Klub NBA chce pozyskać Klaya Thompsona. Będzie transfer?

Przyszłość Klaya Thompsona wciąż jest wielką niewiadomą. Według ostatnich informacji, jest kolejny chętny, który chciałby pozyskać gwiazdę Golden State Warriors.

Jakub Artych
Jakub Artych
Klay Thompson i Stephen Curry AFP / Na zdjęciu: Klay Thompson i Stephen Curry
Teraz tematem numer jeden w Golden State Warriors jest kontrakt Klaya Thompsona, który wygasa wraz z zakończeniem rozgrywek 2023/24.

On sam jest zdecydowany, aby kontynuować swoją karierę w San Francisco, gdyż tam jego on i jego najbliżsi czują się doskonale.

Zdaniem Marca Steina, Golden State Warriors pozostaną faworytami do zatrzymania Thompsona do końca jego kariery, kiedy obie strony spotkają się przy stole negocjacyjnym tego lata, jednak inne kluby będą chciały wykorzystać fakt, że Thompsonowi kończy się kontrakt. Jednym z nich jest Orlando Magic.

"Orlando jest coraz częściej wymieniany jako potencjalny konkurent dla Golden State Warriors ws. Thompsona, w trakcie okna transferowego" - powiedział amerykański dziennikarz.

Jak dodaje Stein, potencjalne dołączenie Klaya Thompsona do Orlando Magic byłoby intrygujące. Miałby wejść do walki z młodą, dobrze zapowiadającą się drużyną i zapewnić przywództwo, zarówno na parkiecie jak i poza nim.

Zobacz także:
Druga ofiara ataku w Niemczech. Nie żyje 18-letni Ukrainiec
Wielkie osiągnięcie polskiego duetu we Włoszech. Milicić i Sokołowski zdobyli puchar

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Neymar odpowiada hejterom. W swoim stylu
Czy Klay Thompson powinien odejść do Orlando Magic?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×