pandada - lubi

 • pandada lubi Komentarz

  ludzie miejcie trochę honoru,mma istnieje w polsce dzięki Memedowi!to dzięki niemu to wykwitło,cieszę się tym ,że dziś wygrał,pokazał twarz,kim jest,i kim był.Król WRÓCIŁ!!!!!!!!

 • pandada lubi Komentarz

  Stary ale jary. Kop petarda

 • pandada lubi Komentarz

  Jednak Chalidow . Jeden z nielicznych , którzy myślą podczas walki , jego poprzednie walki często kończyły się zwycięstwem , bo był lepszy technicznie i zakładając dźwignię wygrywał nie musząc dalej okładać rywala . Teraz pokazał , że potrafi nawet " czysto " znokautować .

 • pandada lubi Komentarz

  Z tym wydłużeniem wieku juniora to ma rację.

 • pandada lubi Komentarz

  Tak analizując na spokojnie to właśnie wydłużenie wieku juniora przyniosło by więcej pożytku aniżeli warunek zawodnika do 24 lat na pozycji seniora.

 • pandada lubi Komentarz

  Żyto ma rację. Brakuje klasowych zawodników. W 2021 czeka nas jeszcze więcej kombinowania i więcej biegów zbliżonych do 4biegu we Wrocławiu typu: Bewley Curzytek na Zmarzlika. Będzie więcej biegów gdzie ci klasowi zawodnicy będą objeżdżać całą stawkę jedną ręką w dodatku na jednym kole :)
  Żałosne zmiany pseudo ekspertów.

 • pandada lubi Komentarz

  Do Amon.Pomyśl ilu zawodnikom uratowałoby kariery ekstraligowe. Tacy zawodnicy jak np.Tonder,Krakowiak ,Karczmarz,czy wcześniej Gruchalski,Koza,Dróżdż,Fajfer teraz byliby dobrymi ekstraligowcami.

 • pandada lubi Komentarz

  @PuIn: myślę, że gdyby to wszystko było takie oczywiste to Iran raz dwa opublikowałby szczegółowe wyniki śledztwa żeby zamknąć gębę amerykanom. Coś tu jednak śmierdzi a jeśli bracia byli niewygodni i jeden z nich był znany to za jednym razem pozbyli się problemu.

 • pandada lubi Komentarz

  Ale tępy pisokatolicki naród popiera KS.

 • pandada lubi Komentarz

  Dobrodziejstwa fanatyzmu w wymyślonych bogów , no ale skoro sobie wymyślili i w to wierzą to ze wszystkimi konsekwencjami włącznie manipulacja, kradzież, gwałt, morderstwa . Amen !!!!!!!!!!!!

 • pandada lubi Komentarz

  Bardzo dobry mecz Stelmetu ... bardzo dobry..... odpuścili tylko w 3 kwarcie ale tak to był łomot...Marcel wrócił na wysokie obroty i zmiłuj nie było ani brania jeńców... muszę pochwalić Puta bo statystyki tego nie mówią ale zastawiał i bronił świetnie...widok El Kapitano który nurkuje po piłkę po parkiecie na długo w pamięci mi zostanie... cała drużyna grała świetnie...mimo braku Williamsa a przydałby się bardzo bo Iffe i przede wszystkim Grocelle potrzebują bardzo wsparcia...generalnie wyglądało i oglądało się ok...tak trzymać Zastalowcy!!!

 • pandada lubi Komentarz

  Cieszy gra naszych:) tak poza grą, Karnowski to chyba ze 20kg zrzucił widać chce grać pod wodzą Żana, to pracuj pracuj Przemek i za nie długo widzimy się w hali Crs ale ty nie jako kibic a pełnowartościowy gracz!

 • pandada lubi Komentarz

  Piękny mecz, chłopaki grają super.
  ŻAŁUJĘ że mnie nie było na meczu, pozdrawiam sektor c3 i do zobaczenia na następnym meczu

 • pandada lubi Komentarz

  A mi się Janis podobał. I Filip. Generalnie zaczyna to naprawdę fajnie wyglądać. Aj no i Szymek. Idziemy do przodu. Terminator Marcel jak zwykle. Jak mi imponuje ten chłopak to głowa mała! Stelmet!

 • pandada lubi Komentarz

  BRAWO PANOWIE ZAWODNICY BRAWO SZTAB SZKOLENIOWY BRAWO PANOWIE OD ODNOWY .brawo brawo brawo...

 • pandada lubi Komentarz

  Nieodległe to czasy, gdy po meczach, czy to Anwilu, Turowa, Zastalu, czy jakiegokolwiek klubu walczącego w rozgrywkach PLK z niecierpliwością oczekiwałem na tych łamach komentarzy kibiców po zakończonych meczach. Często niezbyt obiektywnych, ale zawsze interesujących. Opisujących przebieg meczów, plusy i minusy poszczególnych zawodników, błędy lub wspaniałe decyzje trenerów. Sędziowskie wpadki i inne około boiskowe sytuacje.
  Niestety, jak sądzę, te czasy bezpowrotnie minęły. Dzisiaj widzę jedynie obelgi, wyzwiska i inwektywy tzw. kibiców skierowanych w stronę znienawidzonych klubów. Zgodnie z zasadą, każdy kto nie jest nasz, to wróg. Należy go skopać, opluć i na końcu obsikać. Koszykówka? A kogo to obchodzi. Trzeba dowalić wrogowi, opluć, skopać i obsikać. Nieodległe to czasy, gdy po meczach PLK na tych łamach było 100 lub nawet 200 komentarzy. Dzisiaj może kilkanaście i wciąż nie mogę uwierzyć, że kolega Fazi wciąż tu jest.

 • pandada lubi Komentarz

  Fajne, satanista głosujący na katolickiego fundamentalistę.

 • pandada lubi Komentarz

  W dzieciństwie mały Krzyś trenował akrobatykę sportową: to bardzo kontuzjogenny sport - pewnie i on zaliczył parę upadków?...

 • pandada lubi Komentarz

  Przyznam szczerze bez bicia że jestem wielkim fanem Marcela....z nieopierzonego młodzika stał się klasowym graczem europejskim...nie patrzcie na jego statystyki rzutowe....popatrzcie co wyczynia w obronie...i ile daje drużynie....a to już bardzo wysoka półka ... cieszę się że jesteś z nami Marcel!!! Zdrówka i powodzenia!!!

 • pandada lubi Komentarz

  I nie można zapomnieć o kapitanie Koszar pod wodzą pana trenera Tabaka to nie tylko siła spokoju ale i odzyskał wigor jak za młodych lat...tak radośnie hasajacego Koszara ogląda się z wielką przyjemnością...Koszar -Marcel to takie połączenie olbrzymiego doswiadczenia z młodzieńczym szaleństwem...w pozytywnym tego słowa znaczeniu