Mecz sędziuje niejaki Sasień z Gdańska uważajcie na niego, to ten co wykluczył Janowskiego za to że nogawka Palickiego zaczepiła o hak Janowskiego co doprowadziło do upadku. Gdyby Janowski dostał w głowę np butelką rzuconą z trybun i się wywrócił w powtórce byłby przez takiego Sasienia wykluczony.
45:45
Polski Neymar dzisiaj słabo pojedzie. Mocny jest tylko w Lesznie
Ekspert dolewa oliwy do ognia. Decyzja sędziego była prawidłowa.
2-0 ŚLĄSK
2-1 Śląsk!
2:1
Komentarz usunięty
Cegielski wymyśli każdą bzdurę byle utrzymać się przy korycie (przy Kołodzieju).
Komentarz usunięty przez użytkownika
To będą zawody jednego aktora,Drabik wygra i coś mi mówi,że nie przegra biegu:)
Coś Wam powiem drodzy kibice, ażebyście się rozmarzyli, siedzę w lasku dosłownie jakieś 40 metrów od bram parku maszyn (po drugiej stronie ulicy), pijąc napój bogów i wsłuchuje się w grzanie maszyn w parku, i te strzały niedopalonego metanolu w wydechu... Klimat przed meczem jest lepszy niż w trakcie czy po, kocham po prostu żużel.
Sparta pewnie też się spręży bo brakuje im drugiego Polaka i taki Dudek w sezonie 2019 pasowałby jak ulał ;)
Fajne :D
Fajnie się ogląda, dobra reklama żużla, Maćka i Polski, no bo jak by nie było on Nasz :D
Samych trójek Magic.
1 Fredrik Lindgren (1,1,1,2,0) 5
2 Vaclav Milik (2,1,1,1,1) 6
3 Tai Woffinden (3,3,3,2,3) 14
4 Niels Kristian Iversen (0,0,1,0,0) 1
5 Przemysław Pawlicki (2,0,0,0,1) 3
6 Chris Holder (1,0,0,1,0) 2
7 Craig Cook (0,0,0,0,0) 0
8 Emil Sajfutdinow (3,2,0,3,1) 9
9 Nicki Pedersen (3,2,1,2,2) 10
10 Artiom Łaguta (2,3,3,1,2) 11
11 Bartosz Zmarzlik (1,1,2,2,2) 8
12 Matej Zagar (0,1,2,1,1) 5
13 Greg Hancock (0,3,2,0,2) 7
14 Patryk Dudek (1,2,2,3,3) 11
15 Jason Doyle (2,2,3,3,3) 13
16 Maciej Janowski (3,3,3,3,3) 15
Mam nadzieje że Bartusia też nie bedzie (:
26 maja najważniejszym wydarzeniem jest Dzień Matki!
1Tai. 2Lindgren. 3Zmarzlik 4.janowski 5.doyle 6.dudek
Stawiam na Janowskiego!
Aby wykonać akcję musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.