Rzut za 80 tys. Wszystko nagrali

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: kibic Oklahoma City Thunder
Twitter / / Na zdjęciu: kibic Oklahoma City Thunder
zdjęcie autora artykułu

Kibic Oklahoma City Thunder ten dzień zapamięta do końca życia. Nie dość, że wzbogacił się o pokaźną kwotę, to jeszcze stał się sławny na całym świecie.

W tym artykule dowiesz się o:

W NBA zaczął się najbardziej wyczekiwany moment w sezonie, czyli faza play-off. Wszyscy uczestnicy mają za sobą dwa spotkania. Niektórzy z kompletem zwycięstw są bliscy awansu do następnej fazy. Jedną z takich drużyn jest Oklahoma City Thunder.

Ten zespół wygrał drugi mecz z New Orleans Pelicans 124:92. Głośno jest nie tylko o samym spotkaniu, bo w jego trakcie show skradł jeden z kibiców, który wziął udział w zabawie organizowanej przez klub.

To już tradycja, że w przerwach między kwartami odbywają się zabawy dla kibiców. Najczęściej jest to rzut do kosza z połowy boiska i z czymś takim zmierzył się nasz bohater.

Fan drużyny z Oklahoma rzucił perfekcyjnie, bo piłka nawet nie dotknęła tarczy, ani obręczy. Po chwili wpadł w objęcia klubowej maskotki, a ludzie na trybunach wpadli w euforię. Tego dnia nie zapomni z jeszcze jednego powodu.

Sponsor ufundował atrakcyjną nagrodę dla osoby, która popisze się celnym rzutem. Konkretnie mowa o 20 tys. dolarów, czyli około 80 tys. złotych.

Mecz NBA w Polsce?! Prezes wskazał, o jakim spotkaniu marzy >> Doncić i Mavericks odpowiedzieli! Wielka czwarta kwarta i remis w serii >>

ZOBACZ WIDEO: Pierwsza edycja gali Herosi WP SportoweFakty za nami. Zobacz, kto wygrał

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)