Paweł Gurski - lubi - strona 2

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  Panie Gregor w Pana też już nikt nie wierzy!Druga dziesiątka to max Pana możliwości!W Korei bez medalu na bank!Twój czas minął bezpowrotnie w przeciwieństwie do Kamila!

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  Leży jak rządy Merkel i tego cycka mamusi Macarona

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  Wolniej grali , dłużej musieli znosić upokorzenie :)

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  Sukces Skoczków, PZN i klapa TVP. - Gratulacje dla Sportowców i blamaż komentatorów tvp. - Bezsprzecznie, najgorszy komentarz świata! - Koszmar, niekompetencja i idiotyczny sztafaż. Szaranowicz i Babiarz pokazali jak komentarz sportowy może położyć sukces Polaków. Na nieszczęście zaprogramowałem dekoder na kanele tvp. - Panie Babiarz jest pan doskonałym prestidigitatorem, sprawdza się pan w zapowiedziach i w śpiewie, ale kompletnie nie zna pan się na skokach, a do tego stanowi pan tło dla pana Szaranowicza i wjeżdża mu pan bez poślizgu.. Pomylenie Hartmana z Kraftem to tylko jedna z feerii pomyłek i głupot. Panie Szaranowicz - pan już dawno stracił ducha i choć czuć nutę wstydu za kolegę, pracuje pan bez emocji i przygotowania, polecam zatem pisanie książek i udzielanie wywiadów.. Kamera wygrywa jeszcze u pana cień emocji, ale komentarz to dramat. Tvp była kuźnią talentów, a teraz jest zszywaczem polityków i miernot.. Na Madagaskar A.D. 2018 !!

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  Te rankingi zachodnich mediów to jakiś żart...

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  Żartem to były głosy oddane przez Lewandowskiego w plebiscycie , polecam sprawdzić na kogo głosował. Kolejnym żartem jes ZP dla najbardziej prze reklamowanego piłkarza w historii piłki nożnej. Chłop nie grał nic cały sezon , pod koniec rozgrywek 16/17 strzelił parę goli w LM w tym 3 ze spalonego i proszę ZP gotowa hehe . Polecam kompliki z YouTuba z meczów cr7.

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  Adam Małysz jest czterokrotnym mistrzem świata p. redaktorze... ciekawe o którym tytule pan zapomniał, ostatnim w Sapporo? cztery zdobyte PŚ, cztery medale ZIO i cztery tytuły IMŚ... tak łatwo to zapamiętać... do poprawki...

 • Paweł Gurski lubi Komentarz

  W ciągu tych 5 sezonów dla polskiej piłki kopanej to legia najwięcej zdobyła punktów a inne kluby nic nie robią.