Sybilla - lubi

 • Sybilla lubi Komentarz

  A jakie ma to teraz znaczenie,że Śląsk był kiedyś mistrzem.Wcześniej zarzucałeś,że nikt nie ma prawa wiedzieć,jaka będzie przyszłość Śląska,bo tylko Ty jesteś na tyle blisko klubu,że posiadasz taką wiedzę.Teraz widzimy,że dysponujesz także informacjami o Płocku gdzie ma być zdecydowanie gorzej.Rozumiem,że na temat Orlenu też masz wiedzę tajemną.
  Prawda jest taka,że na tą chwile w Śląsku jest jak jest i nie ma co zakłamywać rzeczywistości.Nie wiem czy zmieni się coś w przyszłości,ale na chwile obecną wygląda to słabo.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Wie Pan co ? Sledze Pana wpisy od dluzszego czasu. Jest Pan uosobieniem wszelkich negatywnych stereotypow krazacych o starszych ludziach. Wszedzie teksty o prostakach i chamach, jednak nie przeszkadza to Panu wyklocac sie godzinami z nimi na forum. W pewnym wieku niektore rzeczy po prostu nie przystoja...

 • Sybilla lubi Komentarz

  Panie krzysztofie strach pomyslec co pan pokazuje wnukom na internecie skoro taki stary kon jak pan siedzi tutaj i wydaje takie opinie o plocczanach na podstawie jakiegos jednego faceta gdzie oczywiscie nie ufam w pana historie z kapelusza. Po za tym przykry i tragiczny to niestety jest pan. Niech pan opowie o sobie i prywatnych sprawach to dopiero pokaze jakim pan byl czlowiekiem to dopiero okaze sie ze ten facet przy panu o calkiem spoko ham ;)

 • Sybilla lubi Komentarz

  a ty kulturą

 • Sybilla lubi Komentarz

  Panie krzysztofie pan nie odwraca kota ogonem bo jak nie wie co sie chce napisac to sie zmienia temat.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Może moderator by się zainteresował tym trollem ?

 • Sybilla lubi Komentarz

  Won dziadu!!!!!

 • Sybilla lubi Komentarz

  Wytrzyj wąsy bo masz cale w pianie bumerang.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Ten klub istnieje tylko i wylacznie w wyobrazni kibicow co nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Jak pisalem wczesniej na wszelkich dyplomach od lat jest nazwa vive a nie Iskra. Sami zawodncy trenerzy wszysycy dziennikarze mowia o vive nie o Iskrze wiec formalnie na wszelkich plaszczyznach klub ISKRA KIELCE nie istnieje.
  Ps: nie pisz juz do mnie bo pamietam twoje szczeniackie idiotyczne prostackie teksty o Kamilu Syprzaku i dla mnie jestes zerem facet.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Dla całej ligi lepiej żeby wygrało Wybrzeże. Więcej kibiców, większy potencjał, stawiają na młodych.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Życzę takiego oporu ze strony sędziów jakie spotyka Wisła z żółtymi. Za te wszystkie bzdury które stukasz na forum.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Wszystko jasne, działa tutaj internetowy "turkuć podjadek", czyli zakompleksiony miłośnik negatywów i minusów, który w dodatku działa w ukryciu, ze strachu, że zostanie "namierzony". Jak znam życie, uprzejmie doniósł do redakcji SF prośbę o usunięcie komentarza, przy okazji stawiając każdemu userowi minusa. Skończony i_d_i_o_t_a !

 • Sybilla lubi Komentarz

  Zagłębie nie przestaje mnie zadziwiać - mając dobry budżet, fajną halę, a nadal grają "kaszanę". Może dobrze zrobiłby im spadek klasę niżej? Masakra w Lubinie.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Brawo Panowie, tak trzymać dalej. Bardzo podoba mi się tytuł tego artykułu!

 • Sybilla lubi Komentarz

  Już jest dobrze w PE Gwardia Opole a może być zdecydowanie lepiej . Oto fragment wywiadu z wiceprezydentem Opola odpowiedzialnym za sport który dziś ukazał się w GW

  Będzie sponsor strategiczny?

  Nie ma wątpliwości, że aby tak się stało(Prezes klubu Janusz Maksym zamiast okolicznościowego pucharu wręczył zawodnikom "Bilet w jedną stronę" - do PGNiG Superligi. To wyraźny sygnał, że tym razem przygoda z elitą ma się nie zakończyć tak szybko jak w poprzednim sezonie), klub potrzebuje wzmocnień, a te będą możliwe, jeśli uda się znaleźć odpowiednie pieniądze. Gwardia już od jakiegoś czasu prowadzi negocjacje z dużym sponsorem. - Święto świętem, ale teraz pojawia się pytanie co dalej? Klimat wokół piłki ręcznej jest doskonały i dla mnie oczywiste jest, że to idealny moment, aby Polska Grupa Energetyczna w końcu została sponsorem Gwardii. Z tego co wiem firma, jest tym zainteresowana, a awans powinien ją jeszcze bardziej do tego zachęcić. Moim zdaniem jest na to duża szansa - zapewnia wiceprezydent Opola Janusz Kowalski, odpowiedzialny w ratuszu za sport. Ale apeluje też o pomoc... polityczną. - Nie ma wątpliwości, że inwestycja rozbudowy Elektrowni Opole ma wpływ na życie w naszym województwie, także w sensie środowiskowym, jest więc oczywiste, że tego typu duże firmy w sposób naturalny powinny wspierać lokalny sport. Apeluję do polityków PO, a w szczególności do marszałka Andrzeja Buły, znanego miłośnika i znawcy sportu, aby pomógł w zawarciu takiego kontraktu PGE z klubem. W tej sprawie powinien być jeden wielki konsensus polityczny - podkreśla Kowalski.

 • Sybilla lubi Zdjęcie

   

 • Sybilla lubi Zdjęcie

   

 • Sybilla lubi PE Gwardia Opole - Olimpia Piekary Śląskie 42:30

 • Sybilla lubi Komentarz

  Na końcu tych ocen powinni się znaleźć $ędziowie z wystawioną oceną 6+.
  Walizeczka z kasą na nich czeka za wykonaną robote. Ciekawe jakie jaja będą w finale bo tam też będzie drukowanie.

 • Sybilla lubi Komentarz

  Pierwszymi 3 karami sędziowie pokazali naszym że dzisiaj nie bronimy i stąd takie statystyki bramki i obrony.