Sochan rozkręca się w NBA. Ten wsad można oglądać bez końca (WIDEO)

Jeremy Sochan rozegrał najlepsze spotkanie w barwach San Antonio Spurs. Polak popisał się dwoma efektownymi akcjami, ale na koniec i tak musiał przełknąć gorycz porażki.

Robert Czykiel
wsad Jeremy'ego Sochana Twitter / Na zdjęciu: wsad Jeremy'ego Sochana
San Antonio Spurs nadal nie potrafi przełamać się w NBA. Podopieczni Gregga Popovicha tym razem przegrali z Phoenix Suns 118:128. Na nic zdał się świetny występ Jeremy'ego Sochana, który rozegrał najlepszy mecz w swojej karierze.

Polak zdobył aż 30 punktów. Na parkiecie czuł się bardzo swobodnie i popisał się kilkoma efektownymi akcjami. Najgłośniej jest o jego wsadzie z pierwszej kwarty, gdy umieścił piłkę w koszu, mając koło siebie trzech rywali.

Sochan błysnął także w trzeciej kwarcie. Wtedy ruszył z boku boiska, zwodem ominął przeciwnika i będąc tyłem do kosza, trafił za dwa punkty.

19-latek zebrał wiele komplementów za występ przeciwko Phoenix Suns. Kibiców jednak martwi forma San Antonio Spurs, które obecnie ma serię pięciu porażek z rzędu.