Smerfik94 - lubi

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Niestety sensacji nie będzie, na przekór całemu świętokrzyskiemu.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Zachowujecie się jak totalna opozycja polityczna... Rozumiem, że dzieli nas wiele spraw, ale pod takim rankingiem gdzie nie ma Wicharego piszecie takie bzdury? No ja bym nie napisał bzdury np. że Jachlewski jest gorszy od 6 innych ligowców bo po prostu wstyd mi by było przed samym sobą. Szkoda słów. Macie swojego Malchera w top 3 i możecie być dumni bo to facet wykreowany przez kieleckich selekcjonerów, a jego rzeczywistą wartość każdy zna - druga liga. Wyróżniał się jedynie tym, że przed rzutem już siedział na tyłku. Jakoś w pierwszej połowie 2016 roku nic nie słyszałem o kandydaturze Malchera do kadry i mówię tutaj o forum, nikt go nawet nie proponował. A tutaj jedna runda, parę meczów bo przecież nie wszystkie zagrał na "kosmicznym"(hahaha) poziomie. Ile razy Morawski(Wichary kontuzja) wykręcił w tym sezonie 40-50%? Malcher miał dużo więcej? Ile więcej? Mecz?Dwa? Dołóżcie do tego zeszły sezon(pierwsza połowa 2016) i wychodzi "przewaga" Malchera. Warto wspomnieć również o występach w lidze mistrzów, Malcher ma w ogóle C+?

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Bardzo dobre posuniecie Piotra Chrapkowskiego. Talant nie wykorzystał jego możliwości nawet w 50 % . Zepchniety do Gry w obronie ... A wiele razy pokazał ze potrafi zagrac w ataku. Mysle ze za maksymalnie dwa lata Kielce beda pluły sobie w brode ze wypusciły tego zawodnika .

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Co do Loczka to przecież gra, dostaje swoje minuty i ma się dobrze. Będzie jeszcze z niego następca Szmala i to pewnie szybciej niż nam się wydaje.

  Te wyrzuty,że komuś przysługuje tyle a tyle minut są nie na miejscu. Wisła Płock jest jedynym zespołem,który ogrywa na poziomie międzynarodowym młodych Polaków. To u nas rozwijają się pięknie talenty przyszłych reprezentantów podczas gdy dużo bogatsze Kielce nie są w stanie szkolić i wynieść na poziom reprezentacyjny młodych polskich graczy.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Super...pomysł zabiorą pieniądze ludziom....podniosą opłaty...i dadzą pieniądze na prywatny folwark Bertusa....takich jaj to jeszcze nie grali....żenada...

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Mam takie pytanie czy przy każdym artykule muszą być zamieszczane filmy video z imprezy w Kielcach....może nie wszystkich to interesuje...

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Vive Tauron Sportowe Fakty Kielce

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  stwierdzam, że zarząd Puławskiego klubu to idioci. za to co Skutnik zrobił z tym klubem powinni go na rękach nosić. no ale cóż ...

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Szkoda że nie udało się pożegnać przy okazji Nowakowskiego i Zielińskiego,największych szkodników płockiej piłki ręcznej.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Nie widzę przyszłości Wisły w "kolorowych barwach" dla jej kibiców. Ruchy transferowe wkazują raczej na to, że status quo zostanie zachowane. Teraz jeszcze "nożni" awansowali do Ekstraklasy, cała atencja władz miasta pójdzie na nich. W tej chwili to w Płocku mogą liczyć tylko na cud, że przy takim potencjale uda się coś ugrać w przyszłym sezonie (Puchar, mistrzostwo). Lovro Mihić - trzeba mieć naprawdę dużą fantazję, by taką perełkę zakontraktować. Szkoda, że idzie to w tą stronę, bo ja, jako fan Iskry wolałbym silną Wisłę niż taką nijaką jak od paru lat. "Świętej wojny" już nie ma, no ale co się dziwić, jak ostatnio nam Stal Mielec więcej problemów sprawiła, niż płocczanie.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Lolek znów uciekł ze szkoły, podejrzewam że już ma zapewnione repetowanie na kolejny rok w 3 klasie :))

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Wydaje mi sie, ze to przesada. Powiedzialbym nawet, ze spokojniej niz zwykle.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Nie wiem o czym p. Gontarek pisze ale najwidoczniej coś mu się przewidziało, przyśniło, po prostu wydawało. Takie pogróżki w stosunku do kibiców, którzy trzymali i dalej trzymają fason są po prostu krzywdzące i nie na miejscu. Daj se facet siana i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Tyle ode mnie.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  To ja także mam apel do kibiców Wisły (nie orlenu) i Iskry (nie vive) . Tylko my utrzymujemy to widowisko. Tylko dzięki nam na trybunach panują emocje i wysoki poziom adrenaliny. Nie dajmy się żadnym biznesmenom i prezesom. Dalej ciśnijmy sobie, gdy jest możliwość pierzmy się po twarzy. To my jesteśmy świętą wojną ! Zróbmy na Torwarze piekło ! Razem pociśnijmy związkowi i pgnig. Piłka ręczna dla kibiców.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Andrzej przed wyjazdem rozstrzelaj jeszcze Vive...powodzenia w nowym klubie...:):):)

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Weźcie przypomnijcie sobie choćby niedawny mecz Vive z Wisłą czy wyjazdowy mecz z Mieszkovem i przypomnijcie sobie co z Kusem robili Zhitnikov czy Atman. Wczoraj zagrał poprawnie, ale nie znaczy to, że po jednym meczu będziemy robić z niego asa obrony. Porównywanie go do Grabara, który przez lata grał na środku obrony w reprezentacji jest zwyczajnie nadużyciem i nie w porządku wobec Piotrka. Nie róbcie z Kusa polskiego Dinarta, bo już zaczyna to się robić śmieszne.
  A już sam tytuł przemilczę. Odnoszę wrażenie, że z Kusa zaczyna się robić taką maskotkę, zaczyna nim się trochę grać, bawić.

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  Nawet młody Gębala nie bierze Kusa na poważnie...

 • Smerfik94 lubi Komentarz

  To chyba pierwszy artykuł o SEHA od początku tego sezonu.