Stal potwierdza - kapitan z nowym kontraktem! Kibice zachwyceni

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Rafał Jakubowicz/BM Stal / Na zdjęciu: Damian Kulig
Materiały prasowe / Rafał Jakubowicz/BM Stal / Na zdjęciu: Damian Kulig
zdjęcie autora artykułu

BM Stal Ostrów Wielkopolski, która niedawno świętowała zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski, zbroi się już na przyszły sezon. Udało się porozumieć z bardzo ważnym zawodnikiem.

To, o czym mówiło się w kuluarach już od dłuższego czasu, teraz zostało oficjalnie potwierdzone przez klub. Damian Kulig zostaje w BM Stali!

Podkoszowy, który 23 czerwca świętować będzie 36. urodziny, występuje w Ostrowie Wielkopolskim od 2021 roku. Zaskarbił sobie w tym czasie szacunek i sympatię fanów, dlatego czwartkowa informacja o przedłużeniu kontraktu została bardzo ciepło przyjęta przez ostrowskich kibiców.

Kulig podpisał nowy i to dwuletni kontrakt.

Jest aktualnie czwartym zawodnikiem w drużynie trenera Andrzeja Urbana obok Aigarsa Skele, Ojarsa Silinsa i Aleksandra Załuckiego.

Kulig w poprzednim sezonie był jednym z kluczowych zawodników Stalówki. Polak w 39 meczach PLK zdobywał średnio 13,9 punktu, 8,1 zbiórki i 1,9 asysty, trafiając 49-proc. rzutów z gry.

BM Stal sięgnęła po Superpuchar Polski, wygrała ligę ENBL i zajęła trzecie miejsce w Energa Basket Lidze.

"W naszej Stalówce Kapitan nadal będzie ten sam! Z dużą przyjemnością i zadowoleniem chcemy Wam przekazać, że Damian Kulig podpisał właśnie dwuletnią" - przekazała w czwartek Stal w oświadczeniu.

Zobacz także: Spory ruch na rynku. Są kolejne transfery! Geoffrey Groselle: Chciałbym pracować z Tabakiem

ZOBACZ WIDEO: Ludzie Królowej #1. Zaskakujące wyznanie Adrianny Sułek. "Nie chciałam już trenować"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty