Gdzie oglądać Basketball Champions League? Czy będą dostępne streamy online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Gdzie oglądać BCL?
Getty Images / / Gdzie oglądać BCL?
zdjęcie autora artykułu

Przed nami kolejne emocje związane z rywalizacją w ramach Basketball Champions League (BCL). Na wtorek (9 kwietnia) przewidziano dwa spotkania. Transmisje online dostępne będą w Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

Trwają zmagania w ramach Ligi Mistrzów FIBA (Basketball Champions League). Te rozgrywki utworzone zostały z inicjatywy FIBA Europe w 2016 roku. Są uważane za trzecie najważniejsze po Eurolidze i EuroCup rozgrywki koszykarskie w Europie.

Do kolejnego sezonu zasadniczego przystąpiły 32 zespoły, a uczestników wyłoniono na podstawie wyników osiąganych w ligach narodowych czy też na drodze dzikich kart. Oczywiście do zmagań przystąpił również zwycięzca poprzedniego sezonu FIBA Europe Cup.

Dziś znajdujemy się już w fazie play-off, którą otworzyły zmagania w ramach 1/8 finału. Teraz skupiamy się już na ćwierćfinałach. W ciemno można zakładać, że mecze przewidziane na 9 kwietnia 2024 roku (wtorek) zagwarantują nam mnóstwo emocji.

Gdzie obejrzeć Promitheas Patras - Baloncesto Malaga?

9 kwietnia 2024 roku dojdzie do starcia Promitheas Patras - Baloncesto Malaga. Konfrontacja tych dwóch ekip rozpocznie się o godzinie 18:30. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by obejrzeć ten pojedynek.

Przewidziana została bezpośrednia transmisja. Mecz Promitheas Patras - Baloncesto Malaga będzie pokazywany na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

To już drugie ćwierćfinałowe starcie tych dwóch drużyn. Pierwsze potoczyło się po myśli zespołu z Hiszpanii. Baloncesto Malaga kapitalnie weszła w to spotkanie. Pierwszą kwartę wygrała 22:10, a drugą - 20:12.

Na półmetku zmagań Hiszpanie mieli więc solidną przewagę nad przeciwnikiem. Mimo to grecka ekipa próbowała walczyć. Trzecią kwartę wygrała 16:8, zaś w ostatniej części tego pojedynku było 17:16 dla Baloncesto. Finalnie zespół z Malagi wygrał 67:54. Tym samym hiszpański team perfekcyjnie wywiązał się z roli faworyta.

Gdzie oglądać MHP Riesen Ludwigsburg - UCAM Murcia CF?

9 kwietnia odbędzie się też starcie MHP Riesen Ludwigsburg - UCAM Murcia CF. Ten pojedynek ruszy o godz. 20:00. Również i podczas tego starcia emocji zabraknąć absolutnie nie powinno.

Mecz MHP Riesen Ludwigsburg - UCAM Murcia CF będzie transmitowany online na platformie Pilot WP. Spotkanie będzie można śledzić z poziomu rozmaitych urządzeń - telewizorów, komputerów, smartfonów czy też tabletów. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.

Podczas pierwszego ćwierćfinału hiszpański faworyt tej pary nie zawiódł. UCAM Murcia wygrała z niemieckim rywalem 98:72. Gospodarze już w pierwszej kwarcie spisali się rewelacyjnie, triumfując 27:14.

W drugiej partii rywale zwyciężyli 19:17. Później jednak Hiszpanie znów przejęli inicjatywę. Najpierw pokonali niemiecki zespół 27:22, a w ostatniej partii - 27:17. Generalnie UCAM spisał się bardzo solidnie.

Terminarz meczów Basketball Champions League (9.04.2024): Promitheas Patras (Grecja) - Baloncesto Malaga (Hiszpania) - 18:30 MHP Riesen Ludwigsburg (Niemcy) - UCAM Murcia CF (Hiszpania) - 20:00\

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Czytaj także: > Legenda kończy karierę. To wicemistrz olimpijski  > Jeremy Sochan już po zabiegu. To zdjęcie mówi wszystko

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)