Niezły spryciarz! Tylko spójrz, co zrobił z tylnym kołem [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eurosport / Świetne zachowanie kolarza
Twitter / Eurosport / Świetne zachowanie kolarza
zdjęcie autora artykułu

Niekiedy kolarze muszą wykazywać się sporą czujnością, ale i sprytem. Coś na ten temat wie Kevin Ledanois. W trakcie piątego etapu Vuelta a Espana zaprezentował niesamowitą sztuczkę.

W tym artykule dowiesz się o:

W środę (30 sierpnia) odbył się piąty etap Vuelta a Espana. Na trasie emocji absolutnie nie brakowało. Po zakończonych zmaganiach mówi się jednak nie tylko o stricte sportowej rywalizacji.

Eurosport pokazał w sieci, co w trakcie wyścigu zrobił Kevin Ledanois. Zawodnik zobaczył na drodze bidon, co mogło stanowić zagrożenie dla uczestników rywalizacji.

Wobec tego postanowił zareagować. Podjechał bardzo blisko przeszkody, a następnie zrobił tak sprytny manewr, że strącił bidon przy użyciu tylnego koła.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za gest Messiego! Ma klasę

Trzeba przyznać, że jego zachowanie robi duże wrażenie. Pokazał, że doskonale panuje nad swoim jednośladem.

Środowe zmagania zakończyły się triumfem Kadena Grovesa. Tym razem rywalizacja rozpoczęła się w miejscowości Morella. Po ponad 186 kilometrach kolarze walczyli o zwycięstwo na ulicach Burriany. Po drodze zaliczyli jedną górską i jedną lotną premię.

Drugi tym razem był Filippo Ganna, a trzeci - Dries van Gestel. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał natomiast Remco Evenepoel.

Czytaj także: > Vuelta a Espana: Dramat lidera zespołu Polaka.Krew na twarzy zwycięzcy etapu. Wpadka organizatorów Vuelta a Espana [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty