Wiesiek Kamiński - lubi - strona 2

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Taktyka Brzęczka? Idźcie i grajcie. Sukcesem nazywamy odniesienie zwycięstwa nad rezerwami Bośni i Hercegowiny. Holendrzy bez trenera, którym nie chciało się nawet biegać, robili z tą kadrą co chcieli. Brzęczek nie wie nawet jak wygląda prawdziwa struktura klubowa, no bo gdzie miał to zobaczyć? W Wiśle Płock? Tak naprawdę, od początku wiedziałem że to beznadziejny wybór, nie miałem nigdy okazji z nim współpracować, jednak po jego nominacji, obejrzałem kilka meczów drużyn prowadzonych przez niego, to była tragedia, kompletna kopanina. Człowiek który został selekcjonerem kadry narodowej, tylko dlatego że to znajomy Bońka. Gdyby Beenhakker (z tym akurat miałem okazję bardzo krótki okres współpracować gdy był dyrektorem technicznym w Feyenoordzie) miał dostępnych takich piłkarzy jakich ma Brzęczek, ta kadra byłaby zawsze typowana do tego że znajdzie się w 1/8 turnieju. On potrafił nawet z przeciętniaków wycisnąć więcej niż trenerzy klubowi. Nam potrzebny jest trener a nie znajomy. Potrzebny jest cały sztab fachowców, bo też sam selekcjoner niewiele zrobi. Brzęczek nie potrafi wycisnąć wszystkiego z tych piłkarzy. Zieliński w kadrze nie zagrał nigdy na swojej nominalnej pozycji, Krychowiak mota się na boisku, tak jakby nie do końca rozumiał taktykę a to piłkarz który grał w dużych klubach i się tam sprawdzał. Zastanawiam się czy Brzęczek ma w ogóle plan na mecz, ma jakąś taktykę czy raczej "idźcie i pokopcie sobie piłkę"? Zawodnik musi być ustawiony optymalnie, musi mieć dookoła siebie zawodników z którymi rozumie się najlepiej, taktyka musi być jasna dla wszystkich, nie może być samolubstwa, nie może być tak że ktoś jest osamotniony. Kadra to 11 piłkarzy, oni muszą być jak jeden organizm. Nawet Nawałka potrafił wykorzystać potencjał Lewego. Brzęczek tego nie potrafi. Brzęczek nie potrafi uruchomić Milika, o ile szanuję Kubę jako człowieka i piłkarza to "wuja" powoływał go chyba tylko dla samego faktu powołania, bo formy nie miał w ogóle. Po tym Euro, na następnym turnieju, już niewielu piłkarzy nam zostanie do wykorzystania. Te Euro to ostatnia szansa na jakikolwiek sukces. Brzęczek nie jest gwarantem tego sukcesu. Zaprzepaścił ostatnią szansę. Ktoś kto porównuje go do Górskiego, jest niespełna rozumu.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Moim zdaniem ten mecz kandydował do miana antyfutbolu...
  To był pokaz tego, jak nie powinno się grać w piłkę

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Zdjęcie z boiska Zielińskiego i Krychowiaka to były najlepsze decyzje Brzęczka od czasu objęcia reprezentacji

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Ja chyba inny mecz oglądałem niż autor textu
  Jedyne zaskoczenie na plus to gra prawoskrzydłowego jak popracuje nad uderzeniem i lewa noga będzie z niego pociecha w reprze
  Grosik na swoim poziomie
  Glik tak samo
  Rybus się też starał ze średnim skutkiem
  Niestety nadal jedynym piłkarzem który potrafi przyjąć piłkę i podać jest Zielina dlaczego ten chłopak się zatrzymał w rozwoju nie wie nikt...
  Fabian słabo
  Bednarek to samo
  Krycha też cienko
  Góralski hymm jeśli od piłkarza wymagamy tylko by biegał i kopał się z innymi to ok no i wyszło mu jedno podanie
  Milik drewno niestety.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Wyszliśmy pierwszym składem (poza Lewym który niewiele by tutaj zmienił) na Bośnię i Hercegowinę która zagrała na wpół rezerwowym składem... Naprawdę, niech oni na te Euro nie jadą, bo ośmieszą nie tylko siebie ale i kraj który reprezentują.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Wygrana ze słabiutką BiH (w rezerwowym składzie) nie zmienia mojego negatywnego zdania o Brzęczku i Bońku.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  zieliński beznadziejny ,generalnie jest żle ,wygrana ale dalej jest archaik

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  @Ires: Tu nie chodzi o WYGRANĄ, tu chodzi o styl gry. Za Leo graliśmy z Portugalią jak równy z równym i to były czasy "wybitnych reprezentantów" w typie Golańskiego czy Bronowickiego. A wśród Portugalczyków Deco, i tak tak, już Cristiano Ronaldo. Za Nawałki wyjazd do Niemiec, przegrana, ale to był futbol na tak, odważny, ofensywny, nie przestraszyliśmy się mistrzów świata. A tutaj?

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Stracony czas i pieniądze, ten Brzeczek nic nie osiągnie z reprezentacją, to cienias. Niczym się nie wykazał w lidze co mówić o reprezentacji. Kolega rudy pomógł.. Portfel grubszy a my oglądamy cyrk popową.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  To nie problem pokonać zespół który nie ma trenera ani napastników a gościu który go udaje kieruje się sympatiami a nie formą . Poza tym nie ma planu ani ''nosa'' bo intuicja też jest ważna.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Po meczowym wywiadzie pana prezesa Zbigniewa Bonka wyjasni on w bardzo kulturalny sposob wszystkim zainteresowanym dobrem naszej pilki zeby sie opixxxlili od trenera brzeczka bo ma chlop pomysl na gre i wykrzyczy zebyscie przestali przesladwac jego pilkarska rodzinne.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Nieważny wynik,nieważna nędzna gra.Najważniejsze,że Brzęczek jest zadowolony :)I co mu zrobicie?

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  A po wygraniu PP Probierz był taki dumny z siebie....zapali cygaro,napije się whisky...jak widać trofeum mocno goowniane....

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Kiepscy najemnicy biegający baz zaangażowania po boisku za ciężkie pieniądze!
  Opublikujcie ile zarabiają miesięcznie ci marni kopacze?
  No działacze Legii śmiało?
  Niech się kibice dowiedzą ile kasują za to dno i metr mułu?

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Pokaz siły polskiej drużyny z tytułem Mistrza Polski. Wstyd, Kompromitacja, Bezradność, Chaos i bezsensowne kopanie przed siebie. Jak można tak Panowie? Jak wam nie wstyd reprezentować Polskę w rozgrywkach drużynowych? Za rok lub dwa lata zaczniecie od preeliminacji z Ludźmi grającymi rekreacyjnie i hobbystycznie

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Tu jest potrzebny trener, który weźmie wszystkich za mordę łącznie z nieznającym się na piłce prezesem Legia już po pierwszym meczu powinna odpaść po grze na poziomie IV ligi.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Język polski jest trudny. Trzeba wytłumaczyć trenerowi jaka jest różnica między dominowaniem a byciem zdominowanym, bo chyba mu się coś pomyliło.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Dobry mecz w wykonaniu Lewego. Gola nie strzelił, ale sporo pracował. Miał swoje okazje, ale nie można powiedzieć, że je zmarnował. Zabrakło odrobiny szczęścia, ale i tak nie ma co narzekać. Bayern to monolit i zasłużenie wygrał, choć sam finał nie był szczególnie porywającym widowiskiem.