Polityk PiS skomentował sukces i wtedy ruszyła lawina komentarzy

Piotr Gliński pogratulował sukcesu Katarzynie Niewiadomej, która zdobyła brązowy medal podczas mistrzostw świata rozgrywanych we Flandrii. Jego wpis wywołał jednak oburzenie części internautów.

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Piotr Gliński PAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: Piotr Gliński
Tę sobotę Katarzyna Niewiadoma zapamięta na długo! Znakomicie spisywała się podczas wyścigu Antwerpia - Leuven. Była bardzo aktywna i widać było, że dobrze się czuje na trasie.

Ostatecznie żadna z ucieczek się nie powiodła i 21-osobowa grupa rywalizowała o medale. Polka poradziła sobie znakomicie i finiszowała tuż za Elisą Balsamo i Marianne Vos. Po tym, jak dwa tygodnie temu na mistrzostwach Europy wywalczyła czwarte miejsce, to świetna wiadomość.

Polkę postanowił docenić Piotr Gliński, Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz polityk Prawa i Sprawiedliwości. Pogratulował jej na Twitterze. Spore zamieszanie wywołała jednak pierwsza część jego wpisu: "Wreszcie sukces w kolarstwie".

Internauci zaczęli dopytywać, co z dobrymi wynikami Rafała Majki czy Michała Kwiatkowskiego. "Osamotniona Polka była w tym wyścigu najlepsza" - dodał Gliński.

Czytaj też:
Janusz P. z zarzutami. Grozi mu 5 lat więzienia
"W życiu są pewne trzy rzeczy: śmierć, podatki i...". Ciekawy wpis byłego polskiego mistrza świata

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sędzia znokautowany. Polała się krew!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×