Górnik_Fan - lubi

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego ciągle piszecie o tym degeneracie . Dawano mu ponad 100 szans i ... wóda zawsze wygrywała . Jeżeli chcecie mu pomóc to konkretny odwyk połączony z odcięciem do jakiejkolwiek kasy i ... nauka zawodu . Ten człowiek to ... mniej niż zero . Niczego nie potrafi . Nawit jako mąż i ojciec to komplrtne dno , Prawdziwy ''chwast '' .

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  Z pewnością to jeden z najlepszych trenerów w Polsce a śmiem twierdzić że najlepszy. Obserwuję budowę i grę zespołu Gwardii od kilku sezonów. W każdym sezonie "pokazują" młode, nowe twarze , które w Opolu z powodzeniem rozwijają swój talent. Nie mając wielkich nazwisk , stworzył waleczny zespół z którym muszą się liczyć zespoły o teoretycznie lepszych składach.

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  Dobrze, że Tarnów zostaje. Zapłacili frycowe, ale należy im się druga szansa. Tak jak mogliśmy się spodziewać, sezon został oficjalnie zakończony z wiadomych względów, które teraz dzieją się na całym świecie. Gratulacje dla zwycięzców, ale także dla wszystkich medalistów.

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  Zgodzę się z tym, że Wisła mogła mecz w Kielcach odpuścić na rzecz LM. Nie mówię żeby wygrali, ale może inaczej by byli przygotowani. Niewątpliwie jest to pech, ale niestety innego rozwiązania nie ma i trzeba ten sezon zakończyć. Wielkie gratulacje dla Marcina i Zabrza bo na ten brązowy medal zasłużyli.

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  Sićko jest najlepszym strzelcem w lidze wśród rozgrywających, chłopak naprawdę gra bez żadnych kompleksów i ma niezły młotek w ręce. Myślę, że spokojnie może wrócić do Kielc i na brak minut na parkiecie nie będzie narzekał. Kulesz jest ostatnio strasznie chimeryczny, a Doruk zwyczajnie słaby. Nie wiadomo co z Gębalą, nie ma żadnych gwarancji, że po takich dwóch kontuzjach wróci do poważnego grania. Szymon wracaj do Kielc!

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  Według mnie trener Lijewski popełnił w tym meczu kilka błędów. Niepotrzebne było wprowadzanie Glińskiego, ale jeszcze większą pomyłką był w drugiej połowie powrót Kondratiuka do gry. Faule w ataku, straty, brak pomysłu na rozegranie i z wyniku w okolicach remisu zrobiło się +4 dla Wisły. Dzisiaj zdecydowanie najsłabszy zawodnik na boisku.

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  @Abaloo: na szczęście nikt Twoich słów nie bierze na poważnie.

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  A ja bym powiedział, że to sędziowie uratowali tyłki Wiśle. Loczek grał rewelacyjnie to fakt.

 • Górnik_Fan lubi Komentarz

  następny protest : Szwedzi protestują że są Szwedami.