AnRaJa - lubi

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Staleczka Gratulacje. Im dalej tym lepiej. Zmarzlik Mistrz nad Mistrzami. Profesionalizm i inteligencja. Kibice? - jestem w szoku - Kultura, Radosc i cos co mnie ujelo najbardziej....twarze bez kagancow. Totalne olanie fikcyjnej Pandemi. Brawo. Szacunek naprawde. Pozdrawiam

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Zasłużone zwycięstwo Gorzowa! Brawo! Walka o PO coraz ciekawsza :)

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Do tych wszystkich, którzy narzekają na instytucję gościa. A może to jest właśnie rozwiązanie na cwaniaków, którzy za grubą kasę podpisywali przed sezonem kontrakty, ale gdy przyszło pokazać się na torze to jedynie potrafili się kompromitować (np. Kasprzak w Gorzowie, Pawlicki w Grudziądzu). Inaczej KK i Shamek nadal by plugawili herb klubu, który mają na piersi i śmiali się wszystkim w twarz: "i co mi zrobicie?". Przestańmy bronić słabeuszy. Jak będziesz dobry to żaden gość cię nie wygryzie ze składu. Bo czy Bartek, Artiom i Emil boją się konkurencji w drużynie??? Śmiech na sali ten Wasz ból d**y o gościa.

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Jest na YT filmik z Mikołajek Unii ciekawe dlaczego Piter o kulach chodzi? Pewnie na Dominikanie twarda woda była

 • AnRaJa lubi Komentarz

  I dobrze gwiazdeczki muszą mieć troche pokory . Wielkie gwiazdy robicie z nich teraz , a są zwykłymi ludzmi którym sodowa wali w łeb .

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Ludzie ogarnijcie się , generalnie nie chodzi o Ostafińskiego , Cieślaka , czy L4 jest lewe czy nie .Kibice , sponsorzy i cała żużlowa Polska ma żal do panów Drabika , Janowskiego i Prz . oraz Pi . Pawlickich za  ich buraczane zachowanie i uważanie się za gwiazdeczki .

 • AnRaJa lubi Komentarz

  O Zmarzliku z roku na rok było coraz głośniej. Wiedziałem że jest dobry w te klocki ale tytuł w tym roku to kto by pomyślał. Ot ci niespodzianka. Żadnych defektów, kontuzji ciułał punkty i wygrał. Myślę co do L4 to chlopaki zbyt impulsywnie podeszli do sprawy, frakersko a nie w 4 oczy. Pawlicki to ogólnie jest chamem ale po Drabiku i Janowskim się nie spodziewałem no i po Przemku bo wydawało mi się że Przemo ma więcej oleju w głowie niż jego brat. No cóż widocznie muszą dorosnąć do tego sportu.

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Lubię Bartka . Fajny skromny chłopak , który wie w którą stronę chcę iść , a jeszcze fajniej że ma takie wartości rodzinne . I nie porównywać go z Gollobem bo to zupełnie inny typ człowieka . Gratulacje jeszcze raz Bartek za mistrzostwo i powodzenia w kolejnych sezonach .

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Zgadzam się z Ostafem że Drabik na własne życzenie robi sobie pod górkę.A jeszcze parę dni temu pisałem że powinien dostać dzikusa na gp ale widocznie nie dorósł.Mam nadzieję że we Wrocławiu wezmą się za niego

 • AnRaJa lubi Komentarz

  No cóż Panie redaktorze ale tym razem należy się zgodzić w całej rozciągłości z felietonem! Młody Drabik to..."sodówka"! Sodówa uderza do główki..."Miszcz" Drabik właśnie "odleciał"!!!

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Chyba pierwszy raz zgadzam się z ostafem. Młodemu Drabikowi ewidentnie uderzyła sodówka. Jak się nie zmieni lub ktoś to nie wyprostuje to nie widzę jego jako seniora.

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Również pierwszy raz napiszę, że Ostaf słusznie (w pewnych momentach jednak nieco zbyt ostro) opisał sytuację jaka obecnie ma miejsce. Maksym chyba złapał wiatr w żagle i troszeczkę mu się "sodem" odbiło... Żeby tylko nie odbiło mu się czkawką za jakiś czas bo jest na dobrej drodze aby tak się stało ;)

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o Drabika to pan Patagoński napisał bardzo dobrze. Z ojcem współpracować nie musi ale to jemu należą się podziękowania bo to on go wprowadził w ten Sport. Na gali faktycznie gadał głupoty jak by był naćpany. Brak szacunku do rodziców a także do trenera.

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Trolle proszę do spania już jest wasza godzina....
  Ostaffa pisze to co mówi Bartek Janek Emil ...
  Trzeba mieć trochę pokory dla rodziców ludzi z otoczenia i kibiców...Darek o tym pisze ...A trolle w h.i są mądrzejsi..szkoda że rozumu nie mogą kupić...

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Za dużo się wymaga od Bartka, to nie jest robot. Patrząc przez pryzmat innych zawodników startujących we wszelakich imprezach, to uważam że za bardzo jest eksploatowany. Piszę to jako kibic Motoru, Zmarzlik to kozak jakich mało, number 1!
  Ale nie wlepiajcie go we wszystkie możliwe zawody, bo go zajedziecie.

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Walasek zrobił niezły wynik z doskoku to się cieszył i skakał co w tym dziwnego a że kibice coś tam śpiewali to nie jego wina. On nie śpiewał. Robienie z gowna problemu.

 • AnRaJa lubi Komentarz

  Ten tekst dobitnie dowodzi, że jego autor jest prasową hieną, a nie dziennikarzem sportowym. W dodatku hieną, która bezwzględnie żeruje na emocjach kibiców. I hipokrytą do kwadratu. Ale to kiedyś do pana wróci, "redaktorze" Ostafiński. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

 • AnRaJa lubi Komentarz

  To nie redaktor, to popłóczyna dziennikarska, nic więcej.