Potężna kara dla gwiazdy NBA. Zapłaci wielkie pieniądze

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / FILIP SINGER  / Na zdjęciu: Rudy Gobert
PAP/EPA / FILIP SINGER / Na zdjęciu: Rudy Gobert
zdjęcie autora artykułu

Rudy Gobert, który w przeszłości lekceważył pandemię koronawirusa, tym razem został ukarany grzywną przez NBA za swoje czyny i komentarze po meczu z Cleveland Cavaliers. Kwota jest ogromna.

W tym artykule dowiesz się o:

Rudy Gobert, środkowy Minnesoty Timberwolves, został ukarany grzywną w wysokości 100 tysięcy dolarów za skierowanie niewłaściwego i nieprofesjonalnego gestu w stronę sędziego oraz publiczną krytykę prowadzenia meczu.

Taką decyzję ogłosił Joe Dumars, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. operacji koszykarskich. Kara uwzględnia wcześniejsze przypadki zachowań Goberta na szkodę NBA, w zakresie publicznej krytyki sędziowania.

Zachowanie Goberta miało miejsce w trakcie i po porażce Timberwolves 113:104 po dogrywce z Cleveland Cavaliers, 8 marca w Rocket Mortgage FieldHouse.

To nie pierwsze takie zachowanie reprezentanta Francji. Wcześniej sugerował, że sędziowie NBA znajdują się pod wpływem interesów zakładów bukmacherskich.

W 2020 roku z kolei lekceważył pandemię koronawirusa, dotykając w trakcie konferencji prasowej każdy telefon oraz mikrofon. Później przepraszał za swój gest, a kilka tygodni potem sam zachorował na COVID-19.

Zobacz także: WKS Śląsk lepszy od rewelacji sezonu. Faza play-off jak najbardziej realna! Sokół rzucił wyzwanie. Ale osłabiona Stal wzięła, co swoje. Debiut Gielo

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: dwa strzały i za każdym razem okno. Popis piłkarza [b]

[/b]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty