Enigmatyczny wpis gwiazdy NBA. Policja musiała sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Ronald Martinez / Na zdjęciu: Ja Morant.
Getty Images / Ronald Martinez / Na zdjęciu: Ja Morant.
zdjęcie autora artykułu

Bardzo dużo mówi się w ostatnim czasie o liderze Memphis Grizzlies. Ja Morant ma spore problemy wizerunkowe. Teraz czy wszystko z nim w porządku musiała nawet sprawdzić policja.

W tym artykule dowiesz się o:

Komisarz ligi NBA, Adam Silver mówił niedawno, że jest w szoku. Tak skomentował zachowanie gwiazdy Memphis Grizzlies. Ja Morant znów widziany był z bronią w ręku.

Chodzi o nagranie, ukazujące koszykarza razem w aucie ze swoim przyjacielem, trzymającego pistolet. Kamera po skierowaniu na 23-latka szybko została wytrącona nagrywającemu z rąk, ale nawet sekunda, na której widoczny jest Morant, wystarczyła.

"Wiem, że zawiodłem wielu ludzi, którzy mnie wspierali. To jest droga i zdaje sobie sprawę, że czeka mnie jeszcze sporo pracy do wykonania. Moje słowa mogą teraz niewiele znaczyć, ale w pełni przyjmuję odpowiedzialność za moje działania. Zobowiązuję się do dalszej pracy nad sobą" - brzmi treść oświadczenia, opublikowanego po tym zdarzeniu przez Moranta.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

Grizzlies zawiesili go jak na razie we wszystkich aktywnościach. Nie wiadomo jeszcze, jak młodą gwiazdę ukarze NBA.

Teraz o 23-latku znów jest głośno. Chodzi o to, co opublikował na instagramie.

Morant dodał serię wpisów, które było można zinterpretować, jak pożegnanie. Napisał o swojej miłości do matki, ojca i córki. Wrzucił też zdjęcie z dopiskiem "Bye", czyli "żegnajcie/do widzenia".

Istniały obawy o jego stan psychiczny. Odwiedziła go nawet policja i sprawdziła czy wszystko w porządku. Okazuję się jednak, że tak.

Gracz robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Usunął trzy pierwsze zdjęcia, które ukazywały jego rodzinę i dawały tym samym niejasny przekaz całości.

Morant jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. W 61 meczach sezonu 2022/2023 zdobywał średnio 26,2 punktu, 5,9 zbiórki i 8,1 asysty.

Czytaj także: King Szczecin znów to zrobił! Wydarł zwycięstwo i jest o krok od finału PLK Nokaut w kluczowym meczu! Miami Heat zdemolowali Boston Celtics

Źródło artykułu: WP SportoweFakty