StalTheGreat - komentarze

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Kibic Stali walczy o odszkodowanie. Werdykt 9 lutego

  Szanowny Panie Redaktorze,
  zwracam uwagę na kilka błędów dot. Pana artykułu. Przede wszystkim najpierw posługuje się Pan zwrotem zadośćuczynienie, a następnie odszkodowanie. To są dwie różne sprawy, jednak z Pana artykułu nie można dowiedzieć się, czy chodzi o jedną, czy o drugą, a może o obie sprawy, bo też istnieje tak możliwość, aby dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia w jednym postępowaniu. Dalej, sprawa o odszkodowanie jest rozpoznawana w procesie cywilnym , więc Gonerski nie mógł ODWOŁAĆ się od DECYZJI, ponieważ odwołanie i decyzja to terminy zarezerwowane dla postępowania administracyjnego. Gonerski złożył apelację od wyroku. To tyle. Pozdrawiam.

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Krzysztof Kasprzak zostaje w Stali Gorzów!

  1. Iversen
  2. Kasprzak
  3. Zagar
  4. Pawlicki
  5. MJJ
  6. Cyfer
  7. Zmarzlik

  Wszystko wskazuje, że właśnie taki będzie skład Stali. Śmiem twierdzić, że jest to skład mogący powalczyć o medale MP.

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Ireneusz Maciej Zmora: Zmiany są konieczne, a scenariusze różne

  zapomniałeś o linusie.

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Anatomia klęski Stali Gorzów

  Przede wszystkim należy zacząć od wymiany trenera. Chomski to przeżytek, przez połowę sezonu pokazał jak swoimi dziwnymi decyzjami rozwalał tę drużynę. Po drugie, w Gorzowie potrzebny jest jeden pewniak - lider - który nie ma takich wahań jak Zagar, czy Iversen. Iversen był liderem przez kilka sezonów, ale teraz mamy nowe tłumiki i nie ma pewności, że wskoczy na ten sam poziom , co chociażby rok temu. Ward/Emil/Hancock to są kandydaci. Po trzecie podziękować Sundstreomowi - ten facet jeździ strasznie zachowawczo i pasywnie, a łuki na gorzowskim owalu pokonuje o wiele gorzej, aniżeli zawodnicy, którzy przejeżdżają tu na mecze wyjazdowe z innymi drużynami. NIC Z NIEGO NIE BĘDZIE. Świderski również do widzenia. W ich miejsce widzę kandydatów: młody Łaguta i Buczkowski. I na koniec powiem szczerze, że kompletnie nie wiem, co zrobić z KK. Facet jest nieodpowiedzialny, przebimbał na imprezach i dupach cały okres przygotowawczy, zamiast skoncentrować się na lepszych wynikach. Po drugie jego blokada psychiczna jest tak mocna, że bez zmiany otoczenia nie obędzie się - potrzebuje prawdziwego psychologa i z pewnością nie tak "wybitnego" jak "psycholog" J.Chomska.

  Skład na 2016 r.

  1. Iversen
  2. Buczkowski - jazda w Gorzowie może tylko podnieść jego umiejętności
  3. Hancock/Ward/Sajfutdinov - obojętnie który, w zespole musi być lider
  4. Kasprzak
  5. Łaguta - pod warunkiem, że nie będzie startował w GP
  6. Zmarzlik
  7. Cyfer

  Nawet jeśli Kasprzak zawali kolejny sezon, to wskoczy za niego Zmarzlik i po sprawie. Tak czy siak o wszystkim i tak zadecydują pieniądze ;)

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Iversen nie pojechał w nominowanych: Jestem bardzo rozczarowany

  Nie przesadzaj z tym torem. Za czasów Palucha, czy nawet Czernickiego nasi byli o wiele lepiej spasowani. Chomski ma znakomite umiejętności rozpierdzielania drużyny, poprzez niezrozumiałe decyzje. Jak dla mnie, jego osoba na stanowisku trenera Stali, to pomyłka. Chomski, Kasprzak, SUNDSTROREM, ŚWIDERSKI OUT!

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki: Zarząd Stali dokona właściwych zmian. Koniec dla "opowiadaczy"

  1. Iversen
  2. Gapiński
  3. Zagar
  4. Buczkowski/Zengota
  5. Ward/Kildemand/Sajfutdinov/Kołodziej/Hancock
  6. Zmarzlik
  7. Cyfer/inny junior Stali.

  Podziękować Linusowi, Świdrowi, dj KK i Chomskiemu.

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Zenon Plech: Odstawienie Kasprzaka nie pomoże

  Chyba również czas na Zmorę. Fatalne błędy z jego strony. Najpierw zostawił w drużynie beznadziejnych Świderskiego i Gapę, a także przeciętniaka Sundstroema. Odsunięcie od składu trenera, który zdobył w ubiegłym roku z tą samą drużyną tytuł DMP. Brak konsekwencji w sprawie odsunięcia Kasprzaka od składu. ITP. ITD. Czas zejść ze sceny...

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Zenon Plech: Odstawienie Kasprzaka nie pomoże

  Przede wszystkim to Kasprzak musi zrobić sobie porządek z głową. Popatrzcie jak on wygląda przed lub w trakcie meczów. Spięty, przestraszony, jakby miał zaraz narobić w gacie. Skoro tuner od głowy J.Chomska nie sprawdza się, to zmienić ją i tyle. Psychologów w Polsce od groma.

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Stal Gorzów w kryzysie. Oni mogą zastąpić Piotra Palucha

  Ani Dobrucki, ani Kryjom. To są zwykli statyści nie mający za wiele wspólnego z żużlową trenerką - Dobrucki bezpłuciowy, Kryjom gwiazdor niczym Mourinho. Chomski najlepsze lata ma za sobą niczym Darek Szpakowski. Natomiast Czecze to zagadka. Już raz skiepścił sprawę.

 • StalTheGreat napisał/a komentarz do Stanisław Chomski: Stal? Musiałbym się poważnie zastanowić

  Stanley, ale Ciebie w Gorzowie nikt nie chce. Ani nie potrafisz zmobilizować zawodników, ani z Ciebie żaden wybitny taktyk. Myślę, że trzeba dać czas Zagarowi na przemyślenie postawy i odstawić go od składu, a ściągnąć Cooka. Niech gwiazdeczki wiedzą, że nie są nietykalni.