Gwiazda południa już świeci na nieboskłonie

Ruszają zapisy na najbardziej emocjonującą etapówkę MTB. Kto chce przeżyć przygodę pod Babią Górą i w 4 dni pokonać blisko tuzin szczytów, niech już dziś rezerwuje sobie miejsce. Dodatkowo kusi promocyjna cena, obowiązująca tylko do końca listopada.

 Redakcja
Redakcja
Maraton MTB Materiały prasowe / Maraton MTB

Zapisanie się na Gwiazdę Południa jest najłatwiejszą czynnością, jaka czeka na śmiałka, który podejmie wyzwanie. By tego dokonać, wystarczy tylko wejść na stronę gory.zamanagroup.pl. Później będzie już tylko trudniej: regularny trening, przygotowanie roweru, wreszcie - sam maraton, który odbędzie się 12-15 lipca 2018 r. w trzech małopolskich miejscowościach: Stryszawie, Makowie Podhalańskim oraz Zawoi.

"Gwiazda Południa to maraton, z którym warto zmierzyć się chociaż raz. Jak żaden inny, pozwoli poczuć kolarzowi, czym jest etapówka z prawdziwego zdarzenia. Stawiam na dynamikę, zarówno tras, jak i emocji. Wyzwania zmieniają się jak w kalejdoskopie: w jednej chwili męczymy się na morderczym podjeździe, by zaraz potem gnać w dół, manewrując między korzeniami a kamieniami. Profil każdej trasy jest inny. Każdego dnia czekają na was inne wyzwania. Gwiazda Południa nie da się wam nudzić nawet przez sekundę, zwłaszcza że na kolejną edycję przygotowałem kilka niespodzianek" - zapowiada Cezary Zamana, pomysłodawca i dyrektor sportowy maratonu.

Tylko do końca listopada obowiązują promocyjne ceny. Bogaty pakiet startowy, obejmujący m.in. bufety, ciepły posiłek każdego dnia i lokalne smakołyki serwowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, kosztuje teraz tylko 300 zł. Więcej szczegółów nt. imprezy na stronie gory.zamanagroup.pl oraz na Facebook.com/gwiazdapoludnia

Czy planujesz wziąć udział w kolejnej edycji maratonu MTB Gwiazda Południa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×