy w fazie grupowej, to ci chłopcy i ci bardziej doświadczeni przeżyją super jazdę :) Pan trener Skórski jeszcze musi terminować przy czyimś boku... byle nie przy boku misia Pandy, bo nie wiem kto tam rządzi ;)

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Im dłużej trwa konflikt, tym bardziej rozmywa się o co komu chodzi i dlaczego. Nie jestem fanem p.Nawrockiego, ale wyniki jakoś go bronią. Więc albo panie mają coś poważnego na niego, albo niech przeproszą i trenuja dalej. Oczywiście to jest tylko moje zdanie. Jeszcze chwila i nie będzie co zbierać...

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Okrąglak odleciał!! Dziękujemy bardzo za wielkie poświęcenie i walkę do końca. W przekroju sezonu byliście wielcy!!
  Wielkie brawa też dla MMTSu i kibiców z Kwidzynia. Mozecie byc dumni z chłopaków no i z siebie - super doping, ale nas było więcej ;)))

 • -GO- napisał/a komentarz do Adam Skrabania porozumiał się z Azotami Puławy w sprawie rozwiązania kontraktu

  "nie zasypiał gruszek w popiele", ot taka "truskawka na torcie" :)

 • -GO- napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: brąz na horyzoncie. Bitwa w Kwidzynie dla MMTS-u

  Było już -6! Dobrze, że się pozbierali. Wynik lepszy od gry. Oby w piątek zagrali swoje. Brawa dla obu drużyn za ambicje.

 • -GO- napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: szok! KPR Gwardia Opole lepsza od PGE VIVE Kielce

  Dziękujemy za gratulacje. Co tu komentować, po prostu ciężko ochłonąć po takim wydarzeniu ;)
  po zeszłorocznej wygranej z Płockiem, a w tym wyeliminowaniu Puław myślałem, że to już sufit... a tu taka pomyłka. Obojętne co się wydarzy dalej, sezon już jest bardzo udany - jeśli będzie brąz to odlecimy!! (wiem, jest jeszcze drugi półfinał, a tam...).
  Dziękujemy naszym chłopcom, byli niesamowici.