• Mieczyslaw Karwat

  Szwajcaria bogaty kraj, Blatter bardzo bogaty gość. Dlaczego ten staruch broni się rękoma nogami żeby nie oddać stołka, niech się cieszy że nie siedzi w więzieniu i lepiej niech idzie prawnuki bawić.

 • Mieczyslaw Karwat

  Odkąd ja żyję i pamiętam to Legii nikt nie lubił, chyba że musiał, nawet w Warszawie były podziały. Legia tak już wymęczyła nas że chyba pora na zmianę warty jak w polityce.

  • woj Mirmiła "chyba że musiał", jak np. wojskowi lub towarzysze ;) Nikt nie zapomni Legii "poborów do wojska" co bardziej utalentowanych graczy z całej Polski... niemniej w dzisiejszych czasach pora chyba zacząć traktować Legię jak każdy inny ligowy zespół, kupujący piłkarzy na takich samych zasadach transferowych jak każdy:) Choć wiem, że to trudne ;)

 • Mieczyslaw Karwat

  Ooooo ja pierdziele, co za debile, w/g tych pseudo-polskich kryteriów to cała góra F1 powinna siedzieć w mamrze. Starsi krajanie pamiętają jak debile z Krakowa oskarżyli jednego z kabareciarz że na wizji miał w ręku piwo. TO JA ZGLASZAM PROKURATURZE, KAŻDY PROBOSZCZ CHLA CODZIENNIE WINO W OBECNOŚCI CORAZ MNIEJSZEJ PUBLICZNOŚCI A JEDNAK PUBLICZNIE, do mara z nimi.

 • Mieczyslaw Karwat

  Jaki bałagan - w Rosji ? - nie mozliwe, pomówienie, przecież Rosja mówi tylko prawdę a wszyscy inni to kłamcy, Rosja to gołąbek pokoju, wszyscy inni to agresorzy, a ich Ławrow to dostanie nagrodę Nobla i medal Kłamca Roku.

 • Mieczyslaw Karwat

  ten szwedzki Jugol może Lewandowskiemu sznurowadła prasować.