FeciuStartGN - lubi

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  I słusznie. Lewactwu należy się sprzeciwiać. Pytanie, czy nie jest za późno i czy ta zaraza nie zalała już niemal całego świata... Na nic zwycięstwo warszawskie - "Cód nad Wisła" :(
  Zwróćcie uwagę na taką ciekawostkę. Jadą teraz po Łukaszence - ale on był dyktatorem od zawsze - dlaczego teraz? Bo nie wprowadził lockdownu. Pokazał na Białorusi, że dokończenie lig sportowych z udziałem kibiców NICZYM nie grozi, poza złapaniem ew. grypy, co zdarzało się od zawsze. Powiedział też - że WHO i Bank Światowy chcaiły go przymusić do lockdawnu. Stad teraz i protesty. A najśmieszniejsze, że te protesty opozycji - BEZ MASECZEK się odbywają. I wszyscy mają na to wylane :)

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  A tak swoją drogą to tyle radochy w serca kibiców dawno nikt nie wlał.Super Iga.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  W ogóle ludzie jak się źle czujecie macie objawy przeziębienia/grypy nie róbcie testu bo to może być jedna wielka ściema bo ktoś się może czuć bardzo dobrze a wynik wychodzi pozytywny ja sam chorowałem 2 tygodnie temu ale absolutnie nie testowałem się na Covid ani nie korzystałem z teleporady lekarskiej bo to szkoda czasu i ludzi z najbliższej rodziny by byli zamykani na 10 dni w izolacji gdzie się nawet zakupów wtedy nie ma jak zrobić ja po prostu wyczekałem parę dni i byłem zdrowy poza tym nie ma co oglądać TVPiS czy TVNPO bo to jest propaganda tylko te kukiełki z rządu Morawiecki, Kaczor, Ziobro czy ministrowie negują fałszywą pandemię fałszywą bo Covid-19 to są objawy te same które są przy grypie sorry że jest trochę komentarz z polityką ale posłuchajcie też wypowiedzi z sejmu jedynej prawicowej i konserwatywnej Konfederacji oni wam powiedzą czym jest koronawirus przecież PiS jest odpowiedzialny za utratę pracy ludzi podczas lockdownu oni zniszczyli Polskę i pokazali że nie potrafią walczyć z koronawirusem wirusem identycznym co do grypy co z tego że każą nosić maski jak one nic nie dają bo mamy przypadków ponad 2000 my się nauczmy żyć z wirusem przez około 3-4 lata i nie róbmy testów bo może być dobrze wirus jest może być źle wirusa nie ma nie możemy też narażać najbliższych na izolację bo taka izolacja może doprowadzić tylko do załamania psychicznego i nawet depresji/samobójstwa.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Wuja się chyba za bardzo TVP i TVN naoglądał ten cały koronawirus to jest prawie to samo co grypa a żeby na to umrzeć trzeba mieć inne choroby np. układu krążenia, nadciśnienie, nowotwór różnego rodzaju czy cukrzycę.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Zaskoczenia nie ma, albowiem w tym kraju istnieje tylko jeden wirus, od rana do wieczora leje się z TV KoronaŚwirus :)

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Powinno być jak w piłce nożnej reprezentowales swój kraj na arenie międzynarodowej w jakiejkolwiek kategorii wiekowej ....nie możesz po zmianie obywatelstwa reprezentować innego kraju i skończyły by się przekręty

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  @46CKM46: obiektywnie? To, że nie jest Polakiem. Proste.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Duże miasta to zlepek małych miejscowości w których są jakieś kluby i teraz trzeba te wszystkie kluby utrzymywać stąd deficyt w budżetach dużych miast . Zauważcie że małe miejscowości nie chcą się teraz dać wcielić do miast i trzeba je przekupiać różnymi obietnicami że będą inwestycje itd. Przykład Wilkowice koło Leszna było głosowanie czy chcą być dzielncą Leszna 80% głosów NIE . Może się zgodzą jak im wybudujemy stdion Korona Wilkowice . Teraz dumą jest mieszkanie na Wsi

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Marcin to świetny zawodnik do teraz wielu w Gnieźnie żałuje że odszedł ze Startu po sezonie 2018 a został celebryta Jabłoński !

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  "Były prezes gorzowskiego klubu, a obecnie Senator RP, który jest wielkim kibicem Zmarzlika nie kryje, że ucieszył się, gdy sportowiec ogłosił radosną nowinę o tym, że zostanie ojcem." Władek na bank ojcem chrzestnym.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  @Marobyd - Jak nie ma się wiedzy to się nie wypowiada he he :) Start płaci 24H po wystawieniu faktury przez zawodnika a to że u was w gwardyjskim zadu... płaci się w ratach no cóż nie każdy menadżer swojej drużyny odlatuje samolotem w czasie trwania meczu są PIORYTETY !

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  @Penhall - Przepis "U-24" to taki pośredni KSM jedyne co jest w tym dobrego że w E-lidze nie będzie w tej "kategorii" wiekowej Kevlarów z śr 2.5 tylko naprawdę młodzi seniorzy którzy na to zasłużyli a w niższych ligach będzie miejsce dla wychowanków którzy kończą 21 lat więc nie mieszałbym tego przepisu całkowicie z błotem ale masz rację jakiekolwiek regulacje od górne poza przepisem o U-21 to "sport" NAKAZOWO ROZDZIELCZY !

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  @Marobyd: Ilu już takich było co szło "bić się o najwyższe cele" aby po chwili wracać z podkulonym ogonem. Byli nawet tacy co na tej ekstralidze tak się dorobili, że musieli organizować zbiórki w Internecie, żeby mieć na czym jeździć w kolejnym sezonie. A co do zawodników oszukanych przez SKS - masz oczywiście rację. O ile jednak pamiętam to dokładnie to samo dotyczy ekstraligowych klubów z Lublina i Częstochowy...

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  @STAL GORZ: ale przynajmniej w Gnieźnie jest Start, a nie jakiś twór Stal-Apator. Bez pomocy Termosa bylibyście spaleni jak ta wasza rozdzielnia.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Dobrze że Frederik był w poprzednim sezonie wypożyczony do E-Ligi do Stali Gorzów i wie jak to wygląda w E-lidze po za tym to bardzo inteligentny zawodnik więc sam zdecyduje co będzie lepsze dla jego kariery przyznam szczerze że jestem trochę rozdarty z jednej strony życzę Frederikowi samych sukcesów oczywiście najlepiej by było gdyby je osiągał w barwach Startu Gniezno z drugiej strony jego odejście oznacza życiową szansę dla Kevina Fajfera bo on ma papiery na świetnego zawodnika i jest obdarzony o wiele większym talentem niż "Henioo" Gała oj ten przepis"U-24" namiesza we wszystkich klubach będzie się działo :)

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Ojcostwo, piękna sprawa. Gratulacje Bartek.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Macie bardzo fajny skład w tym roku i oby taki był w przyszłym, tego wam życzę. Pozdro z Leszna.

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  Kanclerz powinien dogadać się z Zengotą żeby zamknąć r... malkontentom zawsze może powiedzieć zrobiłem wszystko żeby się utrzymać ale się nie udało :)

 • FeciuStartGN lubi Komentarz

  @"kibicujemy kulturalnie" -Gomólski w Gnieźnie w przyszłym sezonie ? Chyba jako maskotka he he ps Lepiej się zajmij swoją Wandą Kraków żeby żużel wrócił do Nowej Huty a o Start się nie martw na pewno będzie mocniejszy personalnie niż w tym sezonie :)