Cisy Nałęczów - lubi

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  nie mam pojecia dlaczego ten portal ma w nazwie ''fakty'' , powinien nazywac sie ''sportowe plotki''

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  Dunin okazał się jak reszta Nowoczesnej kolejną nieokrzesaną jednostką która nie może już zarabiać dużej kasy i to go boli . Nowoczesna z PO powinni wyjechać do Niemiec . Tam Rząd ma duży problem z ekstremistami islamskimi może uda się im go rozwiązać swoją inteligencją . Polaków zmusili do jazdę zarobkową do obcych krajów . Może Ekstremistów nauczą pracować i bratać się z Chrześcijanami .

  Dunin prostakiem jesteś .

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  Zmień nick, bo chluby nie przynosisz swoim popaprańcom, zaraz wszystkim się przypomina te państwo teoretyczne;]

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  Ha, ha.... trafiony.... zatopiony ;)

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  co ma odwiedzanie grobu brata wspólnego z szopką?? Koleś stracił pół rodziny w katastrofie. I jego obowiązkiem jest czczenie pamięci o swoich bliskich ... a wszystkim h... do tego. Idiotów którzy stoją z transparentami przed wawelem i są sponsorowani przez jedyną słuszną partię powinni do pierdla wysłać. A Panu Prezesowi Wisły naprawdę nie życzę żeby musiał odwiedzać grób swoich bliskich przy takim aplauzie i sztuczny tworzeniu szopki przez TVN Wp Interie itd.

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  Uważaj bo Cię z domu o szóstej w gaciach wytargają

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  System ESA 37 broni sie atrakcyjnością. Sporo głosów za pozostawieniem takiego systemu rozgrywek można było usłyszeć w programie Multiliga+ w ostatnią sobotę. Dzięki temu, że jest podział na dwie grupy (mistrzowską i spadkową) praktycznie do końca mamy walkę o coś. Wcześniej drużyny z często szeroko pojętego środka tabeli ostatnie kilka kolejek grały praktycznie o nic. Jeśli nie miały szans na zajęcie miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach i nie groził już spadek to w grę wchodziło jedynie parę złotych więcej za prawa do transmisji od NC+. Rodziło to obawy o jakieś ciche zmowy z tymi, którzy jeszcze o cos walczyli. Mieliśmy tego w przeszłości niejednokrotnie przykłady. System ESA 37 to praktycznie wyeliminował. Można jedynie rozważyć podział punktów na pół, bo niektórzy (zwłaszcza kibice) strasznie ubolewają, że częściowo tracą przewagę nad innymi. No i te nieszczęsne połówki (punktów oczywiście ;)) zaokrąglane w górę. Trzeba jednak liczyć się z tym, że brak podziału punktów może spowodować, że w fazie finałowej będą mecze o nic, bo drużyny z dołu grupy mistrzowskiej i z czuba grupy spadkowej nie będą miały motywacji do gry. Ale chciałbym tu krytykom podziału punktów przypomnieć, że są dyscypliny, w których w fazie finałowej (tzw. play-off) zdobyte w rundzie zasadniczej punkty w ogóle się nie liczą, a znaczenie ma jedynie zajęte w niej miejsce. Jeśli zostanie przywrócony stary system to niezależnie od ilości grających w lidze drużyn powrócą w końcówkach rozgrywek nieatrakcyjne mecze o pietruszkę. Pewnie zostanę za chwilę "zjedzony" przez przeciwników tego systemu (przez niektórych hejterów może nawet "skopany") ale takie jest moje zdanie w temacie ESA 37.

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  Pretensje, że sądził się o należne pieniądze kiedy klub był w kryzysie? Z całym szacunkiem, ale gdyby Wasz pracodawca nie wypłacił Wam sporej części pensji, która należy Wam się według umowy, to grzecznie byście stwierdzili, że okej, ma problemy, nie chcemy tych pieniędzy? Nie, walczylibyście o każdą należną Wam złotówkę, a w d**ie mielibyście to, że firma nie ma kasy. I to samo zrobił Smuda. Kontrakt zobowiązał do czegoś obie strony - trenera do prowadzenia zespołu, a klub do wypłaty pieniędzy. Trener się wywiązał, klub nie. A trener nie jest instytucją charytatywną, tylko pracownikiem, który za swoją pracę chce pieniądze. To nie jego wina, że ktoś nieudolnie zarządzał klubem i nie mają pieniędzy, które obiecali na piśmie. Koniec, kropka.

 • Cisy Nałęczów lubi Komentarz

  Ciekawe kogo pierwszego pokryje :D